Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 16 od 16

Tema: Pance za debelog pocetnika :)

  1. #11
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sinisha Pogledati poruku
    Od svih taj Salomon x pro i ta stara Tecnica su ubedljivo najsiri. Za Salomon nisu bili sigurni da li se siri ulozak ili cela pancerica zagrevanjem, posto su im tek stigle.
    Sve to sto je bilo sire od proseka je bilo u malim fleksovima.
    Ulozak se zagreva da bi se oblikovao prema nozi a moze i cela skoljka da se zagreje da bi se rasirila gde treba.

    Bootfitter-ka je pricala kako joj je zivot daleko laksi od kako je Salomon izbacio ovaj tip, dokle god ti model relativno odgovara. Poredeci sa Fischer-om, kaze da je krajnji rezultat slican samo su masine jako skupe pa im se ne isplati jer firma nije previse poznata u UK.

  2. #12
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Ako imas sirinu stopala 108, mislim da bi mogao da radis vacuum fit... Skupo resenje ali u ovom slucaju mislim da moze da ti pomogne...

  3. #13
    vAxxx vjevr avatar
    Datum registracije
    15.10.2014
    Lokacija
    Lazarevac, Toronto
    Skije / Bord
    2013 Black Diamond AMPerage, 2013 Volkl Bridge
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    dalbello axion 7.

    a ako imate para...moze i fischer vacufit :-D

  4. #14
    Senior Member
    Datum registracije
    18.12.2008
    Lokacija
    Bliski istok
    Skije / Bord
    Fire Arrow 74
    Godina
    50
    Poruke
    124

    Podrazumevano

    Moj predlog ti je Fischer Vacuum fit. Vazno je reci da kod starijih modela, bar je tako meni receno, mogu da greju/razvlace samo cipelu, tj donji deo cizme. Kod novijih (ovogodisnjih, ako se ne varam) modela pored cipele, mogu da sire i gornji deo koji ide uz cevanicu/list. Skupi su poprilicno, ali kao sto neko rece, merak nema ni cenu a ni smisla. Ja sam uzeo Viron 12 Vacuum CF pre dve nedelje za nekih 40tak hiljada u Beogradu. Samo fitovanje je trajalo preko 2h jer moje noge su posebna prica. Usput, manji si medjed od mene - 189cm/130kg.
    ...vrhunac budalastine je kada te rodjeni otac ubedjuje da si postao od majmuna...

  5. #15
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    I sada postoje dva modela Vaccum-a, jedan (jeftiniji) na kojem može samo spoljnji shell da se fituje u donjem delu - a "pravi" / skuplji može da se ceo shell fituje... Sad, pitanje je koliko modela ima prodavnica...
    (unutrašnji uložak se u oba slučaja fituje ceo)

  6. #16

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •