Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 14

Tema: Potreban apartman u centru

  1. #1
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano Potreban apartman u centru

    Dakle,treba mi apartman za tri nocenja posle Sretenja a da kosta ispod 100 eura dnevno..
    Naglasavam,apartman,pod time podrazumevam odvojenu spavacu sobu (nikako studio) jer nas je dva para sa po jednim detetom (jedno cetiri godine a drugo godinu i po dana).

    Konkretno me zanimaju iskustva i realan predlog,sve sajtove na kojima se nudi smestaj sam vec pregledao po 100 puta ala ajde,mozda neko zna nesto sto nisam video...

  2. #2
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Znaci niko ne zna???
    Ionako sam juce rezervisao dupleks u Jaram vilama pa nek ide zivot

  3. #3
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Pošto?
    .....

  4. #4
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od gio Pogledati poruku
    Pošto?
    .....
    100e dnevni najam,apartman je vrh,lepsi od bilo kog drugog sto sam gledao!

  5. #5
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Lep provod i dobro skijanje . Postavi slike apartmana kad se budes vratio.

  6. #6
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ninic Pogledati poruku
    100e dnevni najam,apartman je vrh,lepsi od bilo kog drugog sto sam gledao!
    Čekaj, jel to baš na jarmu? Onaj veliki objekat gde je i kafana stari jaram? Ja sam mislio da to zvrji prazno tj ne radi.

    Poređenja radi, mi smo pre par godina u jatu iznajmili apartman f-lux 2+2 koji se sastoji od dva spojena app (neko bi ga zvao i studio) koji imaju svaki po jedan običan krevet i jedan na razvlačenje za dvoje, dva odvojena kupatila, dva tv-a, dva posebna ulaza, kuhinju itd. To je koštalo krajem februara 2012. oko 560 eur za 7 dana. Ne znam koliko im je sad ali računaj da je jat verovatno najjeftiniji objekat u centru. Problem što ne izdaju ništa na manje od 7 dana sem ako nemaju praznog prostora ali tako velikih app imaju samo dva tako da su im verovatno uvek popunjeni.
    Gledao sam svojevremeno Mount jer i oni imaju velike app ali su cene...
    Rekao bih da si OK prošao. Nije džabe ali šta da se radi. Gore su jeftine samo krofne u rtnju.

  7. #7
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Apartmani u Jaram Vilama su privatni, tako da to iznajmljuju vlasnici apartmana, pa cene mogu da budu kako kome dođe

  8. #8
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Apartmani u Jaram Vilama su privatni, tako da to iznajmljuju vlasnici apartmana, pa cene mogu da budu kako kome dođe
    Ja stvarno mislim da sam dobro prosao,daleko od toga da je jeftino ali apartman je stvarno vrhunski,bar na slikama!
    e sad,mozda je fotomontaza,ko zna

  9. #9
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od gio Pogledati poruku
    Čekaj, jel to baš na jarmu? Onaj veliki objekat gde je i kafana stari jaram? Ja sam mislio da to zvrji prazno tj ne radi.

    Poređenja radi, mi smo pre par godina u jatu iznajmili apartman f-lux 2+2 koji se sastoji od dva spojena app (neko bi ga zvao i studio) koji imaju svaki po jedan običan krevet i jedan na razvlačenje za dvoje, dva odvojena kupatila, dva tv-a, dva posebna ulaza, kuhinju itd. To je koštalo krajem februara 2012. oko 560 eur za 7 dana. Ne znam koliko im je sad ali računaj da je jat verovatno najjeftiniji objekat u centru. Problem što ne izdaju ništa na manje od 7 dana sem ako nemaju praznog prostora ali tako velikih app imaju samo dva tako da su im verovatno uvek popunjeni.
    Gledao sam svojevremeno Mount jer i oni imaju velike app ali su cene...
    Rekao bih da si OK prošao. Nije džabe ali šta da se radi. Gore su jeftine samo krofne u rtnju.
    Ne znam na sta mislis,ovo su cetiri nove vile oko 1km ispred centra sa leve strane.
    Jat ima valjda samo 6 tih app o kojima pises tako da moras da ih rezervises meseeeecima ranije sto je rizik (manjak snega i tako to),a i ja ne mogu zbog posla....
    kostaju nesto vise od 8k dinara ove sezone a izgledaju...pa sve je stvar ukusa i licnih afiniteta,da nije u centru ja bih ga zaobisao. Mozda gresim,nisam bio ,samo gledao fotografije,govorim o izgledu soba,ne o dodatnim sadrzajima koje nudi hotel! a to da je pristojnije od pojedinih tavana u centru za koje likovi traze 80-90e dnevno-jeste! izludjuju me oglasi tipa "APARTMAN ZA PETORO" a na slikama-sobica 3x4 sa dva kreveta i foteljom na razvlacenje!
    Izmenio/la ninic; 31.01.2014 u 00:32.

  10. #10
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ninic Pogledati poruku
    Ja stvarno mislim da sam dobro prosao,daleko od toga da je jeftino ali apartman je stvarno vrhunski,bar na slikama!
    e sad,mozda je fotomontaza,ko zna
    Prošli odgovor je bio na Gio-vu poruku (to gde si ti iznajmio se zove Jaram Vile a naselje Sveti Simeon) - čim ne citiraš poruku odgovor se odnosi na poslednji post, a ako odgovaraš na poslednji post ne treba da citiraš poruku...

    Što se tiče cene to je sve relativno a najbolje je da po povratku daš komentar kakav je apartman - i još važnije _koji_ je apartman, zato sam dao komentar da su to privatni apartmani (samo se po neki izdaje tu - i svi su u privatnom vlasništvu, da je jedan vlasnik svih apartmana mogao bi da garantuje da su svi isto opremljeni)..

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •