Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 67

Tema: Snowboard corner

  1. #11
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Milice, poslednjih pet / šest godina nije išla na planinu . Mislim da je i malo izgubila interesovanje, a iskreno nijesam ni ja od 2010 godine bio dva / tri puta .
    Obaveze , posao koji obavljam i porodica preuzimaju primat nad mojim hobijima

    .

    Ipak , nadam se da ćemo sada u martu izdvojiti malo vremena i da Anđela obnovi znanje iz snowboardinga, i da Balša koji sada ima 8 godina prvi put stane na dasku .

  2. #12
    Member MilicAngel avatar
    Datum registracije
    28.12.2009
    Godina
    31
    Poruke
    50

    Podrazumevano

    aaaaajde idite pa da gledam vase slike!!!

  3. #13
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mikeli Pogledati poruku
    Nadam se da ova tema nece predstavljati problem na forumu, imajuci u vidu ime samog foruma odnosno sajta Skijanje.rs
    Skijanje = Bordanje. Zoran - osnivač ovog sajta je border tako da je ovaj sajt jednak za bordere, kao i za skijaše, fristajlere, skakače, bijatlonce itd

  4. #14
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Skijanje = Bordanje. Zoran - osnivač ovog sajta je border tako da je ovaj sajt jednak za bordere, kao i za skijaše, fristajlere, skakače, bijatlonce itd
    Super , bas lijepo da nema podvojenosti

  5. #15
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Nadam se da ce se snowboarderi sa foruma prikljuciti .
    Tema je sledeca : koje sve daske smo vozili i koja je kod nas trenutno ?

    Prva moja daska je bila F2 i kupio sam je 2000 godine . Stari model sa vezovima koji se ne mogu pomjerati kada ih jednom namjestis, jer daska nije imala rupe predvidjene za vezove , vec su se one naknadno busile skroz kroz dasku i sraf bi se postavljao sa donje strane , prolazio kroz dasku i vez, pa se maticom osiguravao sa gornje strane .

    To je na slici ova bijela daska sa crvenim linijama .



    Sledeci board mi je bio takodje F2 ali potpuno nov model koji je izasao 2003 godine . Fenomenalan free ride board sa kojim sam uzivao na Kopaoniku, Durmitoru i Bjelasici . Vozio se sa nevjerovatnom lakocom i zao mi je sto sam ga prodao . Mogao sam ga ostaviti kao drugu dasku, kada se uzelim voznje puderu .



    Moj treci snowboard , i onaj koji sada imam je Oxygen SuperCross 64 . Odlican snowboard za ,,carving,, tehniku i za brze zavoje. Dosta je tvrd, trpi sve i prakticno je neunistiv. Inace je ovo bila omiljena daska takmicarima u snowboard cross-u sredinom dvijehiljaditih .

    Sa ovim sam snowboardom zadovoljan, ali kako nosim 46br cizama moram kupiti malo siri.
    Jos ove sezone cu ga voziti i za sledecu kupujem neku extra wide dasku .


  6. #16
    Member
    Datum registracije
    27.09.2013
    Poruke
    48

    Podrazumevano

    Moja prva daska je bila Morrow Radium. Daska mi je sluzila savrseno nekoliko godina, sve dok nisam stao na drugarovu Skate Bananu. Nakon 7 dana voznje Banane bilo je jednostavno nemoguce da se vratim na staru dasku. Ove godine sam je prodao i kupio Salomon Villain 2013. Savrsena daska sa najboljim ocenama na svim testovima. Zbog ove zime samo sam je tri dana vozio, pa jos cekam da je probam u parku, mestu za sta je i stvorena. Mada prognoza ne obecava da cu bilo kakvu spravu videti ove godine.

  7. #17
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Pajche, moze li se ta nova daska viziti i free ride, ili je bas free style daska ?
    Ako imas neku sliku, postavi .

  8. #18
    Member
    Datum registracije
    27.09.2013
    Poruke
    48

    Podrazumevano

    Moze da se vozi. Upravliva je i pri vecim brzinama. Osecaju se neravnine po stazi, ali nije previse mekana. Lepo sece sneg. Ne gubi se kontrola po ledu. Evo link da se vidi kakva je

    https://www.youtube.com/watch?v=J78E6clXn3M

    Pitaj ako te jos nesto zanima..

  9. #19
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Izgleda da su je napravili mnogo dobro.
    Postavi koju sliku sa sledece voznje . Ja planiram u ponedeljak na Bjelasicu, ako bude snijega. Postavljam slike kada se vratim...

  10. #20
    Member
    Datum registracije
    27.09.2013
    Poruke
    48

    Podrazumevano

    Bice slika, jedino ne znam da li ce biti jos planinskih dana. Kad god pogledam prognozu place mi se. Beograd je zavrsio sa zimom za ovu godinu, nadam se da to nije slucaj i sa Kopaonikom. Valjda ce pasti barem jedan veliki sneg.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •