Strana 26 od 28 PrvaPrva ... 162425262728 PoslednjaPoslednja
Rezultati 251 do 260 od 280

Tema: Divcibare Ski Resort

  1. #251
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od veljadj Pogledati poruku
    Da li je prohodan put Krčmar-Divčibare?
    Prohodan. Dosao je danas na uchenje skijanja autobus sa osnovnim skolama i stigao do parkinga dok sam ja jedva izasao iz apartmana napadalo je bash


  2. #252
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Odlično skijanje juče na Crnom vrhu,snega ima i više nego dovoljno,staza odlična,radni dan bez gužve.Ljudi idite na Divču oni ljudi zaslužuju da se ispoštuju za svoj trud i pare koje ulažu u skijalište.
    div1.jpg
    div2.jpg
    17[R][0@0][0].jpg

  3. #253
    Junior Member
    Datum registracije
    28.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    @DSR

    Jel sumirana sezona?
    Tipa: broj skijaških dana, broj skijaša VS. prethodnih godina?

  4. #254
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od siks Pogledati poruku
    @DSR

    Jel sumirana sezona?
    Tipa: broj skijaških dana, broj skijaša VS. prethodnih godina?
    90 dana ove sezone a prethodna nesto preko 25 dana. Ovo je rekord a prethodni je bio oko 74 dana. Uspesno i lepo

  5. #255
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Sa FB stranice Divčibare Ski Resort:

    301325315_2353299631486126_3748946580721699783_n.jpg

    Dragi posetioci Divčibare Ski Resort, obaveštavamo vas da smo uz pomoć grada Valjeva, uradili parking na ulazu u naš ski resort.

    Zahvaljujemo se gradu Valjevu na pomoći da Divčibare Ski Resort dobije novi parking!

  6. #256
    Member Nightmaster avatar
    Datum registracije
    08.11.2021
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Head supershape
    Godina
    32
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Svaka čast, to je stvarno trebalo odavno da se reši! Svaka čast ekipi i za organizaciju MMF-a, nažalost kiša je upropastila poslednji dan i ono subotnje veče, ali je sve funkcionisalo fino, i generalno je atmosfera bila lepa i pozitivna.

    Ono što mi se nije svidelo: Slab izbor hrane za kupovinu. Npr ceo dan sam na festivalu od ujutru, moram nešto jesti, na posebnom sam režimu a na raspolaganju imam tri, četiri "jela" (sendviči, kobasice, drpana svinjetina) koje ne jedem, a na ulasku sam morao 15 min da se prepirem sa redarima da me puste da unesem badem i indijski orah Mislim da treba da obogatite malo ponudu hrane pa onda možete ljudima da oduzimate ono što su poneli sa sobom. No hard feelings, samo sugestija iz mog ugla.

    Takođe, ono što sam i na objavi prokomentarisao, bio bi stvarno red da sredite stepenište do staze, ono je stvarno sramotno i nebezbedno i po suvom vremenu, a da ne pričam za sneg i led. Dobronamerna sugestija za koju se nadam da ćete je uvažiti, posebno ako obratite nažnju na feedback posetilaca koji masovno komentarišu isto.

  7. #257
    Junior Member
    Datum registracije
    28.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Korpe montirane, topovi se sunčaju, jel odbrojavamo?

  8. #258
    Member Nightmaster avatar
    Datum registracije
    08.11.2021
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Head supershape
    Godina
    32
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Juče se zabelelo i na Divčosu!
    316312708_501263978694372_5666730718467349843_n.jpg

    Nadam se da su momci iz resorta spremni (iako sam siguran da ima još vremena do nekog većeg snega potrebnog za otvaranje staze), i želim uspešnu sezonu koja je pred nama, nadam se da ćete bar ponoviti broj skijaških dana, ali i oboriti prošlogodišnji rekord!

  9. #259
    Member
    Datum registracije
    09.01.2019
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Jel zna neko kakvo je bilo stanje sa snegom pred kraj decembra prethodnih par godina unazad ? Razmisljam da odem sa sinom (3 god) na produzeni vikend da prvi put stane na skije. Koliko sam ispratio, staza centar potpuno zavisi od prirodnog snega, a staza Crni vrh mi ne deluje kao idealna prva staza za taj uzrast

  10. #260
    Member Nightmaster avatar
    Datum registracije
    08.11.2021
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Head supershape
    Godina
    32
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Prošle godine skijanje je krenulo od 15 decembra, i bila je odlična sezona u smislu bilo je dosta snega i držala se staza odlično.
    Godinu ranije 2020/2021 skijanje je krenulo tek 12.01, a 2019 godine skijanje je krenulo od 31.12.

    Tako da ne znam baš da li se može izvući neka pouka, generalno je najbolje pratiti stanje i kada se najavi otvaranje staze tek tada bukirati nešto. Dobro si razumeo, staza u centru zavisi od prirodnog snega, i odlična je za učenje i za početnike. Staza crni vrh je zaista prevelik zalogaj i po meni nikako nije za učenje i prve skijaške korake. Naravno to ne znači da nije moguće naučiti upravo tu

    Usput, za ovu godinu još uvek nije objavljen ni cenovnik za skipass.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •