Strana 630 od 692 PrvaPrva ... 130530580620628629630631632640680 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 6.291 do 6.300 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #6291
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Od dve nedelje zvaničnog raspusta, prva nedelja je bila gužva a druga je bila poluprazna, onda posle raspusta opet veća gužva.. To su ti talasi , ljudi smisle posle raspusta zbog gužve a ispala je druga nedelja raspusta manja gužva nego sada

    Kao što sada na openingu nema gužve, što zbog cene, što zbog toga što su ljudi digli ruke zbog gužvi...

    Da je bilo snega ove sezone na svim skijalištima u regionu, bila bi mnogo manja gužva na Kopaoniku, dosta je ljudima čekanja u redu žici i gužvi na stazama...

    Za dobre skijaše nema zime, Duboka 1 i Gvozdac žice su uvek bez čekanja, na Pančiću (uglavnom) radi SingleLine prolaz da se izvučeš iz centra bez (previše) čekanja..

  2. #6292
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Snežne padavine ovih dana su premašile prognozu, po RHMZ je ovih dana palo 21cm novog snega (sada 91cm a pre neki dan 70cm). Što je u stvarnosti još više snega pošto se RHMZ meteo stanica nalazi na Sunčanoj Dolini..

    Danas na Kopaoniku rajski dan za skijanje, sunce, -3c i dosta svežeg snega




  3. #6293
    Member
    Datum registracije
    08.01.2012
    Godina
    43
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    Danas je vrhunski dan na Kopu.

    I veliki pozdrav za Skijališta Srbije!

    Redar je došao do Kljunca na početku Karamana, desetak minuta je opominjao ljude da sklone skije sa staze, a onda je sve lepo pokupio, pobacao na 2-3 gomile. Skupljao je skije bar 10 min, ljudi ne ustaju, a svi sede tu pored. Kad je otišao, sad ne mogu da nađu svoje skije i štapove na gomilama.

    Na polici za skije 20 m odatle su naše skije i još možda 10-15 pari. Na gomilama je 50+.

    Interesantno je da novi ljudi koji pristižu opet ostavljaju skije na stazi, a ovi sto preturaju po gomilama im ne govore da ne ostavljaju tu. Jednostavno nisu shvatili poruku.

    Trebalo je da sve skije i brodove sa staze potovari na sanke i odnese u upravu skijališta. Ne mora da naplate kaznu, samo da ostave na izgubljeno nađeno.

    Juče je bilo užasno vreme, danas fantastično vreme. Meni je oba dana bilo OK na stazi. Ko je došao da se žali i kuka, kuka i juče i dans. Juče na vreme, danas na gužve.

  4. #6294
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Pozdrav!
    Sutra krecemo sa 2 dece na kop, iz Beograda.
    Moze li neka preporuka za put ? Premisljamo se da li da idemo preko Brusa ili zapadno ?

  5. #6295
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Imaš nekoliko opcija, sve su ti slične:

    BG - Pojate - KŠ - Ćelije - Brus - Kopaonik
    BG - Pojate - KŠ - Stopanja - Brus - Kopaonik
    BG - Preljina - Kraljevo - Jošanička Banja - Kopaonik

    Ja sam godinama uglavnom išao prvom opcijom, a sada uglavnom trećom opcijom, mi idemo iz Novog Sada i imamo odličnu konekciju na autoput Miloš Veliki a tim putem obilazimo BG i brži je od prve opcije jedno 20min (iz NS)... Plus je i što generalno Novi Pazar put bolje čisti put od Kruševac puta...

  6. #6296
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Hvala!

    Zna li neko kakvo je danas stanje na putu Brus - Kopaonik ?

  7. #6297
    Member
    Datum registracije
    08.01.2012
    Godina
    43
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    Do sada si verovatno već sam video, ali eto, put je sasvim OK. Krivine sa severne strane imaju leđa, ali nije strašno.

    Update: danas u povratku sa Kopaonika vidim pandura koji mernom trakom meri udaljenost kola parkiranih duž puta u odnosu na srednju belu liniju i fotografiše one koji su preblizu linije. Bez obzira što tu nije regulisano parkiranje, fotografiše samo one koji ometaju saobraćaj. Skijališta me sve češće pozitivno iznenadjuju.

  8. #6298
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Pozdrav!
    Stigosmo na Kop, put Brus-Kop je ok, malo ima leda, ali nista strasno.
    Sad vidim da restoran Andjela dozvoljava ulazak u restoran samo gostima hotela.
    Moze li preporuka za neki restoran u Konacima, da ima svedski sto i sl ?

  9. #6299
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Pozdrav!

    Danas su radile 2-3 sataze, oko podne strasna guzva na Karamanu, Pancic nije radio. Bukvalno se cekalo preko 45 min da bi se doslo na red......cudi me da niko ne poatuje u vezi danasnjeg dana ? Komentari ?

  10. #6300
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    55
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KoleBGD Pogledati poruku
    Pozdrav!

    Danas su radile 2-3 sataze, oko podne strasna guzva na Karamanu, Pancic nije radio. Bukvalno se cekalo preko 45 min da bi se doslo na red......cudi me da niko ne poatuje u vezi danasnjeg dana ? Komentari ?
    Generalno ove sezone je forum skoro mrtav ... Da nema Wlad-a da objavi poneku novost ili komentar bukvalno nista ne bi bilo cele zime ...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 7 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 7)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •