Strana 16 od 28 PrvaPrva ... 6141516171826 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 151 do 160 od 280

Tema: Divcibare Ski Resort

  1. #151
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    55
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    Uh ne slazem se da su primarna grupa ove staze pocetnici , za to je ona staza u centru Divci . Ova trazi odredjeno znanje i kondiciju mada u podnozju staze najnormalnije radi ski skola.

  2. #152
    Junior Member
    Datum registracije
    05.12.2010
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    44
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sev Pogledati poruku
    Sve je to ok (i meni naravno zaista ne smeta), ali neisklopive korpe bez ubrzanja skijaša plaše početnike, a upravo takvi su promarna ciljna grupa ove staze (ajde, skijalipta ).

    U perspektivi treba rešiti. Ja znam nekoliko klinaca koji izbegavaju da ih povedem zbog ovog "problema".
    Moj klinac još ne pravi razliku

  3. #153

  4. #154
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Juče ne računajući vetar na vrhu staze odličan dan za skijanje. Staza odlično pripremljena i do 14 sati dokle sam ja bio odlično se držala. Nadamo se da će ceo februar biti skijanja na Crnom vrhu...


  5. #155
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    Evo vise informacija o trci u petak
    WhatsApp Image 2019-02-18 at 22.03.56.jpg
    Link
    Revijalna trka humanitarnog karaktera u vožnji paralelnog slaloma održaće se u petak 22. februara na ski stazi Crni vrh na Divčibarama. Start trke predviđen je za 11 časova.
    Ovo je prva trka koja će se održati na stazi Crni vrh u organizaciji Divčibare Ski Resorta i Skijaškog saveza Srbije, a sredstva prikupljena od startnine biće uplaćena Udruženju „Rodi se na lepom mestu“ za obnovu i modernizaciju odeljenja ginekologije i porodilišta Opšte bolnice u Valjevu.
    Učesnici trke paralelno će voziti slalom u dužini od 300 metara, a oni koji ostvare bolje vreme prolaze dalje. Najbržim takmičarima u muškoj i ženskoj konkurenciji sleduju diplome, medalje za prva tri mesta i pehar za osvojeno prvo mesto na trci.
    Pravo učešća na trci imaju svi koji se prijave i uplate startninu u iznosu od 3.000 do 10.000 dinara.
    Prijave za učešće na trci (ime, prezime, datum rođenja i broj mobilnog telefona) vrše se putem mejla: info@divcibareskiresort.com.
    Uplate za učešće u humanitarnoj trci mogu se izvršiti na sam dan trke (22. februar) na mestu održavanja trke do 10 časova ili pre dana trke sa naznakom „ Humanitarni spust za valjevsko porodilište“ – uplatom na račun udruženja „ Rodi se na lepom mestu“ Raiffeisenbanka, broj:
    Dinarski račun: 265691031000090794
    Devizni račun: RS35265100000021220159
    Pozivamo Vas da uzmete učešće u humanitarnoj trci i na taj način pomognete da bebe i mame i pre odlaska iz bolnice borave na lepom mestu.
    Skijaj na lepom mestu. – Učestvuj u trci!

    Rodi se na lepom mestu! – Podrži akciju!

  6. #156
    Member
    Datum registracije
    06.01.2009
    Lokacija
    Aranđelovac
    Godina
    55
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Juče na Divči dan bez vetra, sunce i temperatura u debelom plusu. Staza je drzala više nego dobro što je posledica dobre pripreme i činjenice da na (ne)kvalitet snega mnogo više utiče južni vetar, vlažnost vazduha i orijentacija staze nego sama temperatura. Vidi se da ljudi koji gazduju ovom stazom pored truda koji ulažu, sa godinama stiču i neophodno iskustvo tako da uslovi bivaju sve bolji. Ipak neke dečije bolesti još nisu preležane. Uspon posle prolaska kroz kontrolnu kapiju za ski karte stvara velike probleme i iskusnijim skijašima a početnicima tešku moru. Iznenadio ih sneg kažu. Nadam se da će im vremenske prilike ove zime dati motiv i sredstva da nastave i budu još bolji.

  7. #157
    Senior Member bbK1ng avatar
    Datum registracije
    06.01.2017
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Experience 88
    Godina
    51
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Pohvala i sa moje strane.

    Ja sam bio u subotu kad je, očekivano, bila ogromna gužva.

    Ta zamerka za kapiju stoji.

    Takođe, zbog povećanje gužve početak reda za žicu je bio na najstrmijem delu staze što je bio problem mnogima da se tu zaustave.

    Morali bi redari malo više da se uključe u organizaciju pošto se red i nepotrebno produžava o jer se ljudi sporo kreću.


  8. #158
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Ljudi su i malo bezobrazni što se tiče reda i sedanja u korpe.Uopšte ne razumem da masa njih insistira da se sama vozi iako se red otegao do ograde?Kada nema gužve to je ok ali kada je gužva stavrno ne razumem taj zahtev...

  9. #159
    Super Member sev avatar
    Datum registracije
    26.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Superior Pro; Elan Magfire 82xTi
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Žica je neisklopiva (brza i nezgodna na ulazu, spora u vožnji). Ljudi se plaše ulaska i izlaska u tim uslovima, a solidarnost nam ni inače nije jača strana mentaliteta

  10. #160
    Junior Member
    Datum registracije
    01.02.2019
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sev Pogledati poruku
    Žica je neisklopiva (brza i nezgodna na ulazu, spora u vožnji). Ljudi se plaše ulaska i izlaska u tim uslovima, a solidarnost nam ni inače nije jača strana mentaliteta
    Mozes da objasnis razliku izmedju isklopive i neisklopive

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 5 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 5)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •