Strana 688 od 692 PrvaPrva ... 188588638678686687688689690 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 6.871 do 6.880 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #6871
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    55
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Misk0 Pogledati poruku
    Hrabro je uciti skijanje u 50+ kad nam tela vise nisu pokretljiva kao sto su bila. Osim ako nisi jedan od fitness fanatika, u tom slucaju stvarno nema opravdanja
    Samo napred Zubo , uciti sad sa 50+ je pravo vreme , svestan si svega i znas koliko ne znas pa ne ludujes. Samo polako sve se da nauciti a skijanje je sjajan sport i godine nisu prepreka samo kondicija ...



  2. #6872
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Polako pa kad naučim. Svestan sam da je kasno i znam koje su moje mogućnosti. Da naučim bar da se normalno spustim bez straha da ću padati. A iskreno nisam od onih koji bi ludovali i na skijanje gledam kao uźivanje prilikom spuštanja a ne da sad izigravam “kamikazu” na stazi. To prepuštam onima koji to vole i koji su sa skijanjem krenuli kao deca. Daleko da sam fitnes trener. Ali dobro tu je proleće i leto i bicikl gde sam u stanju dnevno da vozim po 50-ak km.

    Ali ajde da ne idemo više u off. Tema je Kopaonik a ne ja. 😁
    Izmenio/la Zuba1970; 28.02.2022 u 12:27.

  3. #6873
    Junior Member
    Datum registracije
    26.10.2019
    Poruke
    29

    Podrazumevano

    Jel skijalište refundira ako se ne skijaš recimo 1 dan od 7 ili kupljeno-prodato, gotovo?

  4. #6874
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    55
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    Nema refundiranja

  5. #6875
    Member velkom avatar
    Datum registracije
    21.02.2009
    Lokacija
    Bnv brd Bgd
    Skije / Bord
    Fischer F19 Progressor
    Poruke
    52

    Podrazumevano

    Ne vraćaju lovu. Ja sam kupio 8.2.22 online preko SS webshopa četvorodnevni skipas. Kad sam došao do Gondole u Brzeću video sam da ne radi a i da neće raditi toga dana zbog vetra. Nije radilo ništa od staza osim staza Mašinac i Malo jezero. Bio sam regularno prijavljen u apartmanu u Brzeću a alternativni prevoz nisu obezbedili makar i do te dve staze koje su radile. Da nisam kupio online samo bih sutradan kupio trodnevi skipas a ovako nisam imao nikakvog uticaja na štampanje kartice skipasa i izgubih novac za taj prvi dan. Čak sam im ponudio da tu razliku prebace na kupovinu sledećeg ski pasa koja će uslediti za par dana ali uzalud, oni se ponašaju kao da smo mi tu zbog njih a ne obratno. Zato ću verovatno otići na Jahorinu, bar da za ovu godinu završim sa SS a ubuduće neću kupovati skipas online jer zbog neznatnog popusta izgubih pet puta više.

  6. #6876
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Depo karta košta neznatno više pogotovo za više dana a može da reši slične probleme.

  7. #6877
    Member velkom avatar
    Datum registracije
    21.02.2009
    Lokacija
    Bnv brd Bgd
    Skije / Bord
    Fischer F19 Progressor
    Poruke
    52

    Podrazumevano

    Nije problem u izboru vrste ski pasa nego u njihovom odsustvu dobre poslovne prakse. Depo se uzima kad nisi siguran za datum a ja sam datum potrefio a kartu kupio samo dan ranije ne računajući na ovakav obrt. Ja i nisam nikome sugerisao šta da radi samo sam izneo i ovaj slučaj a i svoje viđenje rešenja.

  8. #6878
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Naravno,apsolutno si u pravu.Dokle god SS budu državna firma i njihovo ponašanje će biti takvo.

  9. #6879
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano Novosti sa Kopaonika

    Ne znam da to postoji negde, da se kupi ski pas i da vam za neiskorišene dane vrate novac. Moguće je da ima ali ja za to nisam čuo.. Osim naravno u slučaju povrede - kada reaguje GSS.

    Ja sam bio u npr. Nassfeldu (AT) kada je bila nevidjena mećava (za dan i po je u Tropolachu palo 1.5m novog snega a na vrhu skijališta 3m), pre toga smo skijali 4 dana a onda je dva dana bilo zatvoreno skijalište zbog previše snega - nije mogao ni auto da se vozi zbog neočišćenih ulica (na ulicama preko metar snega). Pokušali smo da vratimo ski pas za ta dva dana i nije im palo na pamet da bilo kome vrate novac - objašnjenje je da ski pas pokriva i druge centre u Koruškoj i da možemo / smo mogli da skijamo na njima (iako nije fizički moglo da se izadje iz Tropolacha gde kreće skijalište i gde smo mi bili smešteni)…

  10. #6880
    Member velkom avatar
    Datum registracije
    21.02.2009
    Lokacija
    Bnv brd Bgd
    Skije / Bord
    Fischer F19 Progressor
    Poruke
    52

    Podrazumevano

    Postoji ali veoma retko se ispune svi uslovi. Na našu sreću jer smo svi došli prvenstveno da skijamo. Meni se tri puta desilo u Fra. Dva puta u Tinju i jednom u Orelu. U Tinju su prvi put ostavili onu žicu sa haubom u centru da radi i tako izbegli obeštećenje skijaša a drugi put je bila mećava i baš ništa nije radilo. I tada su isplaćivali skijaše ali samo one koji su kupili od njih direktno. Nas ostale sa jeftinim kartama su upućivali na našu agenciju. U Orelu isto ali tad je ceo potez Alpa i dobar deo Fra bio crvena i narandžasta zona u Meteo alarmu u njihovom Dnevniku. Nije radila gondola za izvlačenje do ValTho.
    #zoleprole je postavio pitanje a ja sam mu kao ilustraciju naveo i svoj primer. Protiv vremena se ne može a i ne treba se nadmetati sa prirodom. Takvi razlozi su sasvim opravdani i sa tim nemam nikakvih problema. Ono što meni smeta je to što sam bio prinuđen da preuzmem skipas iako nema smisla. Da nisam mogli bi da kažu da se nisam ni pojavio tog dana u to vreme. To već ima veze sa zaštitom potrošača i uslovima online prodaje. To sam jasno i napisao.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 5 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 5)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •