Strana 636 od 692 PrvaPrva ... 136536586626634635636637638646686 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 6.351 do 6.360 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #6351
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    To sa poklapanjem termina još moram da proučim, jer ako npr. za Kop imam konkretan datum od - do, a za Tornik 10 u sezoni, teorijski datumi mogu da se poklope. Sve u svemu, mislim da će bolje funkcionisati nego predhodni sistem. Znam da za Opening nikada nije mogao da se kupi ski pass preko web shopa, ali mislim da su zbog ove trenutne situacije to trebali da omoguće ali po ceni kao i na šalterima, bez dodatnih popusta, tek da bi se preuzeli bez odlaska na prodajno mesto. No dobro, da prvo sačekamo da padne prvi sneg i da spreme staze, pa ostalo će valjda nekako da se reši

  2. #6352
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Gledam kod Norvezana (yr.no) da do sledećeg vikenda nema preteranih uslova za pokrivač. Moguć slab sneg ali nista specijalno. Tek od sledećeg vikenda temperature u dobrom minusu i ceo dan što bi dalo šansu da se upale topovi.
    Naravno, sve prognoze preko 5 dana su kao gađanje sedmice na lotou. Bitno je da za početak bude minusa. Kop ume kasnije i u nedelju dana da dobije preko metar snega.
    Mene zanima i kako će da izgleda to ukrcavanje (i čekanje) na polazu žičara, zbog distanciranja i drugih mera protiv korone.


  3. #6353
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od gio Pogledati poruku
    Gledam kod Norvezana (yr.no)...
    Predhodna tri dana se prognoza menjala maltene iz sata u sat, bilo je najava sa celodnevnim dobrim padavinama, pa posle nekoliko sati opet bez padavina ili neka smejurija, i tako u krug... Kakav je bio prošlogodišnji početak sezone ( maltene bez snega) red bi bio da okrene malo Dovoljno je što je sve nepredvidivo sa ovom epidemijom, daj bar nešto da bude kako treba


    Edit: Mislim da mi je ovo screen od pre 2-3 dana, a sada opet niđe snega ...

    viber_image_2020-11-12_13-32-13.jpg

  4. #6354
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Ma opening je ionako za zezanje i druženje. Početak decembra već godinama na Kopu ne obiluje snegom. Jedne godine (recimo 2013/14) izuzetak: bilo ga bas dosta, radilo više nego obično staza (čak i mali Karaman, krst i malo jezero). Međutim, bila je tolika gužva u subotu i nedelju tog otvaranja da je bilo mučno čekati na žicu. A onda nije pao sneg skoro do februara plus je bilo toplo vreme. Mi bili na 7 dana gore negde u drugoj polovini januara, imam negde čak i video snimak, vozimo porodično karamanom (10) ka jarmu a na drugoj strani se vidi Gobelja potpuno bez snega i staza jaram sva u blatu.

  5. #6355
    Junior Member
    Datum registracije
    04.08.2011
    Godina
    55
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Evo trenutnog stanja sa izlaznom stanicom gondole. Doduse pre 4 dana, ova konstrukcija ide brzo

    20201111_145101.jpg
    20201111_145644.jpg

  6. #6356
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ide brzo taj deo, ali ima još dosta posla a ne znam kako će raditi ako grune sneg?

    Evo fotki od subote, glavni pomak je postavljanje pomoćne sajle za izvlačenje glavne:

    IMG_0128.jpg

    IMG_0132.jpg

    IMG_0133.jpg

  7. #6357
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Situacija od subote na međustanici BR2 (vrh):

    IMG_0134.jpg

    IMG_0136.jpg

    IMG_0137.jpg

  8. #6358
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Nije vezano samo za Kopanik: skijališta Srbije odlučila da ove sezone noćno skijanje uključe i u skipas "10 u sezoni".


  9. #6359
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    A gde osim na Kopu ima noćno skijanje? Mislim u okviru Skijališta Srbije.

  10. #6360
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Skijališta Srbije: Pripremamo staze za pocetak sezone. Trenutno se osnezava Dolina sportova i staze Karaman greben, Krst, Malo jezero i Pancic 4b. Pocetak skijanja planiran je za 3.decembar

    kop1.jpg

    kop2.jpg

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •