Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 42

Tema: Parkiranje na kop-u

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano Parkiranje na kop-u

    Molim da neko napiše kako je stanje sa parkiranjem na kop-u? Planiramo da sredinom nedelje idemo kolima, međutim čuo sam da garaže rade do 19h (kod JAT-a), a i da je garaža amss otvorena isto do 19h...........molim neki info,

    unapred hvala!

  2. #2
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    parkiranje na kop-u?
    po meni prva stvar koja coveku pokvari dolazak na planinu. vikendom su ovde lokalni lopatari, koji naplacuju parkiranje za 7 dana od 1000-1500 din. ja sam danas stigao na kop i oni su me, kao i svake godine docekali, s osmehom na licu. nedaj boze ako ti pri povratku treba da se auto otkopa, taj isti koji ti je prodao parking mesto, uzece ti jos koji dinar da te isprate. ovaj problem na kopu postoji godina i nikome ne pada na pamet da ga resi. policije ima, ali niko ne dira lopatare. moj prelog za parkiranje je da se, ako dodjete u sub ili ned da se parkirate na zvanicnom parkingu gde je cena 300 din za dan, vazi do 24h tog dana. to sam danas uradio, a veceras oko 20 h, kada su lopatari brojili zaradu, parkirao kola bukvalno ispred smestaja. e da, za garaze nemem informacije. veceras ima prilicno mesta za parkiranje, oko grand-a. ja sam u vili raj pa sam taj deo i video...

  3. #3
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Pozdrav i hvala na odgovoru!

    Mi smo rezervisali u Angeli, tako da je tu (pretpostavljam) najbliži parking preko puta Cluba A.....negde sam čuo da parking radi do 19h uveče, ko uđe do tad ušao je, a onda se zatvara do 07h ujutru. Kako dolazimo oko 19h u četvrtak na kop, bojim se da nećemo stići do 19h, a ne bih da jurcam po planini sa porodicom u kolima, da bih brže stigao.......

  4. #4
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    ja sam sinoc uzeo auto oko 20 i 30. mislim da je netacna informacija da ne mozes auto da uzmes kasnije. posto dolazis sledinom nedelje, moci ces da biras gde ces se parkirati. vec sinoc je bilo puno slobodnih mesta. ja ne bih isao na parking na tvom mestu.

  5. #5
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mickeu Pogledati poruku
    ja sam sinoc uzeo auto oko 20 i 30. mislim da je netacna informacija da ne mozes auto da uzmes kasnije. posto dolazis sledinom nedelje, moci ces da biras gde ces se parkirati. vec sinoc je bilo puno slobodnih mesta. ja ne bih isao na parking na tvom mestu.
    Ok, mozes li onda da napises sta mi preporucujes - kad sam bio u decembru ispred konaka je bas bila guzva, sad kad gledam kamere sa jat/a vidim da je sve popunjeno

  6. #6
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    ja mislim da tokom nedelje, a posebno uvece moze da se nadje mesto za parkiranje. idem sada do maxija, pa cu videti kako stoje stvari...

  7. #7
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mickeu Pogledati poruku
    ja mislim da tokom nedelje, a posebno uvece moze da se nadje mesto za parkiranje. idem sada do maxija, pa cu videti kako stoje stvari...
    Pozdrav!


    Kakvo je stanje, ima li mesta ?

  8. #8
    Member
    Datum registracije
    17.12.2010
    Godina
    44
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Ako dolazis u to vreme u koje kazes istovari stvari i porodicu ispred Angele tj Konaka a onda nadji parking dzabe. Lopatari su uglavnom aktivni vikendom i to u toku dana. Jednom sam dosao u subotu oko 18-18:30 i vec su se razisli, ostalo njih par koji nisu imali prevoz do Brzeca. Ti ces sigurno u to doba naci parking na potezu od Jata prema Brzecu uz glavni put kojim se dolazi na planinu.

  9. #9
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    bilo je jutros i ispred konaka. cini mi se da se ispred granda placa parking. nije to bilo predhodnih godina. bice mesta, pakujte se i dolazite, danas je bio savrsen dan. jutros me zvao komsija iz bgd-a, kaze na rts-u javili kako je juce bila mecava na kopu. opet je poceo da laze....

  10. #10
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Hvala na informacijama!

    Dolazimo oko 19h, mene jedino interesuje da ne parkiram na neko mesto koje je rezervisano za invalide ili sl - ovo iz razloga što je pauk vrlo aktivan. U svakom slučaju pratim kamere na skijalištima srbije, pretpostavljam da govorimo o istom parkingu kod JAT-a ?
    Inače, nisam znao da može da se dođe kolima do Anđele, mislio sam da parkiram na parkingu preko puta cluba A, pa odatle pešaka do hotela........

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •