Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 23

Tema: Prve skije za malog skijasa

  1. #11
    salto
    Guest

    Podrazumevano

    pogresno protumaceno , ja nikada u zivotu nisam bio sarkastican , pokusavam da odgovorim na ovo pitanje strucno , mislim da imam pravo na to , pre broja 28 decu ne bi trebalo stavljati na skije , kaze se da bez obzira na starost i tezinu deteta sa ovim brojem je zavrseno kalcijumovanje-utvrdjivanje skocnog zgloba , u svim brendovima vrhunskih proizvodjaca neces naci ispod broj izuzev techno firme , sto se tice preporuke skija , ispod 90 cm -u svakom slucaju a preporuka 60 cm , ja cak u rentalu imam i broj 24 , kod nas se ove skije rentiraju i ne naplacuju a zovu se (moje prve skije ) imamo ih 20-tak kompleta , probaj i ne ocekuj mnogo , prvi plac , skidaj skije i pusti ga da se igra na snegu , ovo odgovaram pod punom odgovornoscu , ja sam moje dete stavio sa dve godine na skije i napravio kardinalnu gresku , proskijala je bezbedno tek sa 7 god jer sam pozurio.

  2. #12
    salto
    Guest

    Podrazumevano

    ako hoces da kupis skijice a za cipelicu se snadji , imas kod nas za 4390 skija +vez 60cm naravno-novo nemontirano , techno skija i salomon-techno vez (intersportov brend)

  3. #13
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od salto Pogledati poruku
    ako hoces da kupis skijice a za cipelicu se snadji , imas kod nas za 4390 skija +vez 60cm naravno-novo nemontirano , techno skija i salomon-techno vez (intersportov brend)
    e onda se izvinjavam zbog lose protumacene recenice.
    video sinoc u Intersportu u Nisu Tecno pro,neki model od pre dve godine (na licu skije looney tunes ) za nesto vise od 4000,imaju samo duzinu 80.
    Iskreno,bio sam iznenadjen cenom jos mi kaze momak koji tamo radi da ce definitivno oko Expo zima biti jos 20% popusta na tu cenu.
    zaista nemam reci,ispada nova skija sa vezom 30e. bruka... moj klinac nosi 27 broj ,ovde imaju nove samo 28(u pravu si),a od ovih polovnjaka po oglasima mi se place.
    znaci mislis da ce ako uzmem ovu osamdeseticu klinac moci da izgura dve sezone sa njom?

    a sta sa cipelama za odrasle,ima li sanse da se ponove ludacke sajamske cene od prosle godine za Nordicu?

  4. #14
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od salto Pogledati poruku
    ako hoces da kupis skijice a za cipelicu se snadji , imas kod nas za 4390 skija +vez 60cm naravno-novo nemontirano , techno skija i salomon-techno vez (intersportov brend)
    Zdravo Gorane,
    da nemas decje skije i stapove za dečaka visine 144 i pancerice 22,5 -23MP?
    Ima 8 godina i skija bukvalno sve staze na Kopu, dakle neke dobre skije i pancerice.
    Još ako postoji mogućnost za zamenu sledeće sezone za veće bilo bi super.
    Što povoljnije, dakle može da bude polovno, ali očuvano. Mada ti samo takve i imaš

  5. #15
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Ivan Bgd Pogledati poruku
    Zdravo Gorane,
    da nemas decje skije i stapove za dečaka visine 144 i pancerice 22,5 -23MP?
    Ima 8 godina i skija bukvalno sve staze na Kopu, dakle neke dobre skije i pancerice.
    Još ako postoji mogućnost za zamenu sledeće sezone za veće bilo bi super.
    Što povoljnije, dakle može da bude polovno, ali očuvano. Mada ti samo takve i imaš
    Pozovi lepo coveka telefonom pa se raspitaj,imas broj na sajtu...

  6. #16
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Ja cu svakako da svratim do čoveka, ali onda samo ja imam info.
    Ovako mogu da vide i ostali zainteresovani.

  7. #17
    salto
    Guest

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Ivan Bgd Pogledati poruku
    Ja cu svakako da svratim do čoveka, ali onda samo ja imam info.
    Ovako mogu da vide i ostali zainteresovani.
    Ivane , imam sigurno mada znas da opremu iz rentala ne prodajem , rentaj- to ti se uvek isplati , oko 3600 rsd ti je 9 dana tj 6+3 , bez obzira i da ides nekoliko puta , nemojte gresiti da kupovinom decije opreme stedite , uvek cete ovaj iznos doplatiti za vecu opremu a ovde dobijete servisirano-nastelovano.Rentalom mislim da vam stedim servis skija u svakom slucaju a iz godine u godinu dete menja stil i uzima po izboru napredniju skiju , u decijem rentalu imamo 270 kompleta koji nisu uniformisani ali je ipak nordica najzastupljenija,
    predlozicu ti racetiger jr 130cm sa cipelom firearrow 3 jr ili cipelom ozbiljnije klase supercharger (malkice skuplja cipela)

  8. #18
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Hvala Gorane,
    svraticu sa sinom da baci pogled.
    Treba nam za 15.01.2016.
    Pozdrav

  9. #19
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    @ninic evo sta sam pisao na temi: Kada staviti dete na skije?

    http://skijanje.rs/forum/showpost.ph...84&postcount=7

    da se ne bih ponavljao. Ima jedan interesantan tekst vezan za opremu za klince:

    http://www.najboljamamanasvetu.com/2...-male-skijase/

    Inace ako si resio da kupis opremu najbolji izbor su ti one intersportu looney tunes sto si gledao. Danas sam bio imaju 80cm duzinu. Imaju i neke druge koje su i krace ali su mi vise za devojcice po bojama . Pretpostavljam da u cenu su urucanutai i vezovi a da montazu imas besplatno kod Micka. Samo za ove vezove mora skija da se busi.
    Pancerice u planetbike nema ali ce mozda da dobiju u toku nedelje a mogu verovatno da se naruce. Od sledece nedelje bice kod njih snizenje jer nece ove godine da izlazu na expozim-u:

    http://planetbike.rs/2015/11/veliko-...planet-bike-u/

    Natrcao sam na bolju varijantu:

    http://www.sportsdirect.com/nevica-h...lcode=92111618

    Ne znam samo od kod do kog broja je ovo: Adjustable sizing to 230mm to 250mm? Celu ponudu pancerica sa ovog sajta za klince imas ovde:

    http://www.sportsdirect.com/skiing/ski-boots#dcp=1&dppp=100&OrderBy=price_asc&Filter=AFLO R^Boys,Unisex+Kids

    U toku je veliko snizenje pa mozes da uzmes jos nesto:

    http://www.sportsdirect.com/flash-sa...erBy=price_asc

    Ako nisi nikada narucivao sa ovog sajta pozovi me da ti objasnim da ne pisem ovde posto nije tema. Imas moj broj telefona pa se cujemo. Ako nemas pisi mi na PM pa cu da ti posaljem. Ukratko: narucujes do 49.99 eura roba da bude da ne bi placao carinu i pdv + postarini koja je od 13 eura pa na gore u zavisnoti od tezine. Ali kad ubacis u korpu i krenes u kupovinu on ti izbaci koliko ce da te kosta postarina. Roba stize za 4-5 radna dana na kucnu adresu DHL-om .

  10. #20
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    dilema resena!
    pre sat vremena se vratili iz intersporta
    jos da montiramo vezove i to je to.
    sutra kupujemo i kacigu
    Priložene slike Priložene slike

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •