Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Nordica FireArrow 80 Ti

  1. #1
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano Nordica FireArrow 80 Ti

    Karakteristike proizvoda
    Dužina: 164
    Geometrija i radijus: 130-80-113mm R 13,5m
    Profil: Camrock
    Vezovi: Vist N Expert 2S
    Podešavanje vezova: 6,5

    Mesto i uslovi testiranja
    Mesto: Paradiski
    Dužina testiranja: 6 dana
    Uslovi: sareno, od dobro upeglanih staza do leda i hupsera
    Lične ili demo skije: Demo

    Lične informacije
    Starost: 26
    Visina i težina: 180cm i 75kg
    Prosečan broj dana po sezoni: 10-15
    Godine skijanja: 4+5
    Veština (1-10): 6
    Poželjan teren: jedino ne volim visoke tvrde hupsere

    Zaključak: Fenomenalna allmountain skija za napredne rekreativce koji vladaju carving tehnikom i koje vole celodnevno skijanje sa dobrim tempom.
    Za: Sve
    Protiv: Troma pri maloj brzini

    Recenzija
    Fenomenalna allmountaine skija koja se jako dobro ponasa na uredjenim stazama ali i na popodnevnim razrokanim stazama. Ima odlican grip, lako se obara na kant ali zna dobro da izbaci iz balansa ako se mnogo opustite pa pocnete da svercujete. Najvece odusevljenje sam doziveo na razrovarenim stazama gde bukvalno hupsere ne oseca, pegla ih kao da vozite na ravnoj stazi. Prva skija sa kojom posle prvog dana nisam imao upale misica, pravo uzivanje. Kantne nisu bile tupe ni posle 6 dana skijanja a o tome koliko drzi vosak necu da pricam jer sam je ja sam sebi radio sa nekim specijalnim race voskovima u tri sloja tako da je i bilo zaocekivati da ce izdrzati i da ce leteti po stazi. Jedina, da kazem tako, mana, ako se to moze nazvati manom, je sto ipak treba malo brzine da bi se vozio lep carving. Za mene, najbolja skija koju sam do sada probao, sto se mog stila i znanja tice.




  2. #2
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Probao prvo izdanje te skije prije par sezona i potpuno se slažem sa tvojim opisom.

  3. #3
    SKINAUT Ikar avatar
    Datum registracije
    21.12.2011
    Lokacija
    NBGD
    Skije / Bord
    Nordica FireArrow 80 Pro; Nordica Enforcer 110 Volkl Racetiger Sl UVO
    Godina
    46
    Poruke
    159

    Podrazumevano

    mogu da dodam da su ove skije fenomenalne. ja vozim Nordica FA 80 Pro u duzini 180 cm. vozio sam 80 Pro 4 dana u decembru u Salbahu na ispeglanim stazama i bio odusevljen. danas vozio na Kopaoniku na stazama koje su sinoc pripremljene a onda palo 10 cm snega preko. skije razbijaju. prolaze kroz nanose snega kao buldozer i daju osecaj velike sigurnosti i stabilnosti. ceo dan danas imam osmeh na licu jer prolaze kroz grudve kao kroz puter.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •