Rezultati 1 do 7 od 7

Tema: Armada ARVti za sezonu 2016 - NOVE U FOLIJI

  1. #1
    Super Member underbass avatar
    Datum registracije
    31.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head Xenon XI 10.0
    Poruke
    214

    Podrazumevano Armada ARVti za sezonu 2016 - NOVE U FOLIJI

    Prodajem skije ARMADA ARVti 168cm, Freeride - Freestyle model za 2016. Skije su potpuno nove i nisu izbusene. Imaju Rocker na prednjem delu i jezgro ojacano titanalom. Vise o ovim skijama pogledajte na forumima ili Armadinom sajtu. Imam i nove Marker Griffon 13 vezove sa stoperom od 110mm. Novo u kutiji. SLIKE USKORO.


    Dimenzije:

    - 168cm
    - 131-97-121mm
    - Radius: 18,5m



    http://armadaskis.com/products/skis/...-series/arvti/


    ---------------------------------------

    CENA SKIJA: 300e (na zapadu kostaju 600e)
    CENA VEZOVA: 140e

    Telefon: 064/269-60-80




  2. #2
    Super Member underbass avatar
    Datum registracije
    31.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head Xenon XI 10.0
    Poruke
    214

    Podrazumevano



  3. #3
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    S obzirom da ogroman procenat skijaša na našim prostorima nije ni čuo za Armadu, bez namjere da reklamiram skije koje se prodaju, evo linka na moje mišljenja o tadašnjim Armada ARV skijama od prije 5 sezona: http://www.skijanje.rs/forum/showpos...5&postcount=17
    Tad mi je Armada ARV legla bolje od Progressora 800 i 900, kao i od Fire Arrow 80 Ti koje izuzetno cijenim.

  4. #4
    Super Member underbass avatar
    Datum registracije
    31.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head Xenon XI 10.0
    Poruke
    214

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    S obzirom da ogroman procenat skijaša na našim prostorima nije ni čuo za Armadu, bez namjere da reklamiram skije koje se prodaju, evo linka na moje mišljenja o tadašnjim Armada ARV skijama od prije 5 sezona: http://www.skijanje.rs/forum/showpos...5&postcount=17
    Tad mi je Armada ARV legla bolje od Progressora 800 i 900, kao i od Fire Arrow 80 Ti koje izuzetno cijenim.

    Znam da vam nije bila namera da reklamirate skije, ali hvala u svakom slucaju Armada je jos i poznata, za razliku od nekih drugih brendova kao sto su 4FRNT, Icelantic, Meier, Line, Faction i sl, a koji takodje prave vrhunske skije. Moje prve twin tip skije su bile Armada T-Hall, posle sam nabavio Armada ARV iz 2009, a nakon godinu dana i Scott Punisher iz 2013. T-Hall mi je bila kratka, svega 160cm na mojih 176cm, pa sam uzeo ARV 165cm. Sa njima sam se bas lepo skijao, nikad nisam imao tako lude skije sa kojima mozes bukvalno sve sto pozelis. Posle videh u oglasima Scott Punisher sa duplim rokerom za svega 90e, pa mi je prosto bilo zao da ih ne kupim. Bile su 173cm sa strukom 107mm. Nisam bas bio odusevljen sa tim skijama jer nisam bas vest u dubokom snegu, a za stazu bas i nisu bile dobre. Msm...skijao sam ja superiska sa njima, ceo val thorens sam presao uzduz i popreko, ali nekako nisam mogao da ih savladam do kraja. Jednostavn nemam dovoljno znanja da izvucem maksimum iz toliko siroke i dugacke skije, pa sam uzeo ovaj ARVti. Posle naleteh na Rossignol S3 koji ima isti struk ali i roker sa obe strane. Skontao sam se da prodam ovu Armadu i da za te pare odem na alpe sa skijama koje su takodje jako dobre. Ali dobro, imam i nove Griffon vezove, pa ako ne uspem da prodam skije mozda ih na kraju i ponesem na skijanje U svakom slucaju sa ARV Armadom nema greske, pa ako se neko bude odlucio da ih kupi nece sigurno pogresiti. Za ozbiljnog kupca moze i mali popust. Veliki pozdrav!

  5. #5
    Super Member underbass avatar
    Datum registracije
    31.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head Xenon XI 10.0
    Poruke
    214

    Podrazumevano

    Snizeno na 280 evra...

  6. #6
    Super Member underbass avatar
    Datum registracije
    31.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head Xenon XI 10.0
    Poruke
    214

    Podrazumevano

    ZADNJA CENA... Oni koji ne znaju sta kupuju i koji misle da cu im pokloniti skije za 100e samo zato sto nisu popularne kao Atomic, neka me zaobidju sa pozivima.

    SKIJE: 260e
    VEZOVI: 110 evra







  7. #7
    Super Member underbass avatar
    Datum registracije
    31.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head Xenon XI 10.0
    Poruke
    214

    Podrazumevano

    Skije i vezovi su prodati!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •