Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 16 od 16

Tema: ExpoZim 2016

  1. #11
    Member alex11 avatar
    Datum registracije
    27.12.2007
    Lokacija
    Los Angeles
    Skije / Bord
    Rossignol Z9
    Godina
    54
    Poruke
    60

    Podrazumevano

    Cudi me da nema malo vise komentara u vezi ExpoZima.

  2. #12
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od furious Pogledati poruku
    Jedini popust sto sam video je 5% u markoniju,i 10% u planet bajk radnjama,ovo ostalo ili isto ili jace slepci
    Mislim da kada nekoga vredjas, treba prvo da imas neke jake argumente... Planet Bike prvo nije ni bio na sajmu. Obzirom da sam i ove, kao i ranijih godina, radio na sajmu, mogu da kazem da je bilo dosta dobrih akcija... To sto neki ocekuju da top SL model za ovu godinu kupe za 300e, mogu samo da sanjaju jer to ne mogu da kupe nigde. Recimo Djak, SportVision i Nsport su imali sasvim pristojne popuste na neke starije modele garderobe... Gora je imala dobre ponude za skije ranijih generacija. Posto sam ja radio na standu Salto M-a, mi "slepci" smo tako prodavali cipele Nordica Sportmachine 90 flexa muske i 75 flexa zenske za 17990, dok su prosle sezone u radnji bile 22990. Zatim Nordica Firearrow 74 skije, koje su prosle god bile 40990, prodavali smo za 34990. Na ovogodisnje Volkl i Elan modele smo davali 10% popusta isto kao i PB. Reusch rukavice smo prodavali po 3990, 4990 i 5990 i to GoreTex modele, imali smo i Taubert rukavice od 1490 do 3990 din od GoreTex-a takodje... Carerra kacige da i ne pominjem, preko 100 razlicitih modela a cene od 4990 i 5990...

    Sve u svemu, MI SLEPCI koji samo varamo ljude smo na ovom sajmu prosli bolje nego na proslom. Do sada se pricalo kako se slabo uvoze najnoviji modeli, a onda kada ih neko i ima (mi Nordicu nismo uvozili za ovu godinu, ali smo imali Volkl Racetiger i Elan zenske skije iz ove godine), onda se svi nadju pametni da kazu kako je preskupo!?

    EDIT: Da napomenem i pohvalim i MARKONI i OUTDOOR SPORT, koji iako konkurencija, imali su veliki deo ovogodisnjih modela HEAD i NORDICA kompletnog portfolia...
    Izmenio/la dzoninho; 07.12.2016 u 10:55.
    Sto veći kompromis oko skija želiš da napraviš, to si nezadovoljniji u uslovima koji te zadese...

  3. #13
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Sledeci put pre nego sto napises neki post ovde ili bilo gde drugde,smuckaj jedan bensedincic&bromazepancic pa smireno pisi postove nisi na pijaci nego na forumu

  4. #14
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Pre bih rekao da je tvoj bio pijacni...
    Sto veći kompromis oko skija želiš da napraviš, to si nezadovoljniji u uslovima koji te zadese...

  5. #15
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    Dzoninho kada si pomenuo Goru, imali su dobru opremu ali malo razočarenje (za mene) je da nisu doneli tehničku robu, osim par first layera izostala je ponuda second layera, first layera, odeće od tehničke vune, jakne itd gde su prilično jaki.. Kada pominjem tu robu primetio sam da nije bilo ni IgluSporta što je isto šteta...

  6. #16
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Istina... Ima tu verovatno optimizacije troskova standa, kao i cinjenice da hala 3 je manja od hale 4 u kojoj je ranije odrzavan sajam... Ali verujem da se ta roba, po kojoj je Gora prepoznatljiva, moze pronaci kod njih u radnji. Inace, ja sam kupio kod njih torbu za skije sa tockicima, u koju konacno mogu da spakujem sve sto mi je potrebno da ponesem na skijanje, a ne da vucem torbu za skije, torbu za pancerice i ranac...
    Sto veći kompromis oko skija želiš da napraviš, to si nezadovoljniji u uslovima koji te zadese...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •