Karakteristike proizvoda
Dužina: 164
Geometrija i radijus: 130-80-113mm R 13,5m
Profil: Camrock
Vezovi: Vist N Expert 2S
Podešavanje vezova: 6,5

Mesto i uslovi testiranja
Mesto: Paradiski
Dužina testiranja: 6 dana
Uslovi: sareno, od dobro upeglanih staza do leda i hupsera
Lične ili demo skije: Demo

Lične informacije
Starost: 26
Visina i težina: 180cm i 75kg
Prosečan broj dana po sezoni: 10-15
Godine skijanja: 4+5
Veština (1-10): 6
Poželjan teren: jedino ne volim visoke tvrde hupsere

Zaključak: Fenomenalna allmountain skija za napredne rekreativce koji vladaju carving tehnikom i koje vole celodnevno skijanje sa dobrim tempom.
Za: Sve
Protiv: Troma pri maloj brzini

Recenzija
Fenomenalna allmountaine skija koja se jako dobro ponasa na uredjenim stazama ali i na popodnevnim razrokanim stazama. Ima odlican grip, lako se obara na kant ali zna dobro da izbaci iz balansa ako se mnogo opustite pa pocnete da svercujete. Najvece odusevljenje sam doziveo na razrovarenim stazama gde bukvalno hupsere ne oseca, pegla ih kao da vozite na ravnoj stazi. Prva skija sa kojom posle prvog dana nisam imao upale misica, pravo uzivanje. Kantne nisu bile tupe ni posle 6 dana skijanja a o tome koliko drzi vosak necu da pricam jer sam je ja sam sebi radio sa nekim specijalnim race voskovima u tri sloja tako da je i bilo zaocekivati da ce izdrzati i da ce leteti po stazi. Jedina, da kazem tako, mana, ako se to moze nazvati manom, je sto ipak treba malo brzine da bi se vozio lep carving. Za mene, najbolja skija koju sam do sada probao, sto se mog stila i znanja tice.