Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Val Thorens Escapade izazov

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    25.12.2011
    Godina
    12
    Poruke
    26

    Podrazumevano Val Thorens Escapade izazov

    Cao,

    Da li je "vozio" neko ovo ?

    Vidim da je moguce izvesti ovo za jedan dan, ali iz Meribel-a, pa me zanima da li je neko uspeo to iz Val Thorens-a i ima li neki hint, kako. Ne bih bas da ostanem u Courchevel-u na kraju dana

    Pozdrav,

  2. #2
    amater nego sta
    Datum registracije
    11.08.2005
    Lokacija
    37
    Skije / Bord
    crvene
    Poruke
    210

    Podrazumevano

    Nema sansi ako neces da varas. Ako varas (cekiras se a ne penjes se zicom nego nastavljas do sledece tacke) vec verujem da se moze.
    Ima tu jako sporih zica koje ti oduzmu mnogo vremena, a rasporedili su tacke taman da moras citavo skijaliste da obidjes.

    Mi smo diplomu zaradili nakon 4 dana ali moze se bez problema za 2. Sledeci put cemo sigurno pokusati da skupimo sve tacke za 1 dan.

    Analizirao sam kako bi se mogla pokupiti i mnogo bi ustedeo vremena ako bi iz Val Thorensa krenuo rano tako da budes prvi na zici u Les Menuire i odatle pocnes da se cekiras, pa dokle stignes.
    do pisanja ....

  3. #3

  4. #4
    amater nego sta
    Datum registracije
    11.08.2005
    Lokacija
    37
    Skije / Bord
    crvene
    Poruke
    210

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od shedoks Pogledati poruku
    Ovaj je varao. Npr. popeo se žicom COL i spustio za 10 minuta a sama vožnja žicom traje 13:25. Ima tu dosta mesta na kojima možeš da varas npr bas COL je idealan jer ako se popnes tom žicom moraš da se spustis odakle si pošao

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •