Pre neki dan sam sa tri druga rezervisao dva noćenja na kopaoniku za onaj vikend kada je sretenje. Međutim, dvojica su nas nešto ispalila, tako da mi sad tražimo nekog ko je zainteresovan da u ovom periodu bude na Kopaoniku.

Smeštaj je u hostelu Montana (http://www.montana.rs/), nikada nisam bio, ali prema iskustvima i samom sajtu deluje pristojno. Dakle, mi smo rezervisali šestokrevetnu sobu, sada nam treba od 2 do 4 ljudi koji bi s nama bili u toj sobi. Naravno, što se tiče skijanja smo potpuno nezavisni, a pošto smo mi kolima, možemo se dogovoriti i oko prebacivanja do centra.

Cena je po 20 evra/noć (sa polupansionom, znači doručak i večera), a ukoliko bi vas bilo troje ili četvoro rekli su da bi nam dali sobu za po 18 evra (tj. 40, odnosno 36 evra za dve planirane noći). Mi smo planirali da dođemo u subotu rano ujutru, tu da skijamo, pa onda celu nedelju i u ponedeljak (taj dan je neradan) i u ponedeljak veče se vraćamo kući. Mislim da je cena pristojna i što je najvažnije imamo tri puna dana skijanja, tako da je lepa prilika za mali odmor. Ko je zainteresovan, valjalo bi da se što pre dogovorimo...