Strana 44 od 63 PrvaPrva ... 34424344454654 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 431 do 440 od 625

Tema: Novosti sa Kopaonika

Addicted to Snow DRAGON avatar
    Datum registracije
    14.03.2006
    Skije / Bord
    Volkl Allstar

Podrazumevano

Imas gore Beosport, Planet bike, Outdoor... Ako hoces da rentiras skije koje bi kupio kao nove, onda su to noviji modeli cije rentiranje nije jeftino, posebno jacih modela. Ja sam probao novi Racetiger SL jedan dan, platio 2100, ali nisam zazalio.

Senior Member
    Datum registracije
    18.10.2014

Podrazumevano

Hvala obojici za info.

Nije mi usput nijedan rental jer dolazim sa druge strane, tako da bih se fokusirao na objekte koji su bas u samom centru skijalista. Vidim da ce ipak morati da se saceka odlazak gore i vidi kakvo je stanje.

Volkl SL je jedan od kandidata, samo sto sam ja dobio neke potpuno druge (vise) cene rentiranja tog modela. Ako je toliko to ce biti odlicno.

skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Skije / Bord
    Salomon Enduro XT 800
    Godina
    47

Podrazumevano

Evo me gore, sad ću u šetnju pa ću da se raspitam. Već sam sinoć tražio neki od novijih Fischer u Gray I nemaju ništa. Ovi outdoor sport ili kako se već zovu imaju nove Blizzard, mislim i nešto od Nordica-e , cena je 2200 za dan. Kod svih ostalih je bila gužva pa nisam ulazio

skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Skije / Bord
    Salomon Enduro XT 800
    Godina
    47

Podrazumevano

Beosport ima salomon x10 I Xdr 78 I 80, u renti kod policije. Ima I nekih atomic race modela ali nisam siguran kojih. Traze 2500 za dan I kazu mozes da zamenis u toku dana.

planetbike ima elanovih 14 I 16 , nesto od volkla, rosi hero, ali na zalost ne I p700/800 koje sam nisanio. Mislim da rekose 1700 za dan ali nisam 100% siguran.

outdoor sports imaju blizzarde 6.9, 7.4 i RS, i dosta onih nazovi race, kod njih je 2200 dan.

svi su bili ok sa zamenom u toku Dana i mislim da svi nude da oproste rentu ako kupis skije.

Senior Member
    Datum registracije
    18.10.2014

Podrazumevano

E jesi gazda! Hvala za obilazak i prenos informacija. Nisanio sam i ja p800, znaci definitivno nista necu naci sto sam planirao. Ko zna mozda se zaljubim u neki SL mada tanka svirka.

Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Skije / Bord
    Burton Aftermath

skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Skije / Bord
    Salomon Enduro XT 800
    Godina
    47

Podrazumevano

Na kraju nisam nista isprobao. Hteo sam da iskombinujem x10 i xdr80 ali je to bio dan kad je bas padalo pa reko x10 nece bas da se pokaze, a i suvise sam uzivao pogotovo kad su svi pobegli sa staza.

Gledao sam i Noridica 76 CA i 80 Ti, kao sto je neko (verovatno Stekan) vec pomenuo, ove dve i P800 imaju u planetbike-u da kupis ali nista od probanja.

Sve u svemu, ustedeo pare, i dalje volim moje skije i 5 dana sjajnog skijanja, cak i po magli.

**** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Skije / Bord
    Head i.SLX, Line SFB
    Godina
    43

Podrazumevano Novosti sa Kopaonika

BTW kafana na Pančiću je otvorena, prizemlje.. Najjednostavnije je da se prosto tamo ne ide..
    Izmenio/la wlad; 16.02.2018 u 13:05.

Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    44

Podrazumevano

I tamo i u onu zgradurinu na m.jezeru.
    Upropastice nam Kop kao i Zlatibor kako su krenuli.
    :(

Member
    Datum registracije
    20.10.2017

Podrazumevano

Ja objavio tekst /3 teksta/ o hotelu na vrhu Pančića od 1000 kvadrata čija je vlasnica nespostojeća ženska osoba iz Smedereva na nepostojećoj adresi, u nepostojećoj ulici, iako postoji dozvola za samo 150 kvadrata i to drveni objekat bez temelja. Tekst je u istom ovom forumu, samo druga tema:
    Podaci o nelegalnom hotelu na vrhu Pančića, vlasnica izmišljena osoba, bez dozvole

Na InfoKop-ovom forumu isti tekst mi odmah obrisaše!!!
    Najpovoljniji smeštaj u Banskom u privatnom apartmanu, u hotelu sa 4 zvezdice, pored gondole
    www.apartmanbansko.com

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •