Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 12 od 12

Tema: Test akcionih kamera

  1. #11
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Kad kažeš "sve te kamere" misliš na sve action cam, sve kineske ili sve te skoro nepoznate (npr ova x8, sj4000 i slične itd)?
    Čitajući review po netu, npr yi2 4k je hvaljena kao bolja od gp4 (a nije ni jeftina - klot verzija 240usd).

  2. #12
    Ski legenda
    Datum registracije
    08.03.2010
    Godina
    51
    Poruke
    218

    Podrazumevano

    Vidi, Gopro je zaokruzio ekosistem u potpunosti: ja godinama snimam a ne znam zasto, sve to prebacim na hard i nikada ne pogledam jer me mrzi da montiram. Sad to mozes sa mobilnog telefona sve da uradis...da ne govorim o brojnim dodacima i svemu ostalom

    To da je neko bolji od GoPro-a, to su testovi napaljenih ljudi: ja prvi imam Sony Action Cam mini i ne mislim da je bolja a jeste dobra
    Solden, Hochgurgl - Obergurgl, Serfaus - Fiss - Ladis, Ischgl, St.Anton - Lech - Zurs, Pitztal, Hintertux, Kitzsteinhorn, Pressena, Molltaler, Mayrhofen, Katschberg, Obertauern, Val Thorens, Meribel, Courchevel, Les Menuires, Cervinia, Val Touranche, Courmayer, Bormio, Livigno, Kronplatz, Folgarida - Marileva, Madonna di Campiglio, Passo Tonnale, St Moritz, La Thuile, La Rosserie, Arabba - Marmolada, Canazei, Corvara, Alta Badia, Val Gardena, Sella Ronda, Pohorje, Kop, Jahorina...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •