Strana 23 od 24 PrvaPrva ... 1321222324 PoslednjaPoslednja
Rezultati 221 do 230 od 236

Tema: Pomoć oko kupovine novih pancerica

  1. #221
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Hvala nisam onda razumeo. Izvini wlad a sta je onda ono sto sam vidjao kod Head pancerice koju sam hteo da kupim gde je fleks bio promenjiv. One su se vodile kao 90 a mogao je i 80. U pitanju je model https://www.markonisport.rs/sr/proiz...ad-edge-lyt-90 To je verovatno samo podesavanje velicine fleksa ne i nagiba.

  2. #222
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od neo031 Pogledati poruku
    Jedino nije mogla da ubaci uloške za pancerice jer joj je to ipak too much, ali i bez njega je više nego zadovoljna izborom.
    Kakve uloske generalno stavljate u pancerice, ovi default iz rossignol su mi nesto skroz propali (savijaju se dok obuvam) sto me nervira pa bih da zamenim. Ne bih isao na custom opciju jer mi nije neophodna a i skupa je. Sta uzeti od dostupnih na srb trzistu?

  3. #223
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Zuba1970 Pogledati poruku
    Hvala nisam onda razumeo. Izvini wlad a sta je onda ono sto sam vidjao kod Head pancerice koju sam hteo da kupim gde je fleks bio promenjiv. One su se vodile kao 90 a mogao je i 80. U pitanju je model https://www.markonisport.rs/sr/proiz...ad-edge-lyt-90 To je verovatno samo podesavanje velicine fleksa ne i nagiba.
    Predpostavljam da mislis na ovo iza? To sluzi da mjenjas flex izmedju 80 i 90.
    head-edge-lyt-90-5-6812205.jpg

    Samo 10% popusta? Sigurno ima nesto negde povoljnije! Head Vector RS 120S black/white sto sam odlucio uzeti je na 55%. Bile 435EUR, sad su 195EUR. Sigurno negde mora biti jacih i boljih ponuda?
    History is made by those who dare to break the rules.

  4. #224
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Spomenuto mijenjanje flexa se najčešće realizuje uklanjanjem zartnja koji spaja donju i gornju platiku (kao na slici u postu iznad) i stavljanje plastičnog čepa umjesto zavrtnja. Ne vidim svrhu tog postupka, osim logike: "želim da drugi vide da imam pancerice sa velikim flexom, ali hoću da skijam sa manjim flexom". I to se plaća jer veći flex nosi i veću cijenu.

  5. #225
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    ...Head Vector RS 120S black/white sto sam odlucio uzeti je na 55%. Bile 435EUR, sad su 195EUR...
    Pretpostavljam da je u pitanju online kupovina. Da li si prethodno probao pancerice u trgovini, odnosno da li si siguran da odgovaraju obliku tvog stopala?

  6. #226
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    To sam pominjao da mi je kao pocetniku i 80 dovoljno a moze da se poveca na 90. A sto napisa Stekan mislio sam na onaj deo sa strane kod duple plastike blizu projekcije skocnog zgloba. Vidi se neki deo koji moze da se okrece to jest steluje.
    Izmenio/la Zuba1970; 15.02.2022 u 10:44.

  7. #227
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Pretpostavljam da je u pitanju online kupovina. Da li si prethodno probao pancerice u trgovini, odnosno da li si siguran da odgovaraju obliku tvog stopala?
    Juventa Laus. Probao, prohodao. Probao prvo 30, knap. Trazio 30,5. Danas stize iz Sarajeva
    History is made by those who dare to break the rules.

  8. #228
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lexinho021 Pogledati poruku
    Kakve uloske generalno stavljate u pancerice, ovi default iz rossignol su mi nesto skroz propali (savijaju se dok obuvam) sto me nervira pa bih da zamenim. Ne bih isao na custom opciju jer mi nije neophodna a i skupa je. Sta uzeti od dostupnih na srb trzistu?
    Mi smo konkretno uzeli ove: https://www.boot-doc.com/en/produkte...-23457x38.html
    Nismo bili u mogućnosti da probamo pre kupovine tako da treba samo ubosti model koji odgovara. Ćerki sa visokim risom ne odgovara a ostali su zadovoljni.

  9. #229
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Da li negde u srb moze da se kupi, vidi, proba?

  10. #230
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Bilo je nekih zaostalih komada u Beosport radnjama ( na Kopu). E sad, pitanje koji modeli i veličnine su ostali. U online ponudi ih nema, jedino neko lično da pogleda. U Beogradu nisam proveravala, možda ima Outlet u Immo centru.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •