Strana 635 od 692 PrvaPrva ... 135535585625633634635636637645685 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 6.341 do 6.350 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #6341
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Mislis da će gondola biti u funkciji ove sezone ili hoćeš da kažeš da će samo uspeti da nakače sajlu i kabine?


  2. #6342
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Biće u funkciji, osim naravno ako se nešto nepredviđeno ne dogodi...

  3. #6343
    Member
    Datum registracije
    08.01.2012
    Godina
    43
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    Meni je na Kopu poslednji dan skijanja bio 29.2. i posle toga je ski centar radio još 20 dana, praktično bez gužvi, ali situacija nije dozvoljavala da odem. Poslednjih 10-ak dana su držali centar otvoren, samo oni znaju zašto.
    Ja sam se svakako oprostio od neiskorišćenih dana, pa ako bude moguće da ih potrošim u martu i aprilu 2021. godine, što da ne.

    Samo se nadam da neće nešto da me cimaju da im nosim kartice na zamenu, jer su nešto menjali sistem za očitavanje kartice. Pisao sam u temi Stara Planina da su mi pre 2 godine tamo rekli da oni imaju novi sistem i da će i ostali centri da ga dobiju. Tada su mi to rekli, pošto sam im vratio 4 karte sa Kopa, pa su mi naglasili da karte sa Stare, vrtim poslednjeg dana, jer ih primaju nazad tu i u direkciji u BG.

  4. #6344
    Junior Member
    Datum registracije
    16.01.2014
    Godina
    46
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Dobio sam odgovor od Skijalista Srbije na moj zahtev za akiviranje preostalih dana na proslogodisnjem ski pass-u 10 u sezoni. Dobio sam odgovor da je moj zahtev odobren ali sama procedura mi je malo nejasna i nije dobro objasnjena u mail odgovoru koji sam dobio. Citiram: "Produzenje vazenja ski karte obavicete u Ski centru Kopaonik. Prilikom produzenja potrebno je da imate ovaj meil i ski kartu.". Da li ovo znaci da proslogodisnji ski pass moram licno da odnesem na salter da bi ga produzili???? I jos treba da ponesem mail koji sam dobio. Zar ovo ne moze da se resi interno u okviru Skijalista Srbije?????

  5. #6345
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Znaci da moraš da doneses email (verovatno odštampan) i skipas karricu da bi dokazao da si imao validan skipas i da vide koliko si dana iskoristio. Moraš da dobiješ drugu karticu jer su promenili hardver na polazu I stare kartice ne otvaraju kapiju.



  6. #6346
    Member
    Datum registracije
    08.01.2012
    Godina
    43
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    Meni još nisu odgovorili, ali eto, očekivano je.
    U svakom slučaju, poneću stare kartice sad u decembru, pa ću da ih produžim za mart... Samo da ne bude da ne može da se produži pre 20.3....

  7. #6347
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    U susret Openingu...
    Umesto najavljenih 30% popusta na ski pass za 4 dana manifestacije, aktuelna novost je da je prvi dan gratis a ostalih dana je popust 50%. Ako je neko pratio prognozu mogao je da primeti da se situacija menja na dnevnom nivou, od minimalnih padavina do onih koje bi zadovoljile potrebe za osposobljavanje staza makar onih u Dolini sportova. Uvek je ista priča da je na Openingu gužva, da radi malo staza, da je ski pass i pored popusta skup za to koliko nudi, da se napravi haos u centru oko parkinga, zakrče prilazi iz okolnih naselja, pa ipak, lepo je započeti sezonu početkom decembra Planira li neko na Opening i pored svega navedenog?

  8. #6348
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Mislim da je greška što su baš za ovaj opening stavili veći popust i prvi dan besplatan ski pas - baš za koronu da se bespotrebno pravi gužva..
    Inače, ne može da se kupi ski pas online sa popustom od 50% nego samo preko šaltera što je još jedan minus!

    Mislim da sezona ne treba da krene "dobro" nego lagano, da se ne slomi sve na početku

    Da ne bude da samo kritikujem, konačno će sa novim sistemo za ski pas (ne koriste više SkiData) moći da se koristi stalno ista "plastika", tj. moći će online da se dopunjuje ski pas i nema potrebe da se podiže kasnije ski pas (kada se jednom uzme novi ski pas). Dakle, za SRB jedan ski pas u džepu i samo nadopunjavanje od sad, pa na dalje, i ubuduće

    Bio sam ovih dana na Kopaoniku, sve je spremno za sezonu, osim što je kod gondole ostalo još dosta posla, ako vreme bude bilo normalno za novembar i sada krene sneg, ne znam kako će da je završe do kraja godine...

  9. #6349
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Misliš da se jedna plastika koristi u svim centrima? Na jednoj plastici mogu imati u isto vreme i koristiti iste sezone npr. 10 dana na Torniku, 3 dana na kopu i jedan dan na Staroj planini? Ako je tako onda je to dobra stvar....

  10. #6350
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Pogledaj boldovan deo, dakle možeš da imaš više ski pasova ali da se vremenski ne preklapaju...

    Kako dopuniti kartu?

    Ako već posedujete karticu sa upisanim WTP brojem, moguće je preko webshop-a kupiti ski-pas kao “dopunu” kartice i ići direktno na stazu. Svi potrebni podaci biće upisani u karticu prilikom prvog prolaska kroz kapiju. Jedna karta na sebi može da ima i nekoliko upisanih ski karata pod uslovom da im se važenje ne poklapa.
    Ono što je glavna prednost novog sistema je da ne moraš uopšte više da fizički preuzimaš ski pas - nego samo da ga nadopunjuješ (online). Tako da istu "plastiku" možeš da koristiš godinama... A možeš i više komada ako želiš da imaš ovo što si ti napisao (jedan za Kop, drugi za Tornik a treći za SP ako se vremenski preklapaju).

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 6 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 6)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •