Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Rezultati 51 do 53 od 53

Tema: Zasto je toliko jeftin boravak u Francuskoj???

  1. #51
    Junior Member Lids avatar
    Datum registracije
    11.01.2010
    Godina
    41
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    ..........

  2. #52
    Senior Member SkiBus avatar
    Datum registracije
    23.01.2007
    Poruke
    103

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pfafnedi Pogledati poruku
    dok pravim pauzu uz kaficu i cigaru i uzivam u ovom prepucavanju izmedju doticne LIDS i vodecih u SKIBUS-u osecam se prozvanom da i sama kazem rec dve po ovom pitanju - samim tim sto sam i sama imala kolko tolko neprijatna iskustva sa SKIBUSOM....
    prosle godine sam sa drustvom na preporuku odlucila da idem u 3 doline preko ove organizacije... sve je bilo i redu dok nije doslo vreme da predajemo dokumenta za vize... mesec i po dana pre polaska smo zvali skibus da ih pitamo kad se tacno predaju dokumenta za ambasadu i placanje, kad mi tamo - a oni nama,,pa vas nema na spisku putnika uopste,, ???????????
    naime, jedan od doticnih vodecih u SKIBUS-u je nasa mesta ustupio svojim ortacima a da nama nije ni javio !!!!!! cak sta vise, molio je boga da se mi sto kasnije javimo za vize i platimo, kako bi nam rekao kako on sad vise nista ne moze da uradi jer su oni vec predali dokumenta i platili ceo iznos!!!! ZAISTA!!!!!
    nakon 3 dana naseg iscimavanja i (moram priznati) potpune korektnosti od strane Vlade (isto jednog od glavnih, mada ne znam zasto bi on ispravljao sranje koje je njegov ortak napravio) uspeli smo da se prekombinujemo... to je bilo potpuno jednostavno, samo smo trebali da promenimo agenciju, destinaciju i termin putovanja !!!!!!!!!!!
    s obzirom da nismo imali nikakvu drugu alternativu - pristali smo....
    e sad - sto se tice organizacije, smestaja i skijanja (na kraju smo isli u LES 2 ALPES) nama je bilo extra, mada je bilo i nekih iz naseg busa (sad je u pitanju druga agencija) koji su prosli jos gore od LIDS.... ali to je ono kako se kome zalomi
    ali da skratim i rezimiram - usrali su stvar i da nije bilo Vlade da vadi vruce kestenje - jedino skijanje koje bi videli bi bilo preko EUROSPORT-a
    molim vas shvatite ovo kao konstruktivnu kritiku, jer i ja koja sam dozivela to neprijatno iskustvo - za nju krivim pojedinca iz vase organizacije (necu ga imenovati)
    Poštovana,
    vaša poruka je samo nedvosmislen dokaz principijalnosi i težnje naše organizacije da nema dvostrukih aršina i da su svi članovi prvi među jednakima. Zaista vi i jeste prijatelji našega Vlade, ali to vam nije dalo za pravo da se ponašate na način na koji ste mislili da vam ta pozicija dozvoljava. Obzirom da su drugi, potpuno novi i nepoznati članovi, stajali suviše dugo na listi čekanja za odnosno putovanje i gledali vama u leđa, nije bilo korektno, a ni fer prema njima i osnovnim postulatima udruženja ka kojima težimo, da oni čekaju, a vi se tako drugo premišljate.

    Rukovođen pravilom, oslobođen od pristrasnosti drugarstva i vođen krilaticom "bi po babu ni po stričevima" sa zadovoljstvom sam vaše mesto ustupio drugome, drugome koji je sa neizvesnošću čekao i možda do tog momenta i on pogrešno, kao i još neki ovde, mislio da drugarstvo igra neku važnu ulogu u rezervacijama i odabiru mesta. Ubrzo je shvatio da to kod nas nije tako..

    A to što je posle Vlada, i pored svega, izgarao kako bi omogućio svojim neodgovornim drugarima da ipak negde otputuju, to samo govori o njemu i njegovoj privrženosti prijateljima. Što se mene tiče to moji drugari nikada od mene ne bi tražili, a ni dobili.. Jer mi takvi drugari i ne trebaju!!!

    Hvala vam što ste još jednom svojom porukom samo potvrdili naš stav da smo mi svi u našem udruženju međusobno jednaki i da nema privilegovanih.

    Hvala vam takođe na razumevanju i molim vas da ubuduće malo više cenite druge ljude i njihovo vreme. Ovo vam kažem sudeći po tome da nikakvu pouku niste izvukli skijajući u takođe prelepom Les 2 Alpesu..

    I na posletku.. Ta ekipa, ma koja da je, a koja je bila prva na listi čekanja i koja je zbog vašeg zaista predugog premišljanja upala na vaša cenjena mesto, znajte da se zaista prelepo provela u Tri Doline.

    Sa zadovoljstvom Vaš, što da se krije
    Marko

  3. #53
    Junior Member
    Datum registracije
    27.02.2010
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Ja sam bio 2008 godine Skibusom, u 3 doline i mogu da kazem da je sve bilo extra. Smestaj pogotovo (za te pare).

    Cak smo poslednjeg dana obisli Nicu, neki i Monako iako nije bilo predvidjeno programom. Znaci organizatori su izasli u susret iako apsolutno nisu morali. I sve to za male pare.

    Verovatno su postali veca organizacija pa se i desavaju ovakvi problemi. Ali verujem da nije bilo namere i da ce korigovati u buduce. S obzirom da su momci OK.

    Pozdrav

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •