Rezultati 1 do 9 od 9

Tema: Prevoz do Kopaonika

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    11.09.2013
    Poruke
    24

    Podrazumevano Prevoz do Kopaonika

    Mene muci jedan problem, a nisam nasao na forumu resenje za njega. Da li postoji neka varijanta prevoza koja bi omogucila povecoj grupi ljudi da skija 3 puna dana, pri cemu je polazak cetvrtak uvece i povratak nedelja uvece? Iz Novog Sada smo, posto linijski bus otpada, jedina opcija koja meni pada na pamet su kola, tu varijantu nemamo s obzirom da nas 10ak ide, a imamo jedna kola mozda. Od drugara sam cuo da moze da se iznajmi mini bus, samo sto su to vrlo skupe varijante gde vozila sa 15 sedista kostaju 800 evra ili vise za dva pravca.

    Ako neko ima nekakav predlog, dobro bi dosao. Izvinjavam se ako je ova tema vec obradjena, ja je nisam nasao.

  2. #2
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Sa B kategorijom mozes da iznajmis 8+1 u rentacaru. Sve preko toga je bus.

    800e je puno. Primera radi planinarska tura na Albanski deo Prokletija kosta 40e minibusom, sa uracunatim svim troskovima, hranom i nocenjem za vozaca. A i organizatoru nesto ostane za dzeparac

  3. #3
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Ima ljudi koji voze kombi sa 6 mesta za Kop, iz Beograda je cena 130e u jednom pravcu. To plus kola, taman 10 ljudi a i ne moras da vozis. Raspitaj se, mozda ima neko u NS ko radi isto.

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    11.09.2013
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Hvala na pomoci, te cene koje pominjete su vise nego odlicne, ako mi mozete na private poslati linkove ili kontakte tih ljudi (cisto da ne ispadne kao reklama ovde) bio bih zahvalan.

  5. #5
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Ja te mogu samo uputiti na planinarska drustva u Novom Sadu. Planinari obicno imaju najjeftiniji prevoz. Nije luksuz, ali... Ne znam zasto ti ne bi dali kontakte prevoznika koje koriste. Npr PD Zeljeznicar, Naftas, Postar... zna Google telefone.

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    11.09.2013
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Hvala za pomoc, provericu sa tim planinarskim drustvima sta nude. Ako ne nadjemo nista prakticnije, makar sam saznao da ima redovna lastina linija sa Kopa za Beograd nedeljom od 17:15 pa cemo se vec snaci za Bg-NS, vazno je samo da se skija u nedelju.

  7. #7
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Thumbs up

    Trebalo bi da imaš direktnu liniju Novi Sad <-> Kopaonik, pogledaj na npr.:

    http://www.kopaonik.rs/prevoz-autobusom/

    Pa pozovi "Jugoprevoz Kruševac" ili autobusku stanicu u NS pa proveri.

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    11.09.2013
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Interesantno je sto pise da je linija u 16h, koliko se ja secam, ranijih godina je bilo oko 14h. Provericu to, mada svakako nam vise odgovara ova varijanta sa lastom od 17:15 zbog toga sto bismo mogli ostati do kraja na stazi, a opet stici da se istusiramo posle i vratimo na stanicu. Jedino mi valja proveriti sa ovim kombi prevoznicima i planinarskim drustvima da li mozemo proci bolje.

  9. #9
    Igorr kombi prevoz avatar
    Datum registracije
    02.10.2014
    Lokacija
    beograd
    Godina
    43
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Postoji verzija najma kombija sa vozacem po dosta povoljnijim cenama od minibusa,imate info o tome u potpisu mojih postova.
    Pozdrav Igor

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •