Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 12

Tema: Ski Smrz 2014 (ExpoZim)

  1. #1
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano Ski Smrz 2014 (ExpoZim)

    Banuo oko pola 1 na pola sata,ski smrz cene malo mrtvo bilo ali ocekivano u sred radnog vremena,cekam da cujem druga misljenja o ciframa i modelima

  2. #2
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Izvini, jel može malo da bude preformulisano?
    Ništa te nisam razumeo.

  3. #3
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Pricam o expozim-u 2014

  4. #4
    Super Member
    Datum registracije
    06.12.2012
    Lokacija
    Pirot
    Skije / Bord
    Head Supershape crveni SL / VIST GS 614 FIS
    Godina
    34
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Ja cu navratiti u nedelju 30-og
    http://i.imgur.com/yKmeoai.jpg?2

  5. #5
    Ski legenda
    Datum registracije
    08.03.2010
    Godina
    51
    Poruke
    218

    Podrazumevano

    Bio juce, kao i svake godine...cak bih rekao da je ponuda i mrsavija
    Solden, Hochgurgl - Obergurgl, Serfaus - Fiss - Ladis, Ischgl, St.Anton - Lech - Zurs, Pitztal, Hintertux, Kitzsteinhorn, Pressena, Molltaler, Mayrhofen, Katschberg, Obertauern, Val Thorens, Meribel, Courchevel, Les Menuires, Cervinia, Val Touranche, Courmayer, Bormio, Livigno, Kronplatz, Folgarida - Marileva, Madonna di Campiglio, Passo Tonnale, St Moritz, La Thuile, La Rosserie, Arabba - Marmolada, Canazei, Corvara, Alta Badia, Val Gardena, Sella Ronda, Pohorje, Kop, Jahorina...

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    24.02.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Nidecker Platinum
    Poruke
    120

    Podrazumevano

    Uglavnom ono što se nije prodalo od prošle godine

  7. #7
    SKINAUT Ikar avatar
    Datum registracije
    21.12.2011
    Lokacija
    NBGD
    Skije / Bord
    Nordica FireArrow 80 Pro; Nordica Enforcer 110 Volkl Racetiger Sl UVO
    Godina
    46
    Poruke
    159

    Podrazumevano

    a kakvi su popusti ?

    ili ?

    neka reč o tome?

    ja idem tek u subotu posle podne.

  8. #8
    Ski legenda
    Datum registracije
    08.03.2010
    Godina
    51
    Poruke
    218

    Podrazumevano

    Pa zavisi popusti na sta? Nova roba je skuplja nego preko, stare stvari se preko ne prodaju kao ovde - pa ne mozemo da procenimo sta je skupo a sta jeftino
    Solden, Hochgurgl - Obergurgl, Serfaus - Fiss - Ladis, Ischgl, St.Anton - Lech - Zurs, Pitztal, Hintertux, Kitzsteinhorn, Pressena, Molltaler, Mayrhofen, Katschberg, Obertauern, Val Thorens, Meribel, Courchevel, Les Menuires, Cervinia, Val Touranche, Courmayer, Bormio, Livigno, Kronplatz, Folgarida - Marileva, Madonna di Campiglio, Passo Tonnale, St Moritz, La Thuile, La Rosserie, Arabba - Marmolada, Canazei, Corvara, Alta Badia, Val Gardena, Sella Ronda, Pohorje, Kop, Jahorina...

  9. #9
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Thumbs up

    Bio sam danas, uzeli smo šta smo hteli (ski cipele za klinca i dve jakne za klince), za ono za šta smo mi išli bilo je super. Što se tiče popusta ključna stvar je iz koje model sezone je to šta kupuješ. Ako je najnoviji model onda su cene paprene kao i napolje (juče sam gledao u Austriji cene, novi modeli skija sniženi sa 800 na 700EUR i sl.) a za modele od prošle i predprošle ima lepih popusta.
    Npr. kupili Fischer RC4 Junior cipele (sa SomaTech) flex 70 broj 25 (mondo) za 7900din što mislim da je skroz korektna cena (mislim da je flex 90 skuplji za 2000din ili sl.) za takav model cipele - metalne kopče sa mikro podešavanjima i sl...

    Posetili smo i štand SkiBus-a i skijanje.rs gde je bila baš velika gužva danas na kraju otišli na projekciju filma The Edge u 18h - lepa atmosfera pre i posle filma, a sam film predstavlja njihovu novu tehniku/školu skijanja..

    Sve u svemu zadovoljni

  10. #10
    Senior Member
    Datum registracije
    19.12.2011
    Poruke
    132

    Podrazumevano

    Bio sam i ja juče popodne. Šta znam... deluje mi manje-više kao i obično. Nije bila ogromna gužva mada ima naroda. Nisam primetio negde neke baš značajne popuste mada mislim da ima dosta toga i povoljnog da se nađe. Treba obići sve detaljno, recimo pancerice koje sam juče kupio su varirale i do 7000 din. razlike u ceni od izlagača do izlagača.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •