Strana 27 od 28 PrvaPrva ... 1725262728 PoslednjaPoslednja
Rezultati 261 do 270 od 280

Tema: Divcibare Ski Resort

  1. #261
    Member
    Datum registracije
    11.12.2020
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head V-Shape V5
    Godina
    28
    Poruke
    92

    Podrazumevano

    Ja koliko se secam na toj stazi crni vrh, u podnozju ima poligon za ucenje, gde ljudi uce sa instruktorima. Ima cak i ona zica za koju se uhvatis, pa vuce nekih 20-30 metara. E sad, ne znam da li dete moze da ide tu, ako neces da uzmes njihovog instruktora.

    Sto se tice staze u centru, ona zavisi skroz od prirodnog snega, i po mom misljenju nikada nije lepo sredjena, i to malo sto je srede brzo nestane.

    A sto se tice termina kada moze da se ocekuje pocetak otvaranja staze - ja im uglavnom zadnjih par godina pisem na onu grupu na fejsbuku Divcibare Ski Resort, i svaki put su mi dali informaciju cim su imali, a desavalo se da mi napisu u poruci i par dana pre zvanicnog objavljivanja, tako da ja mislim da ti je to najpreciznija informacija da im pises. Doduse, ovo je prva godina da sam im napisao poruku jel imaju neki plan za otvaranje za ovu godinu, i da mi vec nedelju dana nisu odgovorili, uvek odgovore, makar napisali "ne znamo jos nista"


  2. #262
    Member
    Datum registracije
    09.01.2019
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nightmaster Pogledati poruku
    Prošle godine skijanje je krenulo od 15 decembra, i bila je odlična sezona u smislu bilo je dosta snega i držala se staza odlično.
    Godinu ranije 2020/2021 skijanje je krenulo tek 12.01, a 2019 godine skijanje je krenulo od 31.12.

    Tako da ne znam baš da li se može izvući neka pouka, generalno je najbolje pratiti stanje i kada se najavi otvaranje staze tek tada bukirati nešto. Dobro si razumeo, staza u centru zavisi od prirodnog snega, i odlična je za učenje i za početnike. Staza crni vrh je zaista prevelik zalogaj i po meni nikako nije za učenje i prve skijaške korake. Naravno to ne znači da nije moguće naučiti upravo tu

    Usput, za ovu godinu još uvek nije objavljen ni cenovnik za skipass.
    Hvala za informacije. Nisam ni mislio da se oslonim na stanje od prosle godine, nego sam hteo da vidim cisto orientaciono kako je do sad to bilo.

  3. #263
    Member
    Datum registracije
    09.01.2019
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lvujosevic Pogledati poruku
    Ja koliko se secam na toj stazi crni vrh, u podnozju ima poligon za ucenje, gde ljudi uce sa instruktorima. Ima cak i ona zica za koju se uhvatis, pa vuce nekih 20-30 metara. E sad, ne znam da li dete moze da ide tu, ako neces da uzmes njihovog instruktora.
    Svakako sam mislio da mu uzmem instruktora za pocetak. Nisam ni ja sjajan, pa nema smisla da ga ja ucim, a ni sam nisam neke stvari savladao.

  4. #264
    Member
    Datum registracije
    11.12.2020
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head V-Shape V5
    Godina
    28
    Poruke
    92

    Podrazumevano

    Pa da, najbolje je sa instruktorom, ako nauci pravilno od pocetka, bice mnogo bolje kasnije. I ja cu mog klinca isto tako, samo on mora da poraste bar jos godinu dana da bi mogao da krene da uci skijanje


  5. #265
    Junior Member
    Datum registracije
    28.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Da li se to ratrak popeo na Crni vrh za finalnu pripremu i konačno otvaranje staze?
    Na Svetog Savu 27.1.2023.?

    Idemo

  6. #266
    Member Nightmaster avatar
    Datum registracije
    08.11.2021
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Head supershape
    Godina
    32
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Bio bi red..
    Pada sneg i sada, i ovih dana su bili dobri uslovi za rad topova, nadam se da će krenuti staza najzad da radi...

    ... iako su stepenice do staze i dalje kao u srednjem veku

  7. #267
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Dragi posetioci, staza još uvek nije pod snegom.

    Naši vredni radnici konstantno su angažovani oko osnežavanja i osposobljavanja staze i daju sve od sebe da ski sezona krene što pre. Osnežavamo kada god postoje adekvatni uslovi za to i nadamo se da ćemo uskoro videti prirodne snežne padavine!

    Ski škola i renta za početnike su aktivni. Zakažite čas i uživajte u prvim ski koracima.

    A, u nedelju od 13h, vidimo se na žurci u DivčiBAR!

    Za sve aktuelne informacije o stanju ski staze, pratite dalje najave na našim društvenim mrežama i sajtu.

  8. #268
    Member Nightmaster avatar
    Datum registracije
    08.11.2021
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Head supershape
    Godina
    32
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Tabač je na stazi, svi topovi rade.. nije idealno ali ima snega, deluje da će srediti za koji dan stazu...IMG_20230128_100650.jpg


  9. #269
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Valjalo bi da bude neki radni dan pre vikenda....

  10. #270
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Počinje skijaška sezona

    Od petka 03. februara od 9h do 16h kreće skijanje na Divčibarama.


    Na stazi ima 30cm utabanog snega, i narednih dana biće dodatnog osnežavanja, a prema prognozi meteorologa do kraja nedelje očekuju se i nove snežne padavine.

    Skola skijanja i ski renta su takodje u funkciji!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •