Strana 621 od 692 PrvaPrva ... 121521571611619620621622623631671 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 6.201 do 6.210 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #6201
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    Sjajno! Bravo za slike

  2. #6202
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Milos011 Pogledati poruku
    A šta se dešava sa uređenim besplatnim parkinzima? Bila je priča da će napraviti jedan negde oko početne Sunčane doline. To bi bilo održivo rešenje... ne mora da bude besplatan, ali da bude razumna cena, da bude održavan i obezbeđen i da postoji bus koji prolazi tuda. btw...jel postoji bus ili je ukinut?

    A mislim da je i 500 dinara dan preskupo. Pre nekoliko godina je bilo 300, a za više dana mislim da nisu davali popust.

    Cenu garaže je besmisleno komentarisati...skuplji su od garaže u Tinju
    Bus iz vikend naselja postoji par sezona i fukncioniše OK.
    Parking na Sunčanoj Dolini se pravi, i pravio se prilazni put, da li se to završilo do kraja nisam obilazio ovih dana a sada sam u "gradu" tako da ne mogu da vidim da li je sve završeno:

    b.800.600.0.1.stories.vesti.2019.leto.gradjevinski-radovi.septembar.parking-sep-02.jpg

    https://www.infokop.net/investicije/...kopaoniku.html

    Siguran sam da će i taj parking kod Sunčane naplaćivati, s' obzirom da je pod ingerencijom Raške, onda verovatno 500rsd/dan.

    Slažem se da je cena od 300rsd/dan bila podnošljiva i da je 500rsd previše, mislim da je 7 dana 3000rsd (jedan dan popust).

  3. #6203
    Member
    Datum registracije
    08.01.2012
    Godina
    43
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    Sa tog parkinga na Sunčanoj, ako imaš ski pass, nije potreban bus, jer se odmah uključuješ na staze.

  4. #6204
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    U 90% skijalista po Evropi, u kojima sam bio, parking i garaze kod pocetnih stanica gondola se ne naplacuju ili se naplacuju nakon recimo 18h poslepodne. Cilj je jasan, da ljudi koji kolima dolaze ujturu na skijanje i nakon toga idu kucama, ne placaju parking, jer vec skijalistu ostavljas dosta para kroz ski pass i vanpansionsku potrosnju. Ova cena bi MOZDA mogla da ima smisla, za one koji ne skijaju ili koji bi tu da ostave auto u toku celog boravka, ali onda bi ljudi sa ski pass-om morali da imaju neku prednost i da se time rastereti skijaliski parking, dobije pravu svrhu i resi kljucni problem dnevnog parkiranja za ljude iz vikend naselja i okolnih mesta. Za ostale koji su smesteni gore, u idealnim okolnostima bi smestaj trebao da ima obezbedjen parking, ali to je druga strana problema.

    Ja se nadam da ce biti malo pameti i razuma i da ce se napraviti drugaciji cenovnici za skijase. Cak i ako se ne napravi, siguran sam da ce biti kopanicke klijentele kojima takve cene nisu puno i da ce onda barem taj deo automobila biti parkiran u garazama sto ce opet rasteretitit centar. U suprotnom, garaza ce im zvrjati prazna pa ce nesto morati da urade da bi im se bar na nekin nacin isplatila investicija. U svakom slucaju, dobro je da je konacno napravljeno.

  5. #6205
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mordred Pogledati poruku
    Sa tog parkinga na Sunčanoj, ako imaš ski pass, nije potreban bus, jer se odmah uključuješ na staze.
    Jasno je da je taj parking na stazi (u slučaju da ta žica / staza radi) ali opet iz vikend naselja na neki način moraš da se prebaciš do tog parkinga, ili kolima ili bus-om.

    Ko zna da li će bus ići uopšte na taj parking, videćemo. U svakom slučaju ako sve završe do sezone taj parking bi morao značajno da rastereti centar, pošto ne vidim razloga da se neko iz vikend naselja parkira u centru ako ide na skijanje.

    U svakom slučaju, nadam se da će i Skijališta Srbije sada osnežavanje na Sunčanoj Dolini ubaciti u prioritet (pošto to do sada nije bio slučaj)..

    Ako naprave i gondolu iz Brzeća do Malog Karamana, onda bi parkiranje sa tom gondolom i parkingom na Sunčanoj bilo rešeno.

  6. #6206
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Ni u Brzecu nije sjajna situacija sa raspolozivim prostorom za (neki veci) parking. Ni Brzece nije mimoisla divlja gradnja.

  7. #6207
    Member
    Datum registracije
    08.01.2012
    Godina
    43
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    Nisam do sada kupovao skipass ovoliko ranije. Trenutno je 15% popusta za online prodaju, ali kada se izabere 10 u sezoni ispadne značajno veći popust. Da li ste imali iskustva sa Skijalištima Srbije i online kupovinom? Ne bih voleo da ga sada kupim, pa da mi posle traže doplatu.

  8. #6208
    Super Member
    Datum registracije
    20.10.2017
    Lokacija
    Kruševac
    Poruke
    217

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mordred Pogledati poruku
    Nisam do sada kupovao skipass ovoliko ranije. Trenutno je 15% popusta za online prodaju, ali kada se izabere 10 u sezoni ispadne značajno veći popust. Da li ste imali iskustva sa Skijalištima Srbije i online kupovinom? Ne bih voleo da ga sada kupim, pa da mi posle traže doplatu.
    Možete bez razmišljanja kupiti ski pass, odabraćte opciju da Vam stigne na adresu ili gde će te ga preuzeti i to je to. I što se tiče slanja tačni su, napisani datum za slanje se poštuje, čini mi se prva nedelja decembra, pre ski openinga. Prošle i pretprošle godine nije bilo problema sa ovim vidom kupovine (lično iskustvo).
    Smeštaj u Brzeću, kod gondole
    Korisne informacije o zimovanju u Banskom www.apartmanbansko.com
    Brzeće Apartmani www.BrzeceSmestaj.com
    Brzeće Smeštaj www.Brzece-Smestaj.com
    Vaučeri 2023. www.Vauceri.net
    Apartman Ema Brzeće, blizu gondole: https://www.brzecesmestaj.com/apartm...aonik-smestaj/
    Brzeće - Apartman Nina, kod gondole: https://www.brzecesmestaj.com/apartm...ndole-smestaj/
    Kupovina Prodaja

  9. #6209
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    10/sezona sa depozitom za ski pass od 500rsd koji se posle vraća u predprodaji sa 15% popusta košta 22220rsd.

    Prodaja kao prodaja funkcioniše tri sezone, 15% popusta, za vreme ExpoZima takođe postoji popust od 10% (na sajmu i online), ali naravno bolje 15% nego 10%

    Ja svake godine kupim 1 novembra sve ski pasove sa tim popustom.. Uvek podižem kod "Žice" na Kopaoniku, lakše mi je nego da ga zaboravim kod kuće

  10. #6210
    Member
    Datum registracije
    08.01.2012
    Godina
    43
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    22.200 bi trebalo da bude.
    Screenshot u prilogu.
    Priložene slike Priložene slike

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 18 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 18)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •