Strana 649 od 692 PrvaPrva ... 149549599639647648649650651659 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 6.481 do 6.490 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #6481
    Junior Member
    Datum registracije
    11.01.2021
    Godina
    38
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Dobar dan prijatelji skijasi. Ako mogu pitati nesto ko je upoznat bolje. Obicno idem na 4 5 dana i uplatim pre posla nekoliko dana. Sad bi uplatio 7 dana ranije za termin 7 mart. Da li se isplati zbog snega da li ce biti po vama iz vaseg iskustva. Moje neko iskustvo govori da obicno pocetak marta ima snega i da nisu visoke temperature da se topi i da je voda.Hvala vam i ako moze da li bi vi uplatili taj termin.Vise volim februarsko skijanje ali zbog problema nekih privatnih mogu najranije tada.

  2. #6482
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Niko ti ne može ništa garantovati, ali po pravilu je u martu najlepše skijanje. Duži dan, više sunca, nije prehladno i nema gužve.

    Može se desiti da je vlažan sneg ali ga uvek ima.

  3. #6483
    Senior Member MadMike82 avatar
    Datum registracije
    23.02.2019
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    K2 charger
    Godina
    41
    Poruke
    144

    Podrazumevano

    Mart je


  4. #6484
    Junior Member
    Datum registracije
    11.01.2021
    Godina
    38
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Hvala puno. Kako ide trenutno ova zima na Kopu deluje da ce biti snega.

  5. #6485
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Moze jedna servisna informacija, koliko je tesko pogoditi parking kod suncane doline kad se dolazi iz vikend naselja i da li je guzva na njemu radnim danima (oko 9h ujutru)?

  6. #6486
    Senior Member bbK1ng avatar
    Datum registracije
    06.01.2017
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Experience 88
    Godina
    51
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Mašala

    Izdate upotrebne dozvole za gondole na Kopaoniku i Zlatiboru (n1info.com)



    Sada se verovatno čeka da predsednik ima slobodan termin, pa da je puste u rad.

  7. #6487
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    E kasnis Zlatiborsku je otvorio.

  8. #6488
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lexinho021 Pogledati poruku
    Moze jedna servisna informacija, koliko je tesko pogoditi parking kod suncane doline kad se dolazi iz vikend naselja i da li je guzva na njemu radnim danima (oko 9h ujutru)?
    Imaju table, ali se parking ne vidi sa puta, nego samo skretanje, pa se putem prodje u krug i skroz do staze. Samo prati table i kada vdiis prvo odvajanje deso, tu skreni i prati put, imas nekih 200m do parkinga. Prethodni vikend nije bila guzva, ogroman je parking.

  9. #6489
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Danke schön adwarfe

  10. #6490
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Nisu novosti, ali evo da iznesem utiske od juce 20tog. Nekako u zadnjih 5min sklepala se ekipa i nas nekoliko krenuli iz Skoplja, pa i ne tako rano (08h napustili grad) i posle 200km oko 11h stigli do K.Cardaci, blagajna skikarte, toalet i to (nije bilo nikoga u vidu guzve, ali ipak smo trebali izvaditi elektronski kartu), pa parking na suncanu,veliki parking, 500din iako je kombi i vazi ceo dan iako smo posle skijanja promenili lokaciju parkiranja. Ocigledno parking karta vazi svugde. Pre 12h vec smo bili na zicaru i intenzivno skijali do 16h. Ekipi je bilo to previse, i sami su rekli da nisam bio ja tu, bi bilo par poseta kaficima, kafa, caj, slikanje za istagram i to, ali jok sa mnom tako da je ekipi bilo sasvim dovoljno tih 4 sata intenzivnog skijanja. Prosli smo sve sto je vredno od Suncane do Gobelje i nazad racunajuci i Krcmar.
    Utisak...razmazace me taj Kopaonik, nije to za mene. Staze za moj ukus odlicne, to ono hupseri...ma to nisu hupseri, samo malo neravnina, nista posebno. Pa vertikalan transport, skoro sam zaboravio kako to izgleda voziti se takvim zicnicama. Kao sto rekoh nije to za mene ,samo ce me razmazati, navuci i zelecu jos.
    Sto se tice freeridea...pa sad nije bilo bas svezeg snega i uglavnom sve izvozeno ali sasvim normalan za nekog ko skija po Saru i to sa obe strane.
    To sto nema reda ne znaci da ima nereda, odnosno verovatno smo tako pogodili dan jer smo malo cekali u red samo pri povratku sa Gobelje prema Karamanu, sto reci ne valja, ne mozes se odmoriti dok cekas u red, a i te zice mnogo brze, i jos ja ekipi ne dam odmora i to je bio veliki problem
    Sve u svemu ekipa prezadovoljna, posle zatvaranja zece otisla na rucak i put pod noge, pa oko 22h svi kuci.

    p.s. predsednik jos nije startovao gondolu

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 7 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 7)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •