Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 53

Tema: Zasto je toliko jeftin boravak u Francuskoj???

  1. #21
    Junior Member Lids avatar
    Datum registracije
    11.01.2010
    Godina
    41
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    pa da ali ovde nisi imao ni svoj krevet, oko smestaja su se iscigancili pa su francuzi pravili probleme, istumbavali su ljude uzduz i popreko...

  2. #22
    Junior Member Lids avatar
    Datum registracije
    11.01.2010
    Godina
    41
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    drugo nesto ja putujem sa njima vec gomilu puta, i znam sta mogu da ocekujem za koje pare...da si bio tamo plakao bi veruj mi...stvar je u organizaciji, osiguranjima, informacijama itd...jel si procitao moju temu?

  3. #23
    Member danilosubotic avatar
    Datum registracije
    10.03.2009
    Lokacija
    NOVI SAD
    Skije / Bord
    ATOMIC KUNG POW
    Godina
    39
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Lids Pogledati poruku
    STO SE TICE ONOGA "CEKAMO UTISKE I FOTOGRAFIJE SA LES SYBELLES-a"......utisci su ocajni...ljudi bilo je UZASNO sto se tice organizacije SkiBusa, ovaj put ste me razocarali potpuno i mene i jos 200 putnika...
    Pa zasto!? STA JE BILO!? DE MALO OPISI TO!???
    Bem im sve!!!

  4. #24
    Ski magare Nemanjus avatar
    Datum registracije
    28.04.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Worldcup RC / Blizzard Bonafide
    Godina
    44
    Poruke
    298

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Lids Pogledati poruku
    drugo nesto ja putujem sa njima vec gomilu puta, i znam sta mogu da ocekujem za koje pare...da si bio tamo plakao bi veruj mi...stvar je u organizaciji, osiguranjima, informacijama itd...jel si procitao moju temu?
    Ma čitao, kontam da kad od početka nešto ne štima, onda sve ide nizbrdo ! Moguće da ih je sastavio sindrom megalomanije, pa su poslali neiskusne vodiče ili nešto slično, nadam se da je to samo izuzetak i da će im to biti pouka za dalje, jer je šteta da krenu putem nekih sličnih udruženja !

    Ipak su mnogi videli najbolja evropska (i svetska) skijališta zahvaljujući Skibusu, pa im treba dati možda još neku priliku.

  5. #25
    Junior Member Lids avatar
    Datum registracije
    11.01.2010
    Godina
    41
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nemanjus Pogledati poruku
    Ma čitao, kontam da kad od početka nešto ne štima, onda sve ide nizbrdo ! Moguće da ih je sastavio sindrom megalomanije, pa su poslali neiskusne vodiče ili nešto slično, nadam se da je to samo izuzetak i da će im to biti pouka za dalje, jer je šteta da krenu putem nekih sličnih udruženja !

    Ipak su mnogi videli najbolja evropska (i svetska) skijališta zahvaljujući Skibusu, pa im treba dati možda još neku priliku.
    ne zaboravi ski manijake koji su mnogo pre ski busa organizovali inostranstvo...nikada doduse nisam isla sa njima ali nisam isto tako cula ni optuzbe

  6. #26
    Ski magare Nemanjus avatar
    Datum registracije
    28.04.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Worldcup RC / Blizzard Bonafide
    Godina
    44
    Poruke
    298

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Lids Pogledati poruku
    ne zaboravi ski manijake koji su mnogo pre ski busa organizovali inostranstvo...nikada doduse nisam isla sa njima ali nisam isto tako cula ni optuzbe
    Ja išao s njima i neću više, ali sve treba probati

  7. #27
    Junior Member Lids avatar
    Datum registracije
    11.01.2010
    Godina
    41
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nemanjus Pogledati poruku
    Ja išao s njima i neću više, ali sve treba probati
    a sto, daj neke informacije, da i mi znamo, jel neki poseban razlog ili?

  8. #28
    Ski magare Nemanjus avatar
    Datum registracije
    28.04.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Worldcup RC / Blizzard Bonafide
    Godina
    44
    Poruke
    298

    Podrazumevano

    To je davno ispričana priča, ima i tema na ovom forumu, tako da se ne bih na to vraćao.

  9. #29
    Junior Member
    Datum registracije
    28.11.2009
    Godina
    41
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nemanjus Pogledati poruku
    Ma čitao, kontam da kad od početka nešto ne štima, onda sve ide nizbrdo ! Moguće da ih je sastavio sindrom megalomanije, pa su poslali neiskusne vodiče ili nešto slično, nadam se da je to samo izuzetak i da će im to biti pouka za dalje, jer je šteta da krenu putem nekih sličnih udruženja !

    Ipak su mnogi videli najbolja evropska (i svetska) skijališta zahvaljujući Skibusu, pa im treba dati možda još neku priliku.
    Slazem se da im treba pruziti priliku, ali je bilo slicnih organizacionih problema i u 3D sa njima u dec ... mozda bi trebali malo ozbiljnije da pristupe svemu tome!

  10. #30
    Junior Member Lids avatar
    Datum registracije
    11.01.2010
    Godina
    41
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od admin Pogledati poruku
    Po mojoj proceni, ovog vikenda u ski centre Francuske je stiglo izmedju 1000 i 1500 skijasa iz Srbije....
    Pre svega zbog:
    - Prihvatljivih cena
    - Putovanje bez viza
    - Odlicnih skijalista
    Organizovano se ide i u nova skijalista... Prolse godine Izola 2000 je bila pravi hit. Ove godine se po prvi put organizovan Les Sybelles, i vec u prvoj januarskoj smeni je tamo na stotine skijasa iz Srbije...
    Cekamo utiske, fotografije...
    skijanje je bilo odlicno ali vasa organzacija je bila uzasna, cak ste mi obrisali i komentare, kako je to lose sa vase strane, znaci ne prihvatate kritike...egoisticno krajnje, svaka vam cast

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •