Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 14 od 14

Tema: Debele Skije ?

  1. #11
    Senior Member magic avatar
    Datum registracije
    11.12.2013
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Blizard Magnum/Brahma
    Godina
    54
    Poruke
    102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od snowglisser Pogledati poruku
    @magic

    Koju si Mantru imao? Novu koja je celom duzinom roker ili staru (camber)? U kojoj duzini si ih vozio?

    Inace Brahma je 88mm u struku.
    Imao sam model 2013 koji je tip rocker. Skija je bila izuzetno stabilna i jako lepo pravi siroke carving zavoje ali r25 je stvarno mana kada je velika guzva na stazi. Imas recenziju ovde na forumu.

    Da Brahma je 88mm, skija je stvarno fenomenalna za sve.

  2. #12
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    @snowglisser

    Izgleda da to usklađivanje boja pancerica sa bojom skija, pantalona i jakne na kraju bude vrlo uticajan faktor za profit proizvođača pancerica .

    @magic

    Brahmu teraš svakodnevno na stazi ili se ipak držiš Blizard Magnuma 8.0 ?

    Kako si nabavio Brahmu kod nas, pretpostavljam da si naručio preko, da li te je izašla kao sv.Petra kajgana ?

    U međuvremenu sam obišao par prodavaca ski opreme koji su mi usput na nbgd, čisto da vidim šta ima i po kojim cenama, ni kod koga za sada nisam video na lageru široke daske.

    p.s. koju dužinu si uzeo, blizzard brahme, pošto smo tu negde
    Izmenio/la Sinisha; 08.01.2016 u 21:37.

  3. #13
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Siniša,
    imas u planet bike-u lepe debele skije.
    Meni se svidele, ali jbg ipak to nije K2

  4. #14
    Senior Member magic avatar
    Datum registracije
    11.12.2013
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Blizard Magnum/Brahma
    Godina
    54
    Poruke
    102

    Podrazumevano

    @ Siniasha
    Brahmu sam porucio kod domaceg uvozika, Outdoor sports, stvarno sjajni momci voljni da izadju u susret. Obojica bivsi takmicari skijasi i rade sa zadovoljstvom to sto rade. Ispasce da ih reklamiram ali od ove godine imaju radnju i na Kopu i radice rent raznih top modela u njihovoj ponudi.

    Sto se moje upotrebe Brahme tice uglavnom sam je koristio kada je padao sneg i pri kraju prosle sezone kada je bilo puno snega i van staze pa sam isao u off piste. Inace regularno koristim Magnuma, btw uzasno su obe skije slicne stim sto je Magnum za nijansu okretniji i zivlji cisto zbog svojih nesto manjih fizickih dimenzija.

    Danas i juce je na Kopu bila jeziva guzva i tada okretnija skija pomaze, bukvalno sam povremeno vozio slalom izmedju ljudi. Kada nije takva guzva Brahma bi stvarno mogla da bude ta jedna skija koja bi pokrila sve moje zahteve sem kada je staza tvrda kao kamen i kada samo pomaza neka SL skija.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •