Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 13 od 13

Tema: Vrhunske Soft Shell jakne marke AESSE - EXTRA CENA

  1. #11
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    OFF:
    Momci, nemojte tim tonom, nema smisla. Inace, za obojicu, vec je ranije receno zbog slicnih stvari, pa da ponovim:

    @underbass:
    @sinisha:

    ovo je forum, a ne oglasna tabla tako da svako ima pravo da iznese misljenje kakvo god ono bilo u vezi oglasa, u vezi robe iz oglasa, samog teksta oglasa, sta god, sve dok to ne vredja bilo kog clana foruma, a bez da prethodno bude "pitan za misljenje". Pored toga, diskusija je integralni deo foruma, pa i iz tog razloga je cak pozeljno svacije misljenje. Uostalom, @sinisha je lepo rekao da nije imao losu nameru, vec je pokusao da se nasali, a ti @underbass si ga ipak uvredio i nazvao "sabanom", sto bas i nije ok. Ocekujem da me admini isprave ako gresim, hvala.

    Pored toga @underbass, imao si neko pitanje u vezi oglasa, a ne secam se da si odgovorio? Vise se bavis Sinishinim opaskama nego svojim oglasom, u krajnjoj liniji.

    Da ponovim, Sinishu ne branim niti smatram salu nesto posebno duhovitom ali mi smeta takav maliciozan ton na forumu. Ovo ipak nije mesto za pljuvanje, ima krsh drugih foruma za takve stvari. Doduse, ovakva paznja i postovi za ovaj oglas ti i dodje kao neka reklama, usput..

  2. #12
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od underbass Pogledati poruku
    Sto se tice administratora, oni su tu samo kada se reklamira SKI BUS ili kada ti Zoran trazi 300e za prodaju na forumu...
    Ja sam prodao pancerice na forumu u rubrci "mali oglasi"i niko mi nije trazio nikakvu lovu, o cemu pricas?

    Jedino ako si mislio na ovo:
    http://skijanje.rs/forum/showthread....0219#post50219

    a to je vec stvar "komercijalnih - velikih oglasa" i nisu 300e nego 40 na period od mesec dana?

  3. #13
    Super Member
    Datum registracije
    06.12.2012
    Lokacija
    Pirot
    Skije / Bord
    Head Supershape crveni SL / VIST GS 614 FIS
    Godina
    34
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Izgleda tako reaguje jer se boji za uspesnost prodaje svog produkta ovamo.
    Ali cemu razlog za brigu i nervozu ako znas da je to sto prodajes dobro?
    Moram da kazem da se kranje nekulturno i previse "defanzivno" ponasa ovaj, nazovi prodavac. Tako da samom tvojom reakcijom si sam sebe zakopao daleko vise nego sto je ovaj, sinishin komentar (koji se po meni uopste zlonameran nije cinio), uopste mogao.
    http://i.imgur.com/yKmeoai.jpg?2

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •