Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 21

Tema: Ski oprema za pocetnike

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    09.11.2006
    Poruke
    53

    Podrazumevano Ski oprema za pocetnike

    Da li neko moze da mi kaze kakve skije da iznajmim? Visoka sam 180, imam 70 kg, totalni pocetnik(jos ne znam da skijam), uopste se ne razumem u opremu i iznajmljivanje.I jos ako znate gde bih mogla po najpovoljnijim cenama da iznajmim i koliko otprilike kosta kompletna ski oprema(skije, pancerice i stapovi) za 7 dana?Hvala unapred

  2. #2
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Najlakše ti je da iznajmiš opremu tamo gde ideš (da je ne vučeš - kad je već nemaš). Idealno bi bilo da imaš svoje cipele (skijaške).
    Uzmi neke "početničke" tj. "mekane", dužina maksimalno do brade (pošto si početnik), da su karving i da im je mali prečnik (manje od 15m) - tj. da su "zakrivljene".

    Nemoj uzimati: "stare" skije (ravne), dugačke, staru opremu, neudobne cipele.

    Uzmi: dobro opremu , uzmi časove za početak (od instruktora).

    Proveri/obavezno napomeni: da ti proveri (onaj ko ti iznajmljuje opremu) podešavanje vezova.

    I UŽIVAJ - to je najvažnije .

  3. #3
    Member
    Datum registracije
    09.11.2006
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    Hvala ti na savetima! Mislila sam da uzmem ovde opremu jer je u Borovecu skuplje, a cula sam da ovde ima da se iznajmi za 4-5 evra po danu.Samo ne znam gde

  4. #4
    Instruktor za uzivanje Symon avatar
    Datum registracije
    17.12.2005
    Godina
    61
    Poruke
    222

    Podrazumevano

    Ako si iz Bg-a lako ces to resiti

  5. #5
    Kamikaza Mikri avatar
    Datum registracije
    12.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Atomic SX9
    Godina
    34
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Ski oprema za iznajmljivanje ima na Bulevaru Revolucije,preko puta Tasa, u radnji Sport +. Proslu sezonu sam iznajmio Headove skije sa pancericama i stapovima za 5.000 dinara, na ukupno 11 dana (u januaru).
    Imaju solidan izbor opreme,uglavnom Head-ove,i posto sam prosle godine bio totalni pocetnik(nikad pre nisam stao na skije ^^) dali su mi neke Head skije,do pola braon,pola sive.TVRDIM najruznije skije na celom kopu, cast izuzecima(drvene Elanove od pre 20godina sa crvenom zvezdom na vrhu ^^) ali su mi te skije odlicno posluzile i toplo ih preporucujem pocetnicima .

  6. #6
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Question

    Koliko sam ja video na Kopu ima da se iznajmi dobra oprema za male pare (ja sam ove godine iznajmljivao skije/štapove - pošto me ne mrzelo da nosim skije [samo sam poneo cipele]), a ujedno je to dobra ideja - da iznajmljuješ različitu opremu (na dan-dva) i vidiš šta ti najbolje "leži". Ako vugliš iz BG, i još ako se zezneš - nadrljao si celo skijanje .

  7. #7
    Kamikaza Mikri avatar
    Datum registracije
    12.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Atomic SX9
    Godina
    34
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Pa na kopu ti je rentiranje opreme uglavnom skuplje ide oko 100e-110e, dok je u bg-u 50-60e.

  8. #8
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ne znam, u martu ove godine (kada sam ja uzimao) je bilo oko 5-7EUR skije+štapovi dnevno, video sam da ima dosta dobrog popusta na više dana.

    Verovatno je veća cena sa cipelama + u vreme raspusta.

  9. #9
    Kamikaza Mikri avatar
    Datum registracije
    12.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Atomic SX9
    Godina
    34
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Pa pazi mozes ti u vreme raspusta nabaviti opremu po ceni 5-7e dnevno na kopu AKO IMAS VEZU u radnji gde rentiras Ali uglavnom su cene skuplje 20%-40% za vreme raspusta 30.12-21.01

  10. #10
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Ja sam u martu prosao sa oko 5000din cipele, skije, stapovi za klinca i mene na 5 dana

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •