Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Ski Opening na Kopu

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    06.02.2012
    Godina
    37
    Poruke
    67

    Podrazumevano Ski Opening na Kopu


    Ukoliko ima onih koji idu na Kop za ski opening od 4. DEC. sami ili u drustvu, a potreban im je jos jedan clan, za smestaj ili ukoliko bi me neko primio na jedan ili dva dana.
    Raspolozen sam za bilo kakav dogovor, posto mi vecina ekipe radi a neki nisu u mogucnosti za sada za otvaranje sezone, primudjen sam da krenem sam
    Iz Cacka sam, tako da mogu i pokipiti nekoga, posto idem kolima, pa da podelimo troskove.
    A sto se smestaja tice, finansiracu i Ja ukoliko je potrebno.
    Ukoliko ima nrekog kome odgovara ovako nekako , neka mi pise ovde ili neka me kontaktira na 062/16-333-17
    Pozdravi

  2. #2
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Druze ne bih da te obeshrabrim, ali pogledaj vremensku prognozu i web kamere na sajtu skijalista. Koliko ja vidim tesko da ce biti skijanja.

    Danas i juce je temp u plusu, pada kisa, a jugo je istopio ono malo snega sto je bilo.
    Prognoza za sledece dane je sumorna, nece biti snega, a ni minusa (dovoljnih za pravljenje vestaka) u sledecih 7 dana.

    Ako se vreme nekim cudom drasticno promeni, ja idem sa drugom, pa te zovemo.

  3. #3
    Member
    Datum registracije
    06.02.2012
    Godina
    37
    Poruke
    67

    Podrazumevano

    paaaaaa....... I Ja sam svestan i nacuo sam da ce u to vreme biti svega samo ne snega, ali, ko sto kazu nada umire poslednja, nadamo se da ce se promeniti
    U svakom slucaju, thx javni

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •