Strana 647 od 692 PrvaPrva ... 147547597637645646647648649657 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 6.461 do 6.470 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #6461
    Member
    Datum registracije
    08.01.2012
    Godina
    43
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    To sa gaženjem skija u redovima kao i bacanje skija po stazi ispred kafića, nema veze sa Skijalištima. Ista kategorija je i sačekivanje na žici, da bi se vozili u istoj korpi. To je pre svega odraz kućnog vaspitanja.

    Sad u decembru, radi samo KG, ogromni redovi i ljudi propuštaju po 2-3 korpe da bi se vozili zajedno.

    Naravno da skijališta mogu da pomognu sa ogradama, dogovaranjem sa kafićima da postave nosače za skije ispred lokala, da opominju ove čekače, ali ipak sve kreće od nas korisnika...

  2. #6462
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    55
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    Nazalost nece se to skoro promeniti ... sve to ide iz kuce a zalosna istina je da se sad model ponasanja uzima iz raznih zadruga a idoli su prostaci,sponzoruse krimosi i razni likovi iz takvog miljea. Roditelji se sve manje bave svojom decom a pink to radi umesto njih ... zaista zalosno

  3. #6463
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Danas je puštena žica Duboka 2, sinoć/jutros je palo fino novog snega tako da je danas otkidanje od skijanja van staza








  4. #6464
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Zaboravih da napišem, kada su pustili Duboku 2 evo kako izgleda “red” za Duboku 1


  5. #6465

    Podrazumevano

    ali ja ne razumem kako to da se staze ( duboka ) tabaju tek od 11:00 i onda ni do 13:oo ne budu sređene ?!!! iznenadilo ih to malo snega u sred januara, pa nisu stigli ujutru?

  6. #6466
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Tabali su oni staze sve uveče ali je sneg padao do 5h ujutru. I onda naravno sa svežim snegom preko utabanih staza sve se “razvali” brzo.

    Tako je svuda u svetu, kada ima svežih padavina staze se brzo razvale.

    Izlazili su preko dana da tabaju pančić i duboke (ono što sam ja video) ali to nema nikakvog efekta - rade to samo da ne kukaju neiskusni skijaši.....

    Večeras isto veje (hvala bogu ) i sutra će ceo dan tako da će staze 100000% biti mekane / razvaljene vrlo brzo kao što je i logično.

    Jedini lek za taj “problem” je da se nauči skijati po svim uslovima.

  7. #6467

    Podrazumevano

    nije problem nauciti skijati po dubokom snegu vec nemar i nerad nadleznih, nije vejalo toliko snega da nije moglo ujutru da se sredi. Bila sam i po inostranstvu i verujmi sa mnogo vise novonapadalog snega staza je ujutru spremna za skijaše, a ne da mi stavljaju barikade u udarnom terminu i ne puste me da skijam jer oni tada sredjuju staze

  8. #6468
    Member
    Datum registracije
    27.10.2018
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    Ja sam bio i u Tri doline, a i u Dolomitima, pa mogu reci da kad padne sneg uvece onda sutradan skoro sigurno nisu ispeglane staze

  9. #6469
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Budu ujutru staze ispeglane, ali izdrže sat-dva.

    A naučiti skijati po dubokom snegu, bogami jeste to pproblem.

  10. #6470
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Možda će nekome ova info biti od značaja

    Screenshot_20210110-085445.jpg

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 5 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 5)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •