Dolazimo najverovatnije popodne jer je cerkici rodjendan tog dana pa dok se obave formalnosti ujutru kod kuće (Kraljevo) i posle dok se stigne, biće sigurno posle 12h. Inače ovo joj je 3.rodjendan na ski stazi a svega 4 godine ima

Kad kažeš, uveče imaš uvek mesta da parkiras misliš na neki besplatan parking na ulici? Prošle godine sam zadnji dan kad smo se odjavili u Milmari dosli autom u centar, tad je bio starijem sinu rodjendan pa sam mu obećao da ćemo ići da se vozimo skuterom taj dan. I pored puta nadjoh mesto, tj skrenuo me neki lik koji je delovao kao ‘parking majstor’ i naplatio mi neku kartu. Čitam sad o nekim lopatarima pa mi ništa nije jasno.

A na linku, par postovaniznad vidim neku kartu sa izgleda obeleženim parkinzima ali na tel se ništa ne vidi. Moraću posle pogledati na desktopu da li je bolje šta.

Ekstra je ovaj forum koliko vidim, dosta znaci da nadjes informacije jer je na samom kopu pomalo haotično, prošle godine (prvi put)sam se oduševio samim kopom tj prirodom ali zbog haosa sam mislio da neću više dolaziti. Ipak je prevagnulo da dodjem.