Strana 1 od 24 12311 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 236

Tema: Pomoć oko kupovine novih pancerica

Hibridni pregled

  1. #1
    Member WhitePeaks avatar
    Datum registracije
    21.11.2011
    Lokacija
    Београд
    Skije / Bord
    SALOMON S/MAX 9
    Godina
    35
    Poruke
    33

    Podrazumevano Pomoć oko kupovine novih pancerica

    Ovih dana nastojim da uzmem nove pancerice, jer zbog problema u člancima dojadilo mi je da svake godine iznajmljujem različite i dodatno opterećujem noge.

    Flex bi trebalo da je oko 100, možda i malo više, s'obzirom da skijam godinama po bilo kakvim stazama i volim nešto bržu vožnju. 183cm, ~77kg.
    Zbog pomenutog problema sa izraženijim člancima(ili ti gležnjevima kako li se već zovu...) poželjno bi bilo da su pance šire u tom predjelu.

    Nisam siguran koliko je dozvoljeno pominjanje radnji po Bg-u na forumu, za sada ću samo reći da sam obišao nekoliko, ali bi mi preporuka za radnje ili tip pancerice dobro došla. Budžet max 200e ili nešto manje.

    Unapred hvala

  2. #2
    Super Member
    Datum registracije
    06.12.2012
    Lokacija
    Pirot
    Skije / Bord
    Head Supershape crveni SL / VIST GS 614 FIS
    Godina
    34
    Poruke
    292
    http://i.imgur.com/yKmeoai.jpg?2

  3. #3
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Za 200e neces naci novu kod nas sa flexom 100+. Pogotovu ne sad kad su sve proslogodisnje rasprodate ili je ostao po jedan broj, pa ako ubodes, ubodes.

  4. #4
    Member WhitePeaks avatar
    Datum registracije
    21.11.2011
    Lokacija
    Београд
    Skije / Bord
    SALOMON S/MAX 9
    Godina
    35
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od niipheus Pogledati poruku
    Za 200e neces naci novu kod nas sa flexom 100+. Pogotovu ne sad kad su sve proslogodisnje rasprodate ili je ostao po jedan broj, pa ako ubodes, ubodes.
    Hm.. Na sajtu na slovo 'b' ima salomonova
    IMPACT 100 CS cristal/blk 13/14

    za 21.500din.
    Ili ja ne vidim dobro..

  5. #5
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Jedna od onih koje imaju u jednom broju, vec sam obisao sve radnje pa i nju.

  6. #6
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    U Bg imas prakticno 5-6 poznatih prodavaca Salto, Beosport, Gora, Planetbike, Intersport koji pokrivaju poznate brendove i kod kojih mozes uci u prodavnicu i probati ciplele tako da ne verujem da je to tabu tema .
    Koji broj nosis ? Ako nisi nogat imas dobru sansu da prodjes jeftino. Obidji sve ili ih pozovi sve.
    Nedavno sam video Lange pance u fleksu 120 u bs outletu za 50ak evra. Ali mislim da su mali brojevi.

    Ne znam zasto mi je google izbacio ovu sliku i slogan


  7. #7
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Imas Progressor 120 u Gori za 22k ali u sustini zavisi od broja. Za mene kad sam dolazio bilo je mozda 3 modela u velicini 295 i ovaj 120 je jedini bio ispod 200e. Sutra planiram ponovni obilazak mada slaba vajda.

  8. #8
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Evo da te obradujem, Impact 100 ne postoji u radnji, a u gori ima kojekakvih modela, zovi pitaj sta ima u tvom broju. I dobro se nakrkaj pre no krenes u goru trebace ti energije da saslusas mudrace.

  9. #9
    Member WhitePeaks avatar
    Datum registracije
    21.11.2011
    Lokacija
    Београд
    Skije / Bord
    SALOMON S/MAX 9
    Godina
    35
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Zanima me vaše mišljenje što se Dalbello pancerica tiče, pošto vidim da ih u PlanetBike-u ima mnogo..

  10. #10
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Dalbello proizvodi kvalitetne pancerice. Za razliku od nekih drugih "jakih" brendova pancerica koji su nastali kupovinom drugih proizvođača pancerica (Head, Atomic, Rossignol...), Dalbello se bavi samo pancericama i krenuo je od nule negdje krajem osamdesetih.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •