Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 53

Tema: Zasto je toliko jeftin boravak u Francuskoj???

  1. #31
    Junior Member Djomladin avatar
    Datum registracije
    11.01.2010
    Godina
    48
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Opaaa
    vidim da je ovde pala neka cenzura??

    Ski bus sucks!!!

    Pa tek ste sad najebali!!!!
    Pljuvacu vas i po novinama i po forumima i po autobuskim stanicama cu da pisem grafite, pljuvacu vas gde stignem!!!

  2. #32
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Slažem se da je brisanje poruka / tema skandal na forumu, ali takođe mislim da je akcija Djomladina loša, tj. nije produktivna. Neki članovi foruma su konstruktivno kritikovali ono što im se desilo u FR. Ali teme "Ski bus sucks" i pisanje tog "slogana" po 100 puta u jednoj poruci je spam i treba da se briše.

  3. #33
    Junior Member Lids avatar
    Datum registracije
    11.01.2010
    Godina
    41
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mmm Pogledati poruku
    Slazem se da im treba pruziti priliku, ali je bilo slicnih organizacionih problema i u 3D sa njima u dec ... mozda bi trebali malo ozbiljnije da pristupe svemu tome!
    nadam se da si procitao sta se nama izdesavalo, a ja sam cula jos od prosle sezone od ljudi da su isto nesto isfusarili u 3 doline

  4. #34
    Junior Member Lids avatar
    Datum registracije
    11.01.2010
    Godina
    41
    Poruke
    23

    Question

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Slažem se da je brisanje poruka / tema skandal na forumu, ali takođe mislim da je akcija Djomladina loša, tj. nije produktivna. Neki članovi foruma su konstruktivno kritikovali ono što im se desilo u FR. Ali teme "Ski bus sucks" i pisanje tog "slogana" po 100 puta u jednoj poruci je spam i treba da se briše.
    Ali ja i dalje ne razumem zatso je poruku kao sto je moja, (koja je napisana bez ikakvih psovki i agresivnih poruka pisana najiskrenije od strane nas nekoliko o tome sta nam se dogodilo u Les Sybelles-u u januaru 2010), morao da obrise neko iz Skibusa, pa zra nije ovo forum u kome mozemo da pisemo nase utiske, potpuno su me razocarali, a ja sam im punila po 1 autobus svake sezone, kako ne shvataju da ako se ovakva vest prosiri da nece bas imati srece u sledecim organizacijama??

  5. #35
    Member
    Datum registracije
    30.01.2009
    Godina
    42
    Poruke
    34

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nemanjus Pogledati poruku
    da je njihov veliki propust to što nisu napisali ljudima šta ih očekuje, npr da su apartmani skučeni, da se dugo putuje itd. Najveći je problem što ljudi često očekuju mnogo za male pare, a to ne ide .

    ni jedna organizacija/agencija ti neće napisati da su apartmani skučeni i da se spava u hodniku i trpezariji. Ja sam bio 4x u francuskim skijalištima i na to sam spreman. i sve ljude koji idu sa mnom obavestim da je to tako i da mora da bude tako za 250€, i niko se zbog toga nikad nije bunio.
    ovi što to kritikuju, neka uplate aranžman, 600, 700€ pa će shvatiti gde je razlika. U ovoj varijanti može da se skija 2x godišnje po 6 dana za "simboličnu cifru"
    ja skibus, skimanijake i ostale ne smatram za turističke agencije jer oni to ni nisu, i zato od njih očekujem jako malo. Samo da me dovedu do odredišta a kad tamo dodjem znam da sam prepušten maltene sam sebi, što uopšte nije strašno, jer postoje turist info punktovi, recepcije, gde govore engleski i gde mogu SVE da saznam što me zanima...
    Eto to su vam neke smernice i objašnjenja zašto su aranžmani jeftini

  6. #36
    Ski magare Nemanjus avatar
    Datum registracije
    28.04.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Worldcup RC / Blizzard Bonafide
    Godina
    44
    Poruke
    298

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od LuDi MiLoJkO Pogledati poruku
    ni jedna organizacija/agencija ti neće napisati da su apartmani skučeni i da se spava u hodniku i trpezariji. Ja sam bio 4x u francuskim skijalištima i na to sam spreman. i sve ljude koji idu sa mnom obavestim da je to tako i da mora da bude tako za 250€, i niko se zbog toga nikad nije bunio.
    ovi što to kritikuju, neka uplate aranžman, 600, 700€ pa će shvatiti gde je razlika. U ovoj varijanti može da se skija 2x godišnje po 6 dana za "simboličnu cifru"
    ja skibus, skimanijake i ostale ne smatram za turističke agencije jer oni to ni nisu, i zato od njih očekujem jako malo. Samo da me dovedu do odredišta a kad tamo dodjem znam da sam prepušten maltene sam sebi, što uopšte nije strašno, jer postoje turist info punktovi, recepcije, gde govore engleski i gde mogu SVE da saznam što me zanima...
    Eto to su vam neke smernice i objašnjenja zašto su aranžmani jeftini
    Ja sam pokušao da budem objektivan, ali ako se stvarno desilo to o čemu piše Lids (a nemam razloga da sumnjam), onda to nema nikakvog smisla. Ako neko vodi 300 ljudi na skijanje onda treba da bude svestan da ima ogromnu odgovornost i da mora debelo da se potrudi da ispuni očekivanja. Ako se u ponudi napiše da je u cenu uračunat smeštaj to onda treba da znači da svako ima svoj krevet, a ne da ljudi spavaju po podu. Isto tako neko ko vodi autobus MORA da zna put do odredišta, a ne da putnik daje svoj GPS da se ne bi satima lutalo!

    Druga stvar, znam dobro priču o ski manijacima i ta priča je apsolutno profitnog tipa, dakle to što nisu u pravnom smislu turistička agencija ne znači da smeju ljudima da priređuju neprijatnosti. Malo manje znam o Ski busu, ali sve mi se čini da se ponavlja isto što se dešavalo sa ski manijacima! Brisanje postova koji izražavaju negativna iskustva takođe potvrđuje priču da su ta negativna iskustva apsolutno tačna! Da nisu, neko bi to demantovao, razvila bi se rasprava, javili bi se i drugi ljudi... Ovako, obrišem post i nema problema !

    Ja sam prvi na neki način možda iskazao neku rezervu i stao u odbranu organizatora, ali sad mi je definitivno jasno da sam debelo pogrešio! Samo mi nije jasno kako neko može da pomisli da će ga cenzura spasiti lošeg glasa, cenzura je kratkoročno rešenja, ali na kraju može samo da dovede do opšte rezignacije i još goreg pljuvanja!


  7. #37
    Junior Member Lids avatar
    Datum registracije
    11.01.2010
    Godina
    41
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od LuDi MiLoJkO Pogledati poruku
    ni jedna organizacija/agencija ti neće napisati da su apartmani skučeni i da se spava u hodniku i trpezariji. Ja sam bio 4x u francuskim skijalištima i na to sam spreman. i sve ljude koji idu sa mnom obavestim da je to tako i da mora da bude tako za 250€, i niko se zbog toga nikad nije bunio.
    ovi što to kritikuju, neka uplate aranžman, 600, 700€ pa će shvatiti gde je razlika. U ovoj varijanti može da se skija 2x godišnje po 6 dana za "simboličnu cifru"
    ja skibus, skimanijake i ostale ne smatram za turističke agencije jer oni to ni nisu, i zato od njih očekujem jako malo. Samo da me dovedu do odredišta a kad tamo dodjem znam da sam prepušten maltene sam sebi, što uopšte nije strašno, jer postoje turist info punktovi, recepcije, gde govore engleski i gde mogu SVE da saznam što me zanima...
    Eto to su vam neke smernice i objašnjenja zašto su aranžmani jeftini
    mislim da sto se tice AGENCIJA koje su registrovane one ni ne nude skucene apartmane (u koliko nude a ne kazu sledi im inspekcija bez pogovora), naravno mislim na proverene agencije a svi znamo koje su to. sto se tice skibusa to je udruzenje, i niko nije ocekivao nista preterano od njih (ponavljam nije mi bio prvi put sa njima da putujem). ali da zbog njihove organizacije gubimo od skijanja, od sna i da se zdravstveno osiguranje ne preda, moglo je bilo sta da nam se desi na stazi itd... mislim da je to necuveno i krajnje bezobrazno opusteno...mozda su do sad vodili mlade ljude koji su jos dovoljno opusteni da ih ove stvari ne doticu, ali ljudi koji su se odavno uozbiljili (a ovoga puta su i tu ekipu vodili) i koji su svesni posledica takvog ponasanja nece precutati ovaj nemili dogadjaj sa njima...

  8. #38
    Junior Member Lids avatar
    Datum registracije
    11.01.2010
    Godina
    41
    Poruke
    23

    Podrazumevano


    jeeeee, bravooooooooo nemanjus, hvala na razumevanjuuu

  9. #39
    Junior Member Djomladin avatar
    Datum registracije
    11.01.2010
    Godina
    48
    Poruke
    13

    Podrazumevano Spam

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Slažem se da je brisanje poruka / tema skandal na forumu, ali takođe mislim da je akcija Djomladina loša, tj. nije produktivna. Neki članovi foruma su konstruktivno kritikovali ono što im se desilo u FR. Ali teme "Ski bus sucks" i pisanje tog "slogana" po 100 puta u jednoj poruci je spam i treba da se briše.
    U pravu si, spam treba da se brise

    ali kada mod. obrise potpuno objektivne postove, gde je neko izneo misljenje kojim nikog, nadam se, nije licno uvredio ni po jednoj osnovi, tada taj moderator i forum prestaju da imaju svoj smisao i postaju samo sredstvo za reklamu i propagandu. MARSH U KINU, TAMO TE METODE JOS PROLAZE!!!

    naravno, izvinjavam se kolegama skijasima, ali moraju da znaju s kim imaju posla!!

    vratite LIDS-ov thread, da ljudi mogu da procitaju sta ste nam priredili!!

    e, da

    SKI BUS SUCKS!!!
    Izmenio/la Djomladin; 12.01.2010 u 11:22.

  10. #40
    Junior Member
    Datum registracije
    07.12.2009
    Poruke
    27

    Podrazumevano

    vidim da ste nezadovoljni boravkom u les sybellu, ja sam planirao da idem tamo bas preko ski busa. aj nek mi neko objasni sta im sve nije valjalo, vidim da ste ogorceni pa cisto da znam sta da radim? hvala unapred

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •