Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 42

Tema: Parkiranje na kop-u

  1. #11
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Pozdrav!

    Stigoh na Kop! Parkirali smo se kod rampe na ulazu u deo gde se nalazi trauma centar - pretpostavljam da je to javni parking, nigde ne piše da se plaća - levo i desno od mene su vozila u redu.........

  2. #12
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    i? jel si se negde parkirao?
    nadam se da jesi i to negde gde se ne naplacuje. prijatno skijanje...

  3. #13
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    ja nisam video ovu tvoju poslednju poruku. rekao bih da je ovde frka za parkiranje samo vikendima, kad dodju lokalni lopatari pa naplacuju taksu samo njima znanu....

  4. #14
    Ski legenda Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Skije / Bord
    Salomon Crossmax 07
    Godina
    46
    Poruke
    407

    Podrazumevano

    Sve u vezi parkiranja na Kopaoniku imas ovde:

    http://www.infokop.net/info/uredenje...kopaoniku.html
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  5. #15
    Junior Member
    Datum registracije
    19.12.2013
    Godina
    57
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Ljudi šta će vam auto na Kopu.Najbolje je da za vikend iznajmite kombi dođete iskijate se i vratite se kući...nema mučenja oko parkiranja stavljanja lanaca....itd!!

  6. #16
    Super Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    Beograd i okolina
    Skije / Bord
    Snowboard, komada nekoliko
    Poruke
    207

    Podrazumevano

    >> Ljudi šta će vam auto na Kopu.
    Ako si smesten u centru, ne treba, samo je opterecenje. Ako nisi u centru vec npr u vikend naseljhu pa ti treba prevoz do gore i nazad, onda vec i auto zatreba, a narocito ako se sabiras za svaki dinar, pa ti na kraju tih 1000-1500 din koji mogu da se ustede ako imas srece znaci.

    U mom slucaju, BGD-KOP 6-7000 povratno sa putarinama, recimo 1000 din manje Ibarskom, pa kad se podeli na 4-5 osoba, to je manje nego 2300 ili koliko je vec sad povratna za autobus.
    E, sad ako se ide autom: kad sam u vikend naselju, to znaci i bar neko placanje parkinga, ako je vikend verovatno 2 od 3 dana, znaci +1000 i jos nesto goriva. Prosto, ako imde vise ljudi, manje su sanse da se stigne iole na vreme da bi se naslo mesto za prkiranje okolo gore. Za dolazak busom, to znaci 2-3 voznje gore-dole taksijem, 500 din po pravcu, znaci onda je +2-3000 din.
    Ako se ide u centra, generalno navijam da se ide busom jer cena goriva, plus obicno se stize vikendom pa prvi dan-dva platim parking, na 4 osobe usteda je zanemarljiva.
    Sto se ticeputa, najvise volim autoputem, pa Krusevac-Brus-Brzece-Kopaonik, preko Josanicke Banje ne volim jer mi je to mnogo vise lomatanja po losem putu.

  7. #17
    Junior Member
    Datum registracije
    16.01.2014
    Godina
    46
    Poruke
    13

    Podrazumevano AMSS garaza

    Da li neko ima prakticno iskustvo sa AMSS garazom? Guzva, ima/nema mesta obicno, kontakt telefon (sa sajta AMSS)...

    Da li je garaza u vili Kopaonik u funkciji, moze da se iznajmljuje garazno mesto?

  8. #18
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    Prvi odgovor ne znam. Prošle godine su rentirali parking ispod vile Kopaonik, ove godine nema natpisa o rentiranju ispred iste pa pretpostavljam da ne rentiraju?

  9. #19
    Junior Member
    Datum registracije
    26.11.2017
    Godina
    49
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Rezervisali smo smeštaj u konacima pa se pitam gde je najbolje parkirati. Prošle godine smo bilo u Milmari pa je auto svo vreme bio kod njih a mi smo dolazili busom. Primetio sam da je neverovatna gužva bila za parkiranje oko centra i da ima pored ulice da se parkira ali to valjda nije trajno za više dana?
    Najradje bih ga smestio u neku garažu.



  10. #20
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    Ako si smešten u Konacima najbolje mesto je kod bivše pijace (kod sadašenjeg taxi stajališta), tu imaš dovoljno veliki parking za 300/dan (MK). Garaža postoji u Vili Kopaonik (pored JATa) i košta 800din/dan. Ovo su sve cene od prošle sezone.

    Inače uveče uvek imaš mesta da se parkiraš, pa ako ne dolaziš uveče, nego npr. ujutru onda parkiraš negde na 1 dan pa uveče preparkiraš na neko mesto gde će ti auto stajati nedelju dana...

    Mislim da je onaj parking kod Kragujevačkog odmarališta (preko puta autobuskog stajališta) besplatan, ali nisam siguran.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •