Strana 13 od 14 PrvaPrva ... 311121314 PoslednjaPoslednja
Rezultati 121 do 130 od 131

Tema: Fitovanje pancerice - Bootfiting

Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    45

Podrazumevano

Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Mislim da se to rješava odgovarajućim uloškom ispod stopala, a ne bočnim naginjanjem gornjeg dijela pancerice. I sasvim je moguće da griješim.
    Mislim da treba i jedno i drugo. Kao na snimku sto je odradio. I ulozak i kanting.

Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    45

Podrazumevano

Evo resenja svih problema kod profesionalca samo mi Jahorina nikako nije usput. Jedino namenski da idem. Ima i video sam postavio negde iznad ili na prethodnim stranama:

https://www.facebook.com/termagbootpro/?fref=hovercard

http://termaghotel.com/boot-pro

Da li neko zna ili mozda se raspita koje su cene ulozaka, skoljki, unutrasnje cizme..... ?

Member alex11 avatar
    Datum registracije
    27.12.2007
    Skije / Bord
    Rossignol Z9
    Godina
    49

Podrazumevano

To su ovi tanki ulosci o kojima sam i ja govorio i postovao sliku. Sve vise bottfitting radnji radi sa njima. Ibane ne znam koja je cena po evropi u USA su razlicite cene, dosta je skuplje u zavisnosti ko sa kim radi u smislu dobavljaca.
    Mislim da mi je neko reko da u Beosportu rade zagrevanje i oblikovanje ulozaka. Koliko se secam cena ulozaka je bila sasvim korektna u odnosu na USA.

Junior Member
    Datum registracije
    30.01.2019
    Skije / Bord
    Atomic
    Godina
    33

Podrazumevano

Stara tema, ali potrebna pomoc... Gde je najbolje odraditi ulozak za pancerice, za stopalo? Mislim na one koji se izradjuju prema tipu stopala(boot doc, sidas i sl..) I ima li neko iskustva sa pronacijom stopala?

SKINAUT Ikar avatar
    Datum registracije
    21.12.2011
    Skije / Bord
    Nordica FireArrow 80 Pro; Nordica Enforcer 110
    Godina
    42

Junior Member
    Datum registracije
    30.01.2019
    Skije / Bord
    Atomic
    Godina
    33

Podrazumevano

Njih sam vec pitao, tek od sledece sezone prave te uloske

Senior Member
    Datum registracije
    18.10.2014

Podrazumevano

A zbog cega zelis da napravis uloske? Ne kazem da ne treba, nego me zanima sta zelis da postignes pa da shodno tome dalje pricamo.

Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    45

Podrazumevano

Lepo čovek napisao da ima pronanciju stopala. I ja imam isti problem ali nikako da odradim uloške. Rade i u Beosportu ali samo u Beogradu na Kopaoniku ne rade. Ja sam hteo ortopetske uloške po meri da napravim ali su mnogo debeli i ne mogu u pancericu da stanu. Zato su ovi namenski dobri. Tu treba da se odradi onda i podešavanje po osi podkolenice ili ti canting.
    Inače ovaj isti lik (Bojan Antunović) je radio na Jahorini, pisao sam već par postova iznad, a od ove godine je na Kopaoniku. Ovde ima objašnjeno šta sve može da se radi na pancericama:

https://www.youtube.com/watch?v=Jv4i0EmDEYc

http://hoteltermag.ba/ru/boot-pro

Junior Member
    Datum registracije
    30.01.2019
    Skije / Bord
    Atomic
    Godina
    33

Podrazumevano

A bas sam hteo da pitam i sta je sa ovima sto su bili u Termagu.. Onda ostaje da odem do Beosporta u bg, mozda se kupe i nove pancerice ako bude snizenje.. Pre je to radio i Planetbike ali izgleda vise ne rade, sad samo zagrevanje pancerica i sl.

**** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Skije / Bord
    Head i.SLR, Line SFB
    Godina
    44

Podrazumevano

Mislim da do pre neku godinu niko to nije radio u Srbiji (custom footbed), tek od nedavno radi BeoSport, svi naravno prodaju gotove uloske ali to nije to.
    Custom footbed je odlična stvar i ako nemaš nikakve probleme, ja sam imao takve uloške par godina (napravio ih u Tinju/FR) i služili su me super, ali su posle duge upotrebe popucale.. Naravio bih ih ponovo, možda sledeće godine u Srebrncu kada krene da radi i to.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •