Strana 20 od 24 PrvaPrva ... 101819202122 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 191 do 200 od 236

Tema: Pomoć oko kupovine novih pancerica

  1. #191
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Bio sam tamo ali posto je guzva bila probao sam neki model ne znam koji je u pitanju valjda neki Sped 100 Rosignol. Dadoše mi levu pancericu. Videcu da odem jos jednom i zatrazim desnu. Sajt im nije bas najbolji kako rekose u izradi im je nov.
    Hvala vam na savetu za Alltrack. Samo da ponovim da je i finansijski momenat bitan. Znam ja da je ovo skup sport tako da i na to moram da gledam.
    Izmenio/la Zuba1970; 14.12.2021 u 15:21.

  2. #192
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Isteklo vreme za edit.
    Još da napomenem da sam ja matorac pocetnik.

  3. #193
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Zvao sam ih pa cu otici da probam.

    ps Izvinjavam se na ovim cestim postovima jer vreme za edit je 20 minuta.

  4. #194
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Zuba1970 Pogledati poruku
    Bio sam tamo ali posto je guzva bila probao sam neki model ne znam koji je u pitanju valjda neki Sped 100 Rosignol. Dadoše mi levu pancericu. Videcu da odem jos jednom i zatrazim desnu. Sajt im nije bas najbolji kako rekose u izradi im je nov.
    Hvala vam na savetu za Alltrack. Samo da ponovim da je i finansijski momenat bitan. Znam ja da je ovo skup sport tako da i na to moram da gledam.
    Sajt trenutno takoreći i ne postoji. Samo naslovna strana.

    Sad sam pogledao na Rossijevom sajtu, alltrack 90 je 350 dolara, u praksi je to znatno manje u prodavnici ako se pronađe model koji nije od ove godine, a uglavnom samo te modele i drže.

  5. #195
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Mene je izasao alltrack flex 100 oko 200e, doduse model je bio iz 2016 godine, a ne najnoviji, i na kutiji sam posle video nalepnicu rossignol rental model, al nemam pojma sta to znaci zapravo, obzirom da su potpuno nove pancerice bile da li rossignol ima posebne modele za rentale u poredjenju sa ovim za pojedince i da li se razlikuju neke bitne karakteristike, nemam pojma

  6. #196
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Otici cu sutra do njih pa cu se sve raspitati i probati naravno. Bitno je da su one tebi radile radnju.

  7. #197
    Junior Member
    Datum registracije
    05.12.2014
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Castio sam se bas sa modelom "speed", flex 100. Prvo sto sam primetio je da su pance izuzetno lagane, rekao bih 20-30%. Imam malo sire stopalo pa su mi preporucili taj model, a nameracio sam se na neki od "alltrack" modela ako bi mi odgovarale, medjutim ovo mi delovalo bas udobno pa mi nije imalo smisla dalje da pretrazujem.
    Sledi prava proba za par dana na Jahorini...

  8. #198
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Mozda je glupo pitanje koja je vise za nekog pocetnika Alltrack ili Allspeed? Prva je uza (102) i ima nazad mogucnost da se regulise i namesti da se hoda normalno (svakodnevno).

  9. #199
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Zuba1970 Pogledati poruku
    Mozda je glupo pitanje koja je vise za nekog pocetnika Alltrack ili Allspeed? Prva je uza (102) i ima nazad mogucnost da se regulise i namesti da se hoda normalno (svakodnevno).
    Sam proceni koja ti više odgovara i ne obaziri se na taj regulator, ničemu ne služi.

  10. #200
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Ispravno. Oznaka RD na ovima kaže da nisu za rekreativno uživanje.
    Sasvim slučajno naleteli na stariji model Lange RX 100 LV u veličini koja nama odgovara i po povoljnoj ceni. Sada još samo da sačekamo otvaranje Tornika za probu na terenu

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •