Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 30 od 30

Tema: Skijanje na Adi

  1. #21
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    aham, nije ni malo lako. kada zabodes kantnu u sneg prilikom zavoja mnogo je lakse... nije ovo bas laganeze, doteras tehniku.
    ti?
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  2. #22
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od petra
    Pa izgleda da nije tako, jer mi je decko koji tamo radi(mozda i instruktor, ne znam) rekao da je cena 10 evra
    Draga Petra bilo bi jako interesantno da napises kako se zove taj instruktor ili da ga opises kako izgleda,vlasnika ski staze bi interesovalo koji to momak tezgari kada njega nema, a istina je da po cenovniku 1 cas kosta 1200 cin, a da SKI MANIJACI za 1 cas placaju 800 din,a ako dodjes sredom od 20.00 videces koju cenu placaju SKI MANIJACI kada se tamo okupe,govorim o clanovima naseg Udruzenja!U svakom slucaju si pozvana! :dziveli

  3. #23
    Member
    Datum registracije
    09.11.2006
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    Hehehe, kako se zove decko pojma nemam, a sto se izgleda tice-musko ko musko, nista upecatljivo al ono sto deluje malo cudno je da je cenu potvrdila i devojka koja je ocigledno tu isto neki instruktor ili sta znam sta, skijala je i zajedno sa tim deckom pricala samnom. Nisu vam tu cista poslaU svakom slucaju, hvala na pozivu, i ajde mi objasni nesto sto sam zaboravila tamo da pitam, ovde niko ne odgovara a ti se u to ocigledno razumes. Oni to sto se na traci skijanje nauci za 3-5 casova a na planini za neuporedivo vise pravdaju time sto su na traci idealni uslovi. A sta ja da radim kad dodjem na planinu gde nisu, a ja znam samo u "idealnim" da skijam?Ko ce onda da mi pokaze sta da radim?

  4. #24
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od petra
    Hehehe, kako se zove decko pojma nemam, a sto se izgleda tice-musko ko musko, nista upecatljivo al ono sto deluje malo cudno je da je cenu potvrdila i devojka koja je ocigledno tu isto neki instruktor ili sta znam sta, skijala je i zajedno sa tim deckom pricala samnom. Nisu vam tu cista poslaU svakom slucaju, hvala na pozivu, i ajde mi objasni nesto sto sam zaboravila tamo da pitam, ovde niko ne odgovara a ti se u to ocigledno razumes. Oni to sto se na traci skijanje nauci za 3-5 casova a na planini za neuporedivo vise pravdaju time sto su na traci idealni uslovi. A sta ja da radim kad dodjem na planinu gde nisu, a ja znam samo u "idealnim" da skijam?Ko ce onda da mi pokaze sta da radim?
    Kreni sa nama jednom na planinu i vrlo brzo ces nauciti da skijas

  5. #25
    Member
    Datum registracije
    09.11.2006
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    Bih ja da vec nemam isplaniranu Bugarsku za februar. Da imam toliko kesha rado bih ja na 10 zimovanja godisnje Osim ako i vi ne idete tamo, u sta sumnjam

  6. #26
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Odlozi tu Bugarsku za Austriju, a ista je kinta

  7. #27
    Member
    Datum registracije
    09.11.2006
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    Koliko je to "ista"?

  8. #28
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od petra
    Koliko je to "ista"?
    Za 500 eura sve, a skijanje do ja.. Ja sam bio tamo prosle godine

  9. #29
    Member
    Datum registracije
    09.11.2006
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    Pod "sve" podrazumevas smestaj, hranu (polupansion), iznajmljivanje skija i ski-pas?

  10. #30
    snowboard maniac
    Datum registracije
    17.11.2006
    Skije / Bord
    Burton bullet164, Custom Wide 167
    Godina
    41
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    petra, dodji sutra na adu pa ces sve saznati a onda ces se i uclaniti kad vidis sta i kako

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •