Strana 14 od 28 PrvaPrva ... 4121314151624 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 131 do 140 od 280

Tema: Divcibare Ski Resort

  1. #131
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Ima li neko preporuku za instruktora skijanja na Divcibarama jer su mi one najblize za dolazak iz Beograda. Moze na PP da ne bude reklamiranje. Znam da bi za ucenje skijanja bilo dobro u kontinuitetu bar 5 dana ali ja ne mogu sem vikendom da idem. Pa me interesuje da li uopste tako parcijalno pokusavati da se nauci skijanje. Ili kombinovati sa onom vestackom stazom na Adi. I koliko je pametno to uciti pod stare dane (48 godina)?

  2. #132

  3. #133
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    55
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Zuba1970 Pogledati poruku
    Ima li neko preporuku za instruktora skijanja na Divcibarama jer su mi one najblize za dolazak iz Beograda. Moze na PP da ne bude reklamiranje. Znam da bi za ucenje skijanja bilo dobro u kontinuitetu bar 5 dana ali ja ne mogu sem vikendom da idem. Pa me interesuje da li uopste tako parcijalno pokusavati da se nauci skijanje. Ili kombinovati sa onom vestackom stazom na Adi. I koliko je pametno to uciti pod stare dane (48 godina)?
    Pogledaj prethodnu stranu , ja napisao preporucio i slikao ovlascenog ski instruktora u skiresortu , inace nas drug sa foruma Nemanja Grimani ...
    http://divcibareskiresort.com/skola-skijanja/

    Izmenio/la -Miki-; 16.01.2019 u 10:55. Razlog: dodat lnk

  4. #134
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Hvala ti pogledacu. Imam nekoliko pitanja ali to je vec za kontakt sa instruktorom.

  5. #135
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Zuba1970 Pogledati poruku
    Hvala ti pogledacu. Imam nekoliko pitanja ali to je vec za kontakt sa instruktorom.
    Preko nedelje na raspolaganju je minimum jedan instruktor a vikendom i za praznike 4. Postoji poligon za obuku pochetnika u podnozju staze i na njemu zichara vuchak(kanap) uz instruktora nije potreban ski pass a za poligon praktikujemo maksimum 10 polaznika(osim ako nije neka velika porodica ) dakle jedan na pet polaznika.

    Preporuchujemo zakazivanje chasova bar dan ranije a za potrebe opreme iz ski rente jedino ski skola ima pravo rezervacije iste.
    Postoji i snowboard skola i za vreme raspusta bice snowboard kamp koji ce voditi chuveni Zoran Avramovic zvani Vojvoda Srba. Poligon za obuku se nalazi na vrhu staze Crni Vrh
    Vishe o svemu imate na sajtu...
    www.divcibareskiresort.com/skola-skijanja

  6. #136
    Member
    Datum registracije
    29.09.2015
    Godina
    36
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Kakav li je put do skijališta, i da li će staza biti spremna za sutra?

  7. #137
    Junior Member
    Datum registracije
    07.12.2015
    Lokacija
    Divcibare, Valjevo
    Skije / Bord
    SKI
    Godina
    32
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Rebel Pogledati poruku
    Kakav li je put do skijališta, i da li će staza biti spremna za sutra?
    Staza radi, putevi prohodni.


  8. #138
    Member
    Datum registracije
    29.09.2015
    Godina
    36
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Hvala na info, eto me sutra ujutro. U odnosu na onu Centar, jel ova staza mnogo strmija i opasnija za (ne baš totalne) početnike? Meni se sa snimaka čini da je dosta šira, pa samim tim i lakša za karving nego Centar!?

  9. #139
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    55
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    Ozbiljnija jeste mada ne preterano vecim delom je staza po meni plave kategorije ali poslednji deo je nesto strmiji pa je zato crvena. U odnosu na onu u centru je visestruko bolja jer je ta bas blaga staza + milijardu ljudi koji cekaju tanjiric tako da dodji na crni vrh....

  10. #140
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    55
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    Da prenesem vest sa ski resorta-a :
    "Povodom mesec dana od početka ski sezone, sutra, u utorak 29.januara, na ski stazi Crni vrh odobravaće se 50% popusta na dnevni ski pass. Dnevna karta prodavaće se po ceni od 700 dinara."

    Pa drugari izvolte

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •