Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: Osiguranje sa ski rizikom

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    25.12.2011
    Godina
    12
    Poruke
    26

    Podrazumevano Osiguranje sa ski rizikom

    Zdravo svima,

    Nisam citao pravila formuma i ne znam da li je zabranjeno reklamiranje, ali to nije poenta posta.

    Dobio sam informaciju od Uniqa osiguranja da ćemo od 01.01.2016. promeniti uslove za putno osiguranje i limit za ski rizik ce biti 5.000 umesto dosadasnjih 30.000. Zlu netrebalo, cifra od 5k je prilicno malo. Ako se ne varam, helikopter ne daj boze pu pu pu, kosta gotovo toliko.

    Ono sto sam takodje dobio kao info je da sve polise kupljene do 31.12.2015 ce biti po trenutnim pravilima.

    Takodje me zanima, da li jos neko osiguranje nudi ski rizik sa premijom od 30k.

    pozdrav,

  2. #2
    Member
    Datum registracije
    25.12.2010
    Skije / Bord
    Head super shape magnum 163, atomic sugar daddy 183
    Godina
    41
    Poruke
    44

    Podrazumevano

    Ja kupujem ovo: http://assurski.fr/. Imam nase standardno putno osiguranje. A ovo mi deluje kao dobra varijanta za skijanje, plus sto vecinom skijam van staza a nasa osiguranja to u svakom slucaju ne pokrivaju.

  3. #3
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Uslovi osiguranja su do sada bili isti, samo je premija 50 % veca. Nisam ni znao za ovo Uniqino sibicarenje. Neko iskustvo govori da osiguravajuce kuce sve rade u dogovoru, preko svog kartela (asocijaceje osiguravajucih drustava) pa treba ocekivati i od ostalih slican potez.

    Inace meni je samo jednom zatrebalo - helikopter, pregledi, medikamenti... Posle toga i pozitivnog iskustva sa Wienerom, mislim da sam jos par desetina polisa zakljucio sa njima u narednim godinama.

  4. #4
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    Cudno, ovo sa Uniqua...ae bas cu da proverim. Ne znam napamet, ali osiguranje koje posluje i u srbiji(zaboravih ime), daje vecu premiju od 30 000ak, plus u premijum varijanti koja je neka sitna doplata ukljucuje i trazenje helikopterom. Bilo je ranije prica o tome na forumu i neko je to iskusio na svojoj kozi i prosao sa najboljim mogucim scenariom. Tj, nije platio iz svog dzepa nista
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

  5. #5
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Koje domaće osiguranje preporučujete ?
    Citirati Originalno postavljeno od graovic Pogledati poruku
    Ja kupujem ovo: http://assurski.fr/. Imam nase standardno putno osiguranje. A ovo mi deluje kao dobra varijanta za skijanje, plus sto vecinom skijam van staza a nasa osiguranja to u svakom slucaju ne pokrivaju.
    assurski.fr pokriva:
    Medical expenses up to 10 000 € in Europe.

  6. #6
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    857

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sinisha Pogledati poruku
    Koje domaće osiguranje preporučujete ?

    assurski.fr pokriva:
    Medical expenses up to 10 000 € in Europe.
    Mi smo uzeli pre 15 dana Dunav osiguranje u KomBank pokriva i putno i ski nesto ispod 2000rsd. I van staze pokriva ide do 35000 evra. Samo se odmah u slucaju intervencije keshira transport do ambulante ostalo call centar....t.j. usluga gorske sluzbe. Postoje i popusti mesecni od 10% nazalost mi smo zakasnili dan za popust.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •