Strana 663 od 692 PrvaPrva ... 163563613653661662663664665673 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 6.621 do 6.630 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #6621
    Junior Member
    Datum registracije
    11.01.2021
    Godina
    38
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Ja sad razmisljam ovo je uzas platio smestaj ski pas. Ne razumem da li su normalni ovi iz KS Kon i ekipa. Jedina nada mi je da Vucic ne dozvoli ovo ubijanje naroda i ekonomije sto izgleda zele ovi iz KS.

  2. #6622
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Ja sam se kockao za preostali godisnji odmor. Jedino sto jos nista nisam uplatio a trebalo bi sutra da zovem agenciju.

  3. #6623
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nemanja85 Pogledati poruku
    Ja sad razmisljam ovo je uzas platio smestaj ski pas. Ne razumem da li su normalni ovi iz KS Kon i ekipa. Jedina nada mi je da Vucic ne dozvoli ovo ubijanje naroda i ekonomije sto izgleda zele ovi iz KS.
    Da li si ti pročitao još jednom ovo što si napisao?Dal i ti stvarno misliš da Krizni štab donosi bilo kakve odluke?Da li si svestan da u ovoj "državi" sve odluke donosi jedan čovek?

  4. #6624
    Junior Member
    Datum registracije
    11.01.2021
    Godina
    38
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od veljadj Pogledati poruku
    Da li si ti pročitao još jednom ovo što si napisao?Dal i ti stvarno misliš da Krizni štab donosi bilo kakve odluke?Da li si svestan da u ovoj "državi" sve odluke donosi jedan čovek?
    Pa nadam se da ce taj koji odlucuje odluciti da ne zatvori Kop i skijaliste. Ipak nisam optimista bas.

  5. #6625
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Forum je o skijanju. Izvinjavam se moderaciji. Samo mi nije jasno zasto vec kada su imali u decembru 8000 novoobolelih (i sam sam se tada razboleo) i skoro kolaps zdravstvenog sistema nisu tada razmisljali ili uveli ovo sto sada najavljuju. Sada su im Kopaonik,Zlatibor i sl. krivi za rast obolelih. Pa sto onda ne zabranise skijanje kao Austrija i druge zemlje.

  6. #6626
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    U Austriji se odavno skija kod njih ne rade hoteli, restorani i kafane ali žice rade...

  7. #6627
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Znaci moze da se desi da se zatvore hoteli i apartmani.

  8. #6628
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano Novosti sa Kopaonika

    Može svašta da se desi, ali nema logike, ako je na 8000 radilo sve, nema logike da se sada zatvara, ali ...

    Više verujem da prete

  9. #6629
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Verujem ali ovo vec polako udara na psihu ljudi. Pa to i ja kazem sto bi sada zatvarali sve ako na 8000 nisu. Da se ja pitam bar u Beogradu bih na blic zaustavio nasumice neki GSP autobus da se proveri primena nosenja maski. Stalno se vozim do posla i nazad i dobro znam o cemu pricam. Pojedini ni ne nose maske a neki samo na usta. Tajne zureke je tesko kontrolisati ali zato ako bi se uhvatili ucesnici a pogotovo organizatori tako bi ih po dzepu rebnuo da bi morali da uzmu kredit da plate kaznu. I nauk za one koji razmisljaju da naprave slicno. Mozda sam radikalan ali izgleda samo tako moze da se nesto uradi. Na zapadu imaju odavno lockdown pa opet im rastu cifre.

  10. #6630
    Junior Member
    Datum registracije
    11.01.2021
    Godina
    38
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Evo ga Kon dr Konj kmeci od jutros da se sve zatvori. Ne znam sta ce biti ali mu nije smetali razni skupovi po Bg i drugim gradovima pa bi da zatvara ljude sada. Znam ja sta je korona bio sam u novembru na granici za bolnicu ali nema smisla posle godinu dana ponovo praviti neko zatvaranje svega.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 5 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 5)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •