Strana 665 od 692 PrvaPrva ... 165565615655663664665666667675 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 6.641 do 6.650 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #6641
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Radi li skijaliste po novim merama?

  2. #6642
    Junior Member
    Datum registracije
    11.01.2021
    Godina
    38
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Radi skijaliste ali ne radi nista drugo. Cak mi rekose da ne rade ni prodavnice prehrambene sto mi je neverovatno.

  3. #6643
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Prehrambene prodavnice mogu da rade.


  4. #6644
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Sve radi redovno osim ugostiteljskih objekata koji će biti zatvoreni za vikend:

    https://m.infokop.net/vest.php?id=3962

  5. #6645
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Vrh dan danas, ni jedna zica cekanje duze od 5min, cak ni centar pancic i kgb, jedino se smorio kad sam se spustio do jarma a ono taman zatvorili gobelje na sat vremena.
    Nezgodno je malo sto se nemas gde ugrejati jer nista ne radi, tako da smo napravili krug gondolom ne bi li seli negde u zatvoreno, ako osposobe u narednim sezonama staze oko gondole, to ce stvarno dici kop na jos bolji nivo 👍

  6. #6646
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Danas jedan od onih dana, sunce od ranog jutra, a nije islo u debeo plus (ili mi tako bar delovalo), iznenadilo me koliko je ljudi bilo na gobeljama. Staze super drzale do 2-3, za posle ne znam. Nagledao se previse povreda pa pobegao u smestaj😂 ... Cak je i jedan od gss/redara uspeo da pokupi nekog malisana...

  7. #6647
    no fear nidza avatar
    Datum registracije
    10.01.2006
    Lokacija
    N.B.G.
    Skije / Bord
    Head e-SL
    Godina
    47
    Poruke
    310

    Podrazumevano

    Mi smo krenuli kući, nikad kraja rekama ljudi koji su prelazili ulicu ka Gobelji. Iskreno, ono nisam video nikad.

    Uživaj u prelepoj planini, nas je baš počastila sa 5 punih sunčanih dana, to sam retko gde doživeo.


  8. #6648
    Senior Member
    Datum registracije
    26.12.2005
    Godina
    43
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Prelep dan juce, ubi sunce a temp oko -5..staze bolje nego u subotu ali i veca guzva.,,Moram pomenuti ovaj cirkus koji su napravili sa merama. Prodavnice jesu radile ali ljudi nisu smeli da puste skijase u kafice na stazama ni da piske. Svugde ljudi nervozni, preplaseni, po hotelu neka pausalna tumacenja mera...na nisovoj pumpi ne moze kafa na omv moze....

    Teska budalastina, posle 2.5 meseca sezone sete se da je probelm skijaliste vikendom...Pa daj onda kao u Bugarskoj, uzmes kroz salter, rade baste, ali moze unutra u wc

  9. #6649
    Junior Member
    Datum registracije
    13.03.2017
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Bili na Kopaoniku produženi vikend na kraju februara. Pišem najviše da kažem da je moj utisak da je sa gondolom to već sada potpuno druga priča, a kad se malo sredi infrastruktura oko polazne stanice i eventualno bude osnežavana staza, biće fantazija. Smeštaj smo našli u Brzeću, naravno cene su znatno povoljnije nego na vrhu, a ceo put suv i čist, nema lupanja glave kako će biti na usponu. Svakog jutra lepo u 9 bili u redu ispred gondole, gore skijali dok su nas noge držale, maltene bez silaženja u centar, nigde gužve, uživanje. Kad završimo, opet nazad gondolom, uveče potpuni mir i tišina, bukvalno u 9 uveče u krevet, milina. Naravno, svako ima svoje preference, ali za mene je ovo bio potpuno drugačiji, prijatniji i opušteniji, boravak od prethodnih par dolazaka na Kopaonik.

    Jedina primedba možda na radno vreme gondole, mi def. ne bi mogli da izdržimo toliko na stazi, ali generalno mislim da bi bilo logično da se gondola pali 15 min. pre prve žice u centru, i isto tako gasi 15 min. nakon poslednje.

    Da, i vreme je bilo pretoplo, temperatura nekim danima išla i do +10, ali cela zima je takva, i moram odati priznanje da su se staze, bar ove po obodima skijališta gde smo provodili većinu vremena, odlično držale.

  10. #6650
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Danas jos jedan prelep dan, znatno manje guzve, pancica nisam cekao ni jednom duze od 3-4 minuta, od svih zica najveca guzva na krcmaru bila.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 16 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 16)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •