Strana 650 od 692 PrvaPrva ... 150550600640648649650651652660 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 6.491 do 6.500 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #6491
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Jos jedan utisak. Sedim ja na cetvorosed 13 i sa mnom u korpi covek mojih godina, mada bih pre rekao dobrostojeci uhranjen ali ipak manje godina nego ja. I vedim ja da vozi pristojne daske slicno moih i pin veza napred, pogledam nazad i vidim da je to markerov kingpin, i pitam "gde se to moze turirati na Kopaonik a bogami i kroz celu Srbiju". Na to ce on onako, da ne kazem arogantno, "ma ne, nema se gde turirati u Srbiju, to ja tamo van, ali znas nista ozbiljno, jer tamo.....". Da ne tupim, brzo sam se pokajao sto sam poceo konverzaciju, ali kad vec jesam, poceo sam da ga malo radim pitanjcima i to, pa ga naterao da se povuce iz te arogancije.
    Kako da je, pitanje je trebalo da bude razmena misljenja sa 'kolegom' jer svakako da ima gde turirati na Kopaoniku i jos vise u Srbije. Mozda ne kao na Monte Rosi, ali ima. No o tome drugi put.

  2. #6492
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Tip: niste morali da čekate red na Karamanu, imate levo vezu sa kojom izlazite na Gvozdac.

  3. #6493
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Tip: niste morali da čekate red na Karamanu, imate levo vezu sa kojom izlazite na Gvozdac.
    Moras me bolje educirati za tu vezu, jer bi tako dobili par minuta i ne bi zakasnili da uvatimo vezu za suncanu. Tako sam morao da turiram od centra do kafica na suncanu i odatle do vozila, pa vozilom do konaka po ekipu koja se vec smestila za rucak

  4. #6494
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano Novosti sa Kopaonika

    Kada dodješ u red na Karaman tanjir, sa leve strane ima obeležena veza - put, samo ideš njom i dodješ na dno Gvozdca, na Gvozdcu nikada nema ni malo gužve, 6sedom izlaziš na vrh Mali Karaman a odatle na skijama direktno do centra..

    Jedino moraš da znaš da Gvozdac radi pola sata kraće (danas do 15:30h a od sutra do 16h pošto od sutra žice normalno rade do 16:30h).

    Sada sam proverio na mapi ta veza ima oznaku 19b.

  5. #6495
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    OK ski put levo od tanjira. Bili smo na Gvozdac pre Gobelje . Nisam znao za radno vreme do 15.30,svejedno ne bi uhvatili zadnju zicu tako da sad mi nije zao .
    Hvala za info za ski put i za radno vreme, posebno za novo radno vreme. Dali jos uvek startuje u 9 ili i to se ponera 30min ranije. I od kada se smeta poludnevna karta, to nisam nasao na sajtu SS. Dali se moze kupiti poludnevna elektronski ili samo na blagajni.

  6. #6496
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Od sutra rade žice 9-16:30h, poludnevna koliko znam ne može online da se kupi (zašto, verovatno ni oni ne znaju ).

    Poludnevni ski pas važi od početka rada skijališta do 13h ili od 12:30h do kraja rada.

  7. #6497
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    @Wlad, blagodaram

  8. #6498
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Danas rajski uslovi za freeride na Kopaoniku, vidno ove godine ima više ljudi sa širokim skijama na Kopu - valjda nemaju izbora

  9. #6499
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Ima li neki info zbog čega još nije otvorena gondola? Poslednje informacije su da je urađen tehnički prijem i dobijena upotrebna dozvola. Čeka se neko da preseče vrpcu možda?

  10. #6500
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Da, čeka se termin kada je slobodan za sečenje vrpce

    Nezvanično 1 februar ali ko-to-zna..

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 7 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 7)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •