Strana 17 od 24 PrvaPrva ... 71516171819 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 161 do 170 od 236

Tema: Pomoć oko kupovine novih pancerica

  1. #161
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Ako si mogao ista na ovom forumu procitati vezano za opremu, prva i najvise prezvakana tema vezana za cipele jeste da se ne moze kupovati napamet bez probe.

    Sedi na autobus dodji na sajam koji upravo traje pa probaj sve sto ima u ponudi i odluci.

  2. #162
    Member
    Datum registracije
    24.11.2021
    Godina
    25
    Poruke
    51

    Podrazumevano

    Recimo da ih probam i da mi sve odgovaraju, treba mi misljenje koji je model od tih najbolji po kvalitetu

  3. #163
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od webad Pogledati poruku
    Recimo da ih probam i da mi sve odgovaraju, treba mi misljenje koji je model od tih najbolji po kvalitetu
    Iznenadićeš se razlikama. Ta dva modela nisam probavao, ali imam iskustva sa starijim Salomon modelima i probavao sam Nordike. Između dva modela koja si naveo očekujem da je Salomon s/pro 100 širi i tvrđi u fleksu (iako ima manji fleks broj).

  4. #164
    Member
    Datum registracije
    24.11.2021
    Godina
    25
    Poruke
    51

    Podrazumevano

    Ne mogu ovih dana do bg-a zbog posla a hteo bih da iskoristim ove popuste… Mozda sutra ako izadjem ranije, koja radnja u bg-u ima najveci izbor i prodavca koji bi mogao da mi pomogne?

  5. #165
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Nemam odgovor na tvoje pitanje, ali ako nisi pročitao do sada, možda ti ovo pomogne: https://www.skijanje.rs/ski-oprema/o...cih-pancerica/
    Možda ćeš od prodavaca čuti malo drugačiju priču, ali nemoj im zamjeriti: cilj im je da prodaju.

  6. #166
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Od prodavca ne ocekuj nikakvu pomoc, nema nijedan prodavac u Srbiji da zna sta prica. Jedan dobar fiter ima na Kopu koji se vise ne bavi prodajom u velikim radnjama.

    Uci sam na sta treba da obracas paznju i time se vodi. U Bgu ima nekoliko prodavnica sa velikim izborom, ali su sve razbacane pa je najbolja opcija doci na sajam. Jedino planetbike ne ucestvuje na sajmu zadnjih godina i kod njih je sva oprema na NBg preko puta arene pa se tu moze otici i nevezano za sajam

  7. #167
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Ni Beosport ne ucestvuje.

  8. #168
    Member
    Datum registracije
    24.11.2021
    Godina
    25
    Poruke
    51

    Podrazumevano

    Ipak sam našao vremena i otišao do BGa da isprobam. Prvo bih omanu veličinu jer sam hteo da naručim 270, a zapravo mi treba 285, hvala. Anyway, u beosportu sam našao Salomon Select 100, 31k sa popustom. Bio sam u njima nekih 20ak minuta dok sam kupovao aktivni veš, rukavice itd i super mi odgovaraju. Rekli su mi da u njihovom servisu mogu u nekoj rerni da ih prilagode meni, prvi put besplatno. Da li ima poente da radim to ako su mi sad već super? Glavno pitanje je kakva je ova pancerica? rekao sam da mi ostave pa da ću da im javim da mi pošalju.
    Izmenio/la webad; 27.11.2021 u 19:39.

  9. #169
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od webad Pogledati poruku
    ...Rekli su mi da u njihovom servisu mogu u nekoj rerni da ih prilagode meni, prvi put besplatno. Da li ima poente da radim to ako su mi sad već super?
    Ne bih to radio kad ti je već sad sve OK. Skijanjem će unutarnja cipela da se potpuno formira prema tvojoj nozi.

    Citirati Originalno postavljeno od webad Pogledati poruku
    Glavno pitanje je kakva je ova pancerica?...
    Sam si napisao da ti je super i samo je to bitno. Po fotografijama vidim da ima sve šta treba da ima, a i ponešto extra (nekakvo podešavanje nagiba).

  10. #170
    Member
    Datum registracije
    24.11.2021
    Godina
    25
    Poruke
    51

    Podrazumevano

    IMG-1603.jpgIMG-1604.jpgIMG-1605.jpg
    Evo ih, uzeo ih drugar pa ce doneti. Hvala Stekane

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •