Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 30

Tema: Skijanje na Adi

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    09.11.2006
    Poruke
    53

    Podrazumevano Skijanje na Adi

    Da li je neko ucio da skija na onoj pokretnoj traci na Adi? Htela bih pre zimovanja da naucim da skijam, ali ne znam koliko je to stvarno moguce na pokretnoj traci??Hvala

  2. #2
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Imao sam priliku probati traku na nekih 10-ak minuta i nisam se najbolje snašao (kao što se vidi lijevo). Međutim, siguran sam da se osnove mogu savladati na traci i da se može mnogo vremena na snijegu uštediti na taj način.

  3. #3
    Member
    Datum registracije
    09.11.2006
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    Jel se secas mozda koliko kosta to cudo?

  4. #4
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Petra,slobodno idi na Adu,veruj mi da vredi svakog dinara koji platis.Cena casa je 1200din a ako si clan SKI MANIJAKA cena je 800 din jedan cas.Potrebno ti je izmedju 4 i 7 casova da naucis sve ali sve sto ti je potrebno da skijas bezbedno.Ski Manijaci ce se od srede 15.11 okupljati pocev od 20.00 pa nadalje na ski stazi na ADI i pozvana si da dodjes da se druzimo i planiramo odlaske na skijanja!Lep pozdrav

  5. #5
    Member
    Datum registracije
    09.11.2006
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    Hvala ti na odgovoru i pozivu, mozda i svratim, al ja sam totalni pocetnik,u zivotu na skije nisam stala, kako cu medju tolike profesionalce Bila sam i na vasem sajtu, izgleda super, bas delujete kao jedna vesela druzina! Samo mi jedno nije jasno...O kakvoj se to besplatnoj skoli skijanja radi? Pretpostavljam da se to ide na neku planinu pa vi znalci ucite nas "neznalice"?

  6. #6
    Instruktor za uzivanje Symon avatar
    Datum registracije
    17.12.2005
    Godina
    61
    Poruke
    222

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od petra
    Hvala ti na odgovoru i pozivu, mozda i svratim, al ja sam totalni pocetnik,u zivotu na skije nisam stala, kako cu medju tolike profesionalce Bila sam i na vasem sajtu, izgleda super, bas delujete kao jedna vesela druzina! Samo mi jedno nije jasno...O kakvoj se to besplatnoj skoli skijanja radi? Pretpostavljam da se to ide na neku planinu pa vi znalci ucite nas "neznalice"?
    Poz Petra pocetnik ili ne nebitno nase udruzenje ima 10-15 ski instruktora profesionalaca tako da nema nikakvih problema da naucis da skijas, a ucenje ide bas tako kako si napisala skupimo se negde na planini ski instruktori te uce i nauce da skijas bez obzira na prethodno znanje ili ne znanje sve sto treba da uradis je da se uclanis u SKI MANIJAKE odes sa nama na planinu ostalo je sve lako

  7. #7
    Ski_Trip Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Skije / Bord
    Atomic SL10
    Godina
    38
    Poruke
    255

    Podrazumevano

    Petra, dobrodosla u Ski Manijake, nadam se da cemo se videti u sredu od 20h na Adi.
    P.S. Danas je nas novi clan iz Panceva, Sale, naucio da skija za 35 min. na traci, cak je vozio i paralelne zavoje bez pluga iako pre toga nikada nije stao na skije!!!

  8. #8
    Member
    Datum registracije
    09.11.2006
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    Samo mi jedno nije jasno u tom skijanju na Adi...Ti kazes da je vas novi clan naucio da skija za 35 minuta...Pre toga je neko napisao da je potrebno 4-7 casova da se nauci bezbedno skijanje...Kako je onda moguce da na planini (konkretno Borovec) skola skijanja traje 6 dana po 4 sata?Nesto mi tu ne stima. Nemojte sad pogresno da me razumete, ne kazem da ucenje skijanja na Adi ne valja niti da ne moze da se nauci, nisam probala i nista ne mogu da tvrdim. Samo uporedjujem informacije... I vama bi verovatno bilo cudno da ste na mom mestu

  9. #9
    Ski_Trip Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Skije / Bord
    Atomic SL10
    Godina
    38
    Poruke
    255

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od petra
    Samo mi jedno nije jasno u tom skijanju na Adi...Ti kazes da je vas novi clan naucio da skija za 35 minuta...Pre toga je neko napisao da je potrebno 4-7 casova da se nauci bezbedno skijanje...Kako je onda moguce da na planini (konkretno Borovec) skola skijanja traje 6 dana po 4 sata?Nesto mi tu ne stima. Nemojte sad pogresno da me razumete, ne kazem da ucenje skijanja na Adi ne valja niti da ne moze da se nauci, nisam probala i nista ne mogu da tvrdim. Samo uporedjujem informacije... I vama bi verovatno bilo cudno da ste na mom mestu
    Stvar je jednostavna, traka ne prasta greske, nema voznje zicarom i jos neke stvarcice koje omogucavaju da se na traci uci i do 7 puta brze nego na snegu
    Dodji i uveri se

  10. #10
    Barraberson laki avatar
    Datum registracije
    02.03.2004
    Lokacija
    Whitecity
    Skije / Bord
    Burton Custom
    Poruke
    106

    Podrazumevano

    Dolazim i ja vecheras, da nosim dasku ili shta?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •