Strana 20 od 28 PrvaPrva ... 101819202122 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 191 do 200 od 280

Tema: Divcibare Ski Resort

  1. #191
    Member
    Datum registracije
    10.02.2013
    Godina
    43
    Poruke
    60

    Podrazumevano

    Pozdrav ekipi. Sutra krećem porodično do Zlatibora, pa bih svratio do Divčibara na par sati skijanja i malog od 4 godine da dam u neku ski školu sat-dva, koliko izdrži. Prvo, kakva je situacija tamo ponedeljkom, pretpostavljam da je dosta manje ljudi nego vikendom i da staza može da izdrži nešto duže..? Drugo, neka preporuka za školu i da li tamo uopšte ima neka varijanta užeta ili trake za decu tog uzrasta? I da, iz NS ovim novim autoputem jel može za dva sata da se stigne?


  2. #192
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    54
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    Pozdrav Chaki , evo da ti odgovorim ja kao jedan od "lokalaca" . Situacija ponedeljkom i uopste radnim danima je odlicna tj. nema guzve i staza moze dugo da izdrzi , a moj predlog ti je da uzmes kartu 4 sata sto je najisplativije. Preporuku za ski skolu sam vec napisao u par postova pre ovog i to ti je nas drug sa fouma Nemanja Grimani tel 0644617845 on je ovlasceni ski instruktor skijalista Crni vrh a inace dobar frend. U dnu staze imas mali ski lift za klince varijnta uze. Mislim da moze za 2h da se stigne iz NS , ali to je individualno.
    Pozdrav i lep provod
    IMG-0849.jpg
    Slika gde se vidi uze u dnu staze

  3. #193
    Senior Member bbK1ng avatar
    Datum registracije
    06.01.2017
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Experience 88
    Godina
    51
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Kakva je situacija ovih dana sa ovim blagim plusom u toku dana? Mogu li staza da izdrži?

    Imam sutra slobodan dan, pa sam mislio da se častim jednim izletom.


  4. #194
    Member
    Datum registracije
    10.02.2013
    Godina
    43
    Poruke
    60

    Podrazumevano

    Hvala na savetima, međutim ja sam do tada već obavio Crni vrh kao usputnu stanicu. Što se tiče puta, može da se stigne za 2h, meni je sa nekim kratkim pauzama trebalo 2h i 15 min, s tim da sam se isključio sa novog autoputa mćna naplatoj stanici Lajkovac. Ne znam da li bi bilo brže da sam se nešto kasnije isključio, ali ne verujem. Na skije sam stao oko 12h,tako da je taman upala ta poludnevna karta, staza je bila ok u tom drugom delu dana, malo gore ima kamenčića i na par mesta je progledala, ali nije bila razvaljena. Međutim, mislio sam da je staza ipak nešto duža i malko strmija. Kafić je prava stvar definitivno, pogotovu kad je sunčan dan kao juče što je bio (a dok smo dolazili sve dok se nismo popeli na pola planine bila je strapna magluština), ali da, konobari i dalje kao da su na praksi. Što se malog tiče, nije bilo mesta pre 15h za školicu što mi bilo kasno, pa sam odustao, a i na Zlatiboru je to sve mogo jeftinije. I da, neko gore pomenu kartice, meni je prihvatiše za ski pass, jedino depozit je morao u kešu...


  5. #195
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Od danas može da se kupi skipass online,preuzimanje u kafiću gde se i dodaje 400din za depozit.Za preuzimanje ski karte potrebna je lična karta ili odštampan e - mail o potvrdi kupovine.

  6. #196
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    54
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    OBJAVA SKIJALISTA: Zbog loših vremenskih prilika žičara od danas neće biti u funkciji. Čim se steknu povoljni uslovi nastavljamo sa radom.Restoran Divčibar radi uobičajeno.

  7. #197
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Izašla je ponuda za predprodaju karata sa popustom od 30% za ski pass 6 i 10 dana u sezoni.Ponuda važi od 1-30.11 a kasnije od 1-20.12 za isti ski pass popust će biti 20%.

    http://divcibareskiresort.com/proizv...s-pretprodaja/

  8. #198
    Member
    Datum registracije
    08.01.2012
    Godina
    42
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    http://divcibareskiresort.com/akcija...tazi-crni-vrh/

    14. novembar 2020. u 10h

    Zbog velikog broja stabala na Divčibarama koja su već propala ili su u jako lošem stanju, suva i obolela od posledica aktivnosti potkornjaka – pozivamo sve da nam se pridruže u akciji pošumljavanja!

    Zajednička, dobrovoljna akcija održaće se 14. novembra 2020. sa početkom u 10 časova, a okupljanje učesnika je od 9 do 10h ispred restorana DivčiBar.

    Mesto sadnje je požarište koje se nalazi između 8. i 12. stuba žičare na stazi Crni vrh i kojem se može prići i sa Obrenovačkog druma.

    Sadnice, alat za sadnju i već pripremljene jamice, ručak u restoranu DivčiBAR i vaučer za jednodnevno skijanje u sezoni 20/21 obezbeđujemo mi!

    Prijavite se na jedan od sledećih načina:

    Slanjem poruke (ime i prezime) na telefon 064 643 47 25
    Slanjem emaila na: info@divcibareskiresort.com
    Slanjem poruke u Inbox ili DM na našim nalozima na društvenim mrežama

  9. #199
    Senior Member MadMike82 avatar
    Datum registracije
    23.02.2019
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    K2 charger
    Godina
    41
    Poruke
    144

    Podrazumevano

    Ovde?


  10. #200
    Senior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    39
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Pozdrav, mozda ste pisali,ali nemam bas vremena da tražim. Da li se plaća uže za decu( i za mene ako učim svoje dete da skija) i koliko? Hvala.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •