Rezultati 1 do 10 od 40

Tema: Brueil Cervinia-Zermatt

Hibridni pregled

  1. #1
    Super Member
    Datum registracije
    26.10.2010
    Poruke
    271

    Podrazumevano

    @PejaC
    Ima jedan manji parking 30 metara (ispod, odnosno, ispred marketa Spar) od gondole (moze da stane oko 20 automobila) a mislim da ima i uz nju jos jedan slican. Ovaj sto je ispred marketa se naplacuje a za ovaj drugi nisam siguran. Veliki parking je udaljen oko 100tinjak metara od prvog sto sam opisao.
    A sto ne vidis u selu ispod Valturnse (ili tako nekako). Ustedeo bi dosta na voznji a i do samog sela vodi duga crvena staza koje je bas dobra

  2. #2
    Member
    Datum registracije
    13.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    56
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    [QUOTE=Milanpop;100718]@PejaC
    Ima jedan manji parking 30 metara (ispod, odnosno, ispred marketa Spar) od gondole (moze da stane oko 20 automobila) a mislim da ima i uz nju jos jedan slican. Ovaj sto je ispred marketa se naplacuje a za ovaj drugi nisam siguran. Veliki parking je udaljen oko 100tinjak metara od prvog sto sam opisao.
    A sto ne vidis u selu ispod Valturnse (ili tako nekako). Ustedeo bi dosta na voznji a i do samog sela vodi duga crvena staza koje je bas dobra[/QUOTE

    Sad gledam na karti. Verovatno mislis na Plan Maison gondolu, mesto Valtournenche. Na slici ima veliki parking. Ne znam koliko ce biti snega u zadnjoj nedelji marta za spustanje tom stazom obzirom da je na oko 1500 m. Iz tvog iskustva koliko je rizicno prelaziti na Zermatt stranu zbog zatvaranja prelaza?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •