Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 42

Tema: Parkiranje na kop-u

  1. #21
    Junior Member
    Datum registracije
    26.11.2017
    Godina
    49
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Dolazimo najverovatnije popodne jer je cerkici rodjendan tog dana pa dok se obave formalnosti ujutru kod kuće (Kraljevo) i posle dok se stigne, biće sigurno posle 12h. Inače ovo joj je 3.rodjendan na ski stazi a svega 4 godine ima

    Kad kažeš, uveče imaš uvek mesta da parkiras misliš na neki besplatan parking na ulici? Prošle godine sam zadnji dan kad smo se odjavili u Milmari dosli autom u centar, tad je bio starijem sinu rodjendan pa sam mu obećao da ćemo ići da se vozimo skuterom taj dan. I pored puta nadjoh mesto, tj skrenuo me neki lik koji je delovao kao ‘parking majstor’ i naplatio mi neku kartu. Čitam sad o nekim lopatarima pa mi ništa nije jasno.

    A na linku, par postovaniznad vidim neku kartu sa izgleda obeleženim parkinzima ali na tel se ništa ne vidi. Moraću posle pogledati na desktopu da li je bolje šta.

    Ekstra je ovaj forum koliko vidim, dosta znaci da nadjes informacije jer je na samom kopu pomalo haotično, prošle godine (prvi put)sam se oduševio samim kopom tj prirodom ali zbog haosa sam mislio da neću više dolaziti. Ipak je prevagnulo da dodjem.



  2. #22
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    Ima sve manje mesta gde može da se parkira besplatno. U centru generalno preko dana su svi parkinzi puni (zato što dolaze skijaši kolima iz vikend naselja, Brzeća kao i okolnih mesta - dok su žice otvorene), teško je pronaći parking mesto bez obzira da li se plaća ili ne.

    Uveče, kada se žice zatvore dosta parking mesta se oslobode, odu ljudi kolima do svojih smeštaja koji su izvan centra.

    Neka parking mesta koja su prošle godine bila besplatna će verovatno ove godine da se naplaćuju pošto su ih letos ogradili...

    https://goo.gl/maps/nwsUxtiZEaR2

  3. #23
    Junior Member
    Datum registracije
    26.11.2017
    Godina
    49
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    A ako parkiram navece kako da platim onom majstoru ujutru? Video sam i neki parking ispred konaka gde ima rampa i gde je stojao čuvar neki.

    Kad pomislim na onu gužvu najbitnije mi je zapravo da auto stoji koliko toliko bezbedno jer u onoj gužvi mislim da treba imati sreće da ti neko ne ošteti auto prilikom ulaska / izlaza iz svog auta.
    Možda je najbolja varijanta onda ipak ta garaža. U neki ćošak se zavuci...



  4. #24
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    Plaćanje nije tvoj problem

    Taj parking kod Konaka sam ja predložio kao rešenje odma na početku, kod taxi stajališta.

    I pored gužve i snega retkost je da se neko čukne na planini, valjda su ipak ljudi opušteniji na planini nego u gradu

    Nemoj previše da planiraš, nego uživaj

  5. #25
    Junior Member
    Datum registracije
    26.11.2017
    Godina
    49
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Aha, to je znaci taj parking, možda jr to ili parking garaža onda najbolje rešenje.
    Ma uživanje će biti svakako, gledam samo da neke stvari vezane za logistiku rešim sad umesto da jurim parking za vreme odmora.
    A još gore od ad-hoc jurenja parkinga bi bilo da mi odslepaju auto zato sto npr nisam platio parking ili da ga neko ošteti i to bi pokvarilo raspoloženje a nema potrebe za tim.



  6. #26
    Junior Member
    Datum registracije
    26.11.2017
    Godina
    49
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Ako si smešten u Konacima najbolje mesto je kod bivše pijace (kod sadašenjeg taxi stajališta), tu imaš dovoljno veliki parking za 300/dan (MK). Garaža postoji u Vili Kopaonik (pored JATa) i košta 800din/dan. Ovo su sve cene od prošle sezone.
    400din na dan. Bar taj parking iznad taxi stajališta.
    Imali smo sreće da smo uspeli da udjemo jer i pored toga sto se placa jednostavno nema dovoljno mesta. Kad smo dosli, tog momenta je jedno mesto se ispraznilo i iako je prvo bilo kao rezervisano za nekog drugog, smilovao se parking majstor kad je video koliko prtljaga imamo kod sebe




  7. #27
    ****
    Datum registracije
    04.10.2012
    Godina
    55
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Ima li neko ideju gde se sada može regularno parkirati na Kopu?
    Na google mapsu se vidi da se neko čudo gradi na onom mestu gde je bio najveći parking (severno od centra), dok na Malom Jezeru deluje da je parking za autobuse.

  8. #28
    Member
    Datum registracije
    08.01.2012
    Godina
    42
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    Ako "kod malog jezera" misliš na onaj parking na putu prema Srebrnoj lisici, kod baze, iznad autobuske stanice, tu se okreću autobusi iz vikend naselja. Ima 30ak parking mesta. Cena je 500 dinara/dan. Tu se ljudi parkiraju i duž puta, ali ja nisam pristalica parkiranja na mestu koje nije predviđeno za to.
    Ima veliki parking preko puta JAT apartmana, ali koliko sam video, ne pretrpavaju vozila. I odatle im malo da se šeta.
    Bude mesta i na parkingu u koji se ulazi kroz autobusku stanicu.
    Koliko sam video, ista je cena i na Grandovom parkingu na koji se ulazi izmedju autobuske i Idea marketa.

  9. #29
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Ne znam da li se ovde okreću autobusi, ali tu je regularan parking za putnička vozila i nama lično najpogodniji jer se na skijama stiže do staze Malo jezero i posle se kačiš dalje gde hoćeš. Cena kao i na svim zvaničnim otvorenim parkinzima 500 dinara po danu.

    malo jezero.jpg

  10. #30
    ****
    Datum registracije
    04.10.2012
    Godina
    55
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Hvala puno svima.
    Malo jezero parking sam spazio prošle godine, ali sam se na mapsu juče zbunio baš sa ovom slikom koju je stavio neo031 - delovalo je kao da je neki specijalan parking a ne kao normalan za kola.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •