Strana 2 od 24 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 236

Tema: Pomoć oko kupovine novih pancerica

  1. #11
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Dalbello proizvodi kvalitetne pancerice. Za razliku od nekih drugih "jakih" brendova pancerica koji su nastali kupovinom drugih proizvođača pancerica (Head, Atomic, Rossignol...), Dalbello se bavi samo pancericama i krenuo je od nule negdje krajem osamdesetih.
    Au Stevo sad si me razocarao ovim postom Mnogi Dalbello mesaju sa San Markom, a sto se kvaliteta tice, ni blizu. Dizajnerski gledano, lepe su, ali samo to...

  2. #12
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Džoni, iskustvo mene i porodice sa Dalbellom je vrlo pozitivno. Ja sam prije 15-tak godina imao model CRX Custom i pancerica je bila vrh.
    Fabrika San Marco i danas proizvodi pancerice, ali na njima piše "Head".

  3. #13
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Dalbello je pokusao da preuzme stil nekadasnjeg San Marca, cije su pancerice u to vreme bile dobrog kvaliteta, ali nisu ni blizu uspeli Pre 15 god ja sam bio golobradi osnovac tako da ne znam kakve su tada bile, ali na osnovu sadasnjeg direktnog iskustva, izgleda da se nesto promenilo.

  4. #14
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Ne znam kakve zamjerke imas na Dalbello? Ja nisam imao nikakve za 4-5 sezona koje sam proveo na njima. Jedina mana u odnosu na Dobermana 130 koju osjetim je (osim sto mi potonje vise odgovaraju po velicini) je sto su bile dosta teze.

  5. #15
    Member WhitePeaks avatar
    Datum registracije
    21.11.2011
    Lokacija
    Београд
    Skije / Bord
    SALOMON S/MAX 9
    Godina
    35
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Hvala na sugestijama.
    Evo da javim posle mnooooogo probanja po bg-u po svim radnjama, neke su me gledale i po 3 puta dnevno haha, konačno sam uzeo pancerice.
    U pitanju je Atomic Hawx plus, iako ne piše, rečeno mi je da je flex 90 u pitanju.
    Sve preko toga mi je bilo prilično tjesno u predjelu članka.
    Izbor je pao izmedju Dalbello Pantere, Salomon Imact X i ove koju sam uzeo.
    Imam samo rječi hvale za Salomonovu i specijalno Dalbellovu Panteru jer su nevidjeno udobne ali su za moju nešto tanju nogu preglomazne a i nije ih bilo u mojem primarnom broju.

    Bilo kako bilo Atmoic su takodje preudobne, mada vjerujem da ću pred skijanje svakako da ih proširim u predjelu članka. Mislim da bi to bilo neophodno koje god pance da sam uzeo... Makar samo desnu.
    Izmenio/la WhitePeaks; 28.12.2014 u 17:01.

  6. #16
    Junior Member
    Datum registracije
    23.01.2010
    Lokacija
    Kosjerić
    Skije / Bord
    Atomic Race Ti Gs
    Godina
    32
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Takodje sam ove godine uzeo na sajmu Hawks plus i receno mi je da je flex 110...
    trazio sam po netu i nisam uspeo da nadjem nista vezano za te pancerice. Ono sto je bitno je da su mi savrseno odgovarale kada sam ih probao, nadam se da cu ih ovih dana spustiti niz stazu

  7. #17
    Member WhitePeaks avatar
    Datum registracije
    21.11.2011
    Lokacija
    Београд
    Skije / Bord
    SALOMON S/MAX 9
    Godina
    35
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od shtef91 Pogledati poruku
    Takodje sam ove godine uzeo na sajmu Hawks plus i receno mi je da je flex 110...
    trazio sam po netu i nisam uspeo da nadjem nista vezano za te pancerice. Ono sto je bitno je da su mi savrseno odgovarale kada sam ih probao, nadam se da cu ih ovih dana spustiti niz stazu
    Super.
    Aj pa javljaj kako su se pokazale

  8. #18
    Member
    Datum registracije
    08.11.2011
    Godina
    41
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Da ne otvaram novu temu.

    Potrebne su mi pancerice za devojku. Unutrasnje gaziste 28-28.5cm i ima usko stopalo.

  9. #19
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Au, svaka cast, devojka nosi 43 - 44 Odmah da znas da zenski model neces naci, samo muski...

  10. #20
    Member
    Datum registracije
    08.11.2011
    Godina
    41
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    nije bas 43-44 Patike nosi 42. 27-5-28cm u zavisnosti od kalupa i proizvodjaca. Ali je minimalna duzina 27.5cm.

    dzoninho da li mozes da mi preporucis neku pancericu?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •